Lofda Lofda komentáře u knih

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Pohádka pro velký holky.. Jedna z mnoha, ale oceňuji, že jde o českou autorku a chválím čtivost. A že je to vlastně další nereálný příběh? Ruku na srdce, proto tenhle žánr čteme, ne?? ;-)

15.05.2022 4 z 5

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Nádherné čtení! ️️️Tuto knihu mé oblíbené autorky jsem si nechala až na konec (bohužel už mám přečteno vše, co u nás vyšlo a opět se divím, proč nevyšlo mnohem víc jejích knih??) a kdybych mohla, hodnotila bych ještě vyšším počtem hvězdiček.. Kniha má vyvolat emoce, a to se rozhodně povedlo! Romantické čtení za ne zrovna povedeným obalem a já jsem si poplakala i se smála, cítila jsem všechnu tu křivdu, zklamání, radost i lásku.. Ty jo, přestanu se rozplývat, to zrovna často nedělám ;-), každopádně rozhodně doporučuji k přečtení!!

14.04.2022 5 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Bylo to milé, pohodové, vtipné čtení.. Rozhodovala jsem se jak ohodnotit, nakonec jsem se rozhodla, že "půl na půl" je tak akorát. Přiznám se totiž, že tuto knihu jsem měla rozečtenou víc než rok - prostě jsem si mezi jinými knihami přečetla sem tam fejeton..

27.12.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Pořád prima čtení, ale nějak se mi zdá, že.. já nevím, začíná to ztrácet šťávu?? No, neházím flintu do žita, jdu rovnou na další díl. Přeci jen to skončilo tak, že musím ;-)

14.07.2021 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Upřímně? Autorky umí líp, mnohem líp. Pro mě bylo všeho nějak moc (nebo málo?), mělo to být vtipné, ale mě ten humor tentokrát nějak nesedl. Chtěla jsem dát trochu vyšší hodnocení, ale v porovnání se sérií Božských a Vášnivých by to nebylo spravedlivé. Škoda..

07.07.2021 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Pochopila jsem, že tahle kniha se buď líbí nebo ne. Já se přikláním k těm, co nehodnotí vysoko, protože bohužel.. Několik málo hezkých pasáží by se našlo (třeba návštěva "divadla"), ale jinak? Přečteno, odloženo a nejspíš brzy zapomenuto.

15.03.2021 2 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Výborně, zrovna takové čtení jsem teď potřebovala.. Možná trochu přitažené za vlasy, ale ve výsledku to nic nemění na tom, že tohle vyprávění nemá hluchá místa a já se okamžitě pouštím do dalšího dílu, protože tahle autorka "od sousedů" patří v rámci žánru detektivek pro holky mezi top spisovatelky. Doufám, že se brzy dočkáme dalších knížek!

26.08.2020 4 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Příjemná oddychovka, malá Emme byla zábavná, i když jsem čekala víc.. Narozdíl od ostatních mě předchozí kniha autorky bavila víc. Všechny ty šmodrchance a zápletky byly jasné víceméně od začátku, žádné velké překvapení. Asi už jsem podobných knih přesycená, že to prostě nedokážu ocenit. Hodnotím půl na půl ;-)

22.08.2020 3 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

První díl jsem četla už před rokem, takže jsem si vybavila už jen části, ale ten dojem, který na mě tehdy zanechal Teo, ten jsem si pamatovala. Tentokrát musím přihodit jednu *navíc, protože čtení mě bavilo o dost víc! Pominu-li zbytečně překombinovaný závěr a ty občasné zbytečné žárlivo-hysterické výbuchy, Teo mě teď vážně bavil a Erik..? Škoda, že ten chlápek není na holky ;-)

01.08.2020 4 z 5

V pondělí a ve čtvrtek V pondělí a ve čtvrtek Táňa Kubátová

Autorku jsem dosud vůbec neznala, po knížce jsem sáhla kvůli čtenářské výzvě. Jsem velmi mile překvapena, určitě to není poslední knížka, kterou si od ní přečtu!

11.01.2020 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Přiznávám, že jsem měla problém se začíst.. Možná mi vadilo střídání časových rovin, nevím. Ale protože jsem viděla ta vysoká hodnocení a pochvalné komentáře, nechtěla jsem to vzdát. A dobře jsem udělala! Takže všem, kdo by měli se začátkem stejný problém jako já, doporučuji vydržet.. Opravdu krásný příběh, Dan byl úžasný a Stelly mi bylo neskutečně líto. I příběh Jess a Willa správně zapadl do příběhu kam měl. Hodně jsem přemýšlela o Charlesovi a nemůžu si pomoct, nedokázala jsem pro něho najít omluvu. Možná se dalo pochopit, proč byl nešťastný, ale zase mi to utvrdilo v tom, že být duchovním neznamená automaticky být dobrým člověkem. Toho zlého co způsobil bylo na mě prostě moc :-(

28.05.2019 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Z této série se mi tahle dvojka, Liv a Nate, líbila zatím nejvíc. Styl autorky mi sedí, dobře se čte. Jak se jeden začte, špatně se knížka odkládá ;-) Navíc oceňuji, že se nenásilně objevují i postavy z předchozích dílů a víme "jak to s nimi bylo dál"...

