maličkán maličkán komentáře u knih

Řekni sbohem Řekni sbohem Lisa Gardner

Dobře se četlo, napínavé. Doporučuji.

05.12.2019 4 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Dobře se četla, závