lucakuca lucakuca komentáře u knih

Lhář Lhář Alex F. Brady

Jedna velká přehlídka monster! Tady se autorka vyřádila :-)
Vytrvej a dostaneš zaslouženou porci svýho psychouše, tak jak si ho přeješ naservírovaného, tak jak ho máš rád :-) Každý si vybere!
S tím humrem - to byla hnusárna první třídy! Zmeťour!
Pořádná jízda začala asi posledních 100 stran. Těch 200 předtím, jsem četla dlouho....

18.02.2022 3 z 5

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Tak divoký předvánoční čas plný hrůzy, trávy a šílenství jsem ještě nezažila. Bavila jsem se!
"Dorazil právě včas, aby všechno prošvihl."

17.02.2022 4 z 5

Dům na druhé straně ulice Dům na druhé straně ulice Lesley Pearse

Takový příběh o takový slečně, které se stane taková příšerná věc a tak nějak se to dochýlí k takovýmu podivnýmu konci. Heslo příběhu: natahovat natahovat natahovat!
Bojovnice a celá série byla úžasná!!!! Tohle se tak nějak povedlo mnohem mnohem hůře.

14.02.2022 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Sladké sladké sladké sladké!
Pocukrované, karamelově táhnoucí, přebujele čokoládové, šlehačkově tlusté a hubičkovatě mlaskavé.

11.02.2022 3 z 5

Žena v modrém plášti Žena v modrém plášti Deon Meyer

Od autora mám ráda knihy tlusťoučké. To si pošmáknu jako u pěkně vypečenýho křupavýho bůčíčku :-) ale tahle dietní kráska...

11.02.2022 3 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

S humorem o věcech těžkých.
Proč skuhrám? Nemám čas? Mám toho moc? Když si tohle říkám, tak je čas na Vejce a já. A uvědomím si, že mám času habakuk, že se mám dobře a tak dál :-)

07.02.2022 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Čtivé. Autorka píše opradu čtivě.
K ději.
Jakože všechno bez následků? Ach, tenhle královskej typek je hezkej, toho chci. Juuu, udělal na mě bububu. Co teď?
Jeee, tenhle týpeček je taky hezkej, prej jsem skvělá a úžasná, heč! Tak to já chci teď jeho. A královskej typek vzkazuje, ať jsem šťastná, že to vlastně nevadí a posílá truhličku kačáků.
Žádné uražené ego? Žádné následky? Ale no tak! I když je to pro mládež, tak je jasný, že tady chybí příběhová matika:
PŘÍČINA=NÁSLEDEK.

06.02.2022 3 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Celkem čtivé, celkem zajímavé, nijak drasající,celkem dobré, časem splývající...
Jako když přijde dítě ze školní jídelny a na otázku, co mělo k obědu odpoví: "Brambory s masem."

05.02.2022 3 z 5

Krvavé pohraničí Krvavé pohraničí Vladimír Šlechta

Ach jo. Takové čekání na fantasy Godota ve středověku. Tak kdepak jen ten Gordon Fee? Kampak se nám zatoulal ten kluk nezbedná?! Vždyť o všechno přijde, ten kluk ušatá?!
Až přijde Gordon... To zaplatí Gordon, až... Domluvte se s Gordonem, až...
Dočetla jsem a mrzí mě, že prostě zklamání.

01.02.2022 2 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Nedočteno. Pouze do strany 94 a prostě mě to neba. Pardon.
Obálka božíiiii.

27.01.2022 1 z 5

Tajemství Tajemství Timo Parvela

Nejslabší z celé série. Z úžasné série pro všechny bez rozdílu věku! A ty kresby! Paráda!
"Důvěřovat můžeš jen dobru. Ničemu jinému."

26.01.2022 4 z 5

Čarodějné znamení Čarodějné znamení Den Patrick

Rozporuplné. Bylo to to moc hezké, bylo to však pomalé. Zajímavé - ze dvou pohledů. Divné na ostrově, když byl tak nebezpečný, že ten Steiner měl takovou kliku, což? A ségra doma takovou sílu, he?
Opravdu pro mě rozporuplné - hromada výhrad, nečetli se to lehce, ale přitom to bylo fakt zajímavé, chtěla jsem znát konec, to zase jo.

26.01.2022 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

A já jsem spokojená! Čtivé, napínavé (tak kudla kdooooooooo) a zajímavé!
Všem jsem dala pro dnešní den vale (v práci jsem tělem byla, doma něco navařila) a hupky dupky do pelíšku se svým novým knižním kamarádem.
A to byla jízda! Tady vlastně nejde o vinu "kdo že to", ale jak se ke všemu postaví další skorohlavni hrdinka. A ta se teda postavila :-)

25.01.2022 4 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Tím, jak to bylo vtipně opepřené, tím to drastické přicházelo o ostré hrany.
"Bylo tam dost mrtvol, ale fakt to byla sranda!"
Těším se na další vymazlený díl.

24.01.2022 4 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

S italskou elegancí a s českým vtipem pobaví, dojme, poučí a otevře oči.
Ze života o životě.
"Zemřel ve středním věku. Bylo mu 75 let."

22.01.2022 4 z 5

100 přešlapů pro (ne)milovníky češtiny 100 přešlapů pro (ne)milovníky češtiny Červená propiska

Bezvadné!
Zase jsem o kousíček chytřejší.
Co mě dostalo, že:
tsunami x cunami - oboje správně
viska x whisky - taky :-)

19.01.2022 5 z 5

Strach má velké uši Strach má velké uši Lucie Šavlíková

Jejda pohádka, jejda rozpaky, jejda takové nedovařené... Ještě by to chvilku chtělo a taky dosolit a dopepřit.

18.01.2022 3 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Babylonská rybička, vogonská POEZIE či hluboce deprimovaný robot Marvin a spousta až poeticky laškovných mezigalaktických hrátek zaručí košer humor a třeba i zastávku v Restaurantu na konci vesmíru...
"Jeho tlusté střevo v zoufalém pokusu zachránit civilizaci vyskočilo až do krku a zardousilo mu mozek..."

18.01.2022 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Pááááni!
Okamžitě střelhbitě šupito presto začni od 1.dílu hned teď číst!

15.01.2022 5 z 5

Anglické růže Anglické růže Madonna Ciccone

Teda Madonno! Nechceš se teď raději věnovat psaní knížek?

14.01.2022 5 z 5