Liliana2006 Liliana2006 komentáře u knih

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Zase super zpracovaná kniha jako vždy od tohoto super autora. Opravdu děsivá kniha

09.12.2017 5 z 5

Vítejte v mrtvém domě Vítejte v mrtvém domě Robert Lawrence Stine

Krásně strašidelná kniha sice starší ale některé nové knihy na ni opravdu nemají !!!

28.08.2017 5 z 5

Samurajův meč Samurajův meč Thomas Brezina

Kniha se mi velice líbila jedna z nej dílů z klubu tygrů !!!

24.08.2017 5 z 5

První mezi trapáky První mezi trapáky H. N. Kowitt

taková zjednodušená a opsaná verze deníku malého poseroutky co ? Jinak určitě pobavil nejlepší díl z celé série!!!!!!!!!!!

20.06.2017 4 z 5

Záhada mloka Záhada mloka Jørn Lier Horst

Na začátku kniha docela zklamala ale konec ten byl promyšlený a krásný!!!!!!!!!!!!!!

13.06.2017 4 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

konec úchvatný ,krásný ,dobrý , super no prostě bomba !!!

18.05.2017 5 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Zatím dobrý začátek nuda od té páté kapitoly se začnou dít věci !!!!!!! :)

15.05.2017 5 z 5

Prokletí trapáků Prokletí trapáků H. N. Kowitt

To teda ale jinak celkem fajn teda druhý díl byl skandál jak to někdo mohl vytisknout!!!!

11.05.2017 4 z 5

Tajemství duchů – Přízrak beze jména Tajemství duchů – Přízrak beze jména Mary K. Pershall

Óóóóóóóóóó !!!!!!! To bylo opravdu super a taky konec naprosto dojemný opravdu hezká kniha ..........

25.04.2017 5 z 5

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

opravdu vzrušující,dobrodružná ale i trochu smutná kniha rozhodně si nenechte ujít každý správný občan by si tuto knihu měl přečíst. OPRAVDU SKVĚLÁ KNIHA !!!!!!!! Tato kniha nikdy nevíde z mody .... Opravdu autorovy za toto přímo mistrovské dílo dluží celý svět velký potlesk a Srulikovy jak bysmet že měl tak velikou odvahu jako málo kdo

DĚKUJEME

18.04.2017 5 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

opravdu krásný 1000krát díky Rachel Renée Russell opravdu fantastická kniha nej z celý série teda zatím protože právě začínám číst DENÍK MIMONKY 10 PŘÍBĚHY NEHORÁZNÝ PRIMADONY ale tohle by měl být asi nejlepší díl ze všech

P.S.
nechtěla bych být v kůži Nikki J. Maxwellové : )

11.04.2017 5 z 5

Noční můry! Noční můry! Kirsten Miller

Na mě až moc fantasy.Smyšleného víc než v knížce Harry Potter. Ale není to zas tak hrozný.

25.02.2017 4 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Čtu krása i slzička ukápla chudák Felix.

20.02.2017 5 z 5

Metro v říši duchů Metro v říši duchů Thomas Brezina

Opravdu promyšlená detektivka. Splnila naprosto všechno. Myslím si že jsem za ní nevyhodila jak se říká peníze do kanálu

20.02.2017 5 z 5

Podezřelý šprt Podezřelý šprt Charles Gilman

Krása jedním slovem krása

16.02.2017 5 z 5

Zakázané holky Zakázané holky Hana Bořkovcová

Škoda té smyšlené země karamelka.

11.02.2017 3 z 5

Podivné sestry Podivné sestry Charles Gilman

Krása upřímně řečeno bylo to fantastické obrázky přesně odpovídaly příběhu jsem z ní moc moc moc ráda . Když si jí koupíte nebudete jí chtít pustit z ruky....

21.01.2017 5 z 5

Zloděj mrtvol Zloděj mrtvol Thomas Brezina

Jako stručně tato kniha mě zaujala názvem popisem i ilustrací na obálce a jaká byla kniha ! ŠOKOVALA MNE
Upřímně začátek nuda střed nuda až snad poslední kapitola měla něco v sobě ale skoro žádná akce jsem jak bych to řekla tak rozčilená myslela jsem že to bude akce za akcí protože její název popis atd. je přímo pro milovníky dětských detektivek a to já jsem . Takže mě kniha takřka zklamala.Až na super ilustrace asi si ilustrátor dal s tím tu práci . Jinak jedna z jeho nepříliš povedených dětských detektivek.

11.01.2017 3 z 5

Smrtící souboj Smrtící souboj Thomas Brezina

Zajímavé rozuzlení opravdu pozoruhodné
:-D

11.01.2017 4 z 5

Drby z dívčích záchodků Drby z dívčích záchodků Rose Cooper

I já si myslím že ze střední to opravdu není ,ale jinak dobré .

10.01.2017 4 z 5