30.12.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Autorčin styl mi sedí, umí úžasné popsat emoce. Toto je třetí kniha, kterou jsem od ní přečetla a.. Dobře se čte, ale něco mi tam chybělo. Jako by to byl stejný příběh co jsem už někde četla, jen ho převyprávěl někdo jiný trochu jinak. V knize Možná jednou přišla autorka s pro mě úplně novou myšlenkou, to mi tady bohužel chybělo..

30.12.2018 3 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Na čtení fantasy jsem možná už příliš stará? Oceňuji ten promyšlený svět, protknutý dávnými legendami ze Sicílie, ale pořád neumím uchopit, co ve mě kniha vyvolala. Vlastně celou dobu mi dělalo problém se začíst, přitom jsem byla zvědavá co bude dál, ale pak byly chvíle, kdy jsem chtěla odložit knížku nedočtenou.. Takže moje hodnocení je půl na půl a i když chci vědět, jak si Emilie povede dál přímo v království Hříšných, dám si chvíli přestávku, než se pustím do dalšího dílu..

07.11.2023 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Nemůžu si pomoct, tahle série mě prostě baví. Jak už bylo napsáno, asi zatím nejromantičtější díl. Kieran i Hazel byli takoví uvěřitelní, takže za mě skvělá oddechovka a hurá na další díl. Je to povedená parta, umí si ze sebe dělat srandu navzájem, což se pěkně čte ;-)

25.10.2023 4 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Taková pohodová jednohubka na dva dny. Přesně to jsem potřebovala, spravit si chuť trochou sarkasmu a vtipu, autorka je jistota, i když Turbulenci (moji první knížku od ní) zatím ještě nic nepřekonalo.. Analogie se současnou britskou královskou rodinou je jasná, to bych si odpustila, za mě zkreslený a zjednodušený pohled (to jasné vymezení hodných a zlých), zrovna tak mě zklamal ten konec jak z rychlíku, ale jako celek ok, bavila jsem se, byť příběh asi ničím nevybočuje z řady..

19.10.2023 4 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Taková rychlá oddechovka na víkend. Ráda jsem se vrátila do Green Valley, jako bych jela po čase na návštěvu k přátelům. Elara byla zvláštní, nějak mi neseděl její věk. Někdy se chovala téměř jako dítě a jindy až příliš dospěle, trochu jsem si s její postavou nevěděla rady, zato Noah byl klaďas se vším všudy, vlastně syn reverenda, tak asi jo.. ;-) Babička, Rebecca, Ruthie i ostatní postavy do příběhu tak samozřejmě zapadly, vlastně i Annie, takže jsem ráda, že návštěvu v tomhle městečku ještě nemusím ukončit a rovnou přejdu na další díl. Těším se!
Jen mi asi bude chybět všechno to vyprávění o hvězdách, to bylo příjemným bonusem.

16.09.2023

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Zase dávám plný počet, v rámci žánru.. První díl mě bavil moc a nezklamal ani ten druhý. Možná až na konec, tak nějak mi celé rozuzlení už připadalo překombinované a přitažené za vlasy, ale jinak se mi příběh líbil, vlastně i celá jejich velká starostlivá "rodina". Přiznám se, že v jednu chvíli jsem se zasmála nahlas a v jednu chvíli jsem si i malinko pobrečela.. Takže za mě ano a rozhodně dám šanci i dalším autorčiným knihám.

13.09.2023 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

První díl jsem četla už před nějakou dobou. Tušila jsem, co mě opět čeká, stačí se podívat na obálku, že? Každopádně mě tyhle pohádky baví, dokonce bych řekla, že tento díl byl oproti prvnímu i uvěřitelnější. A upřímně? Už se těším na další, vždyť autorka si na konci tak pěkně našlápla s Kieranem a Hazel, takže..

09.04.2023 4 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Je to klasický ženský román. Ale velmi pěkně je zde popsaný život v Austrálii před více než 150lety, moc dobře se mi to četlo a zase jsem se dozvěděla něco nového a zajímavého. Jak doufá můj muž, třeba se tam taky někdy podíváme, ta krajina musí být úchvatná.

01.04.2023 4 z 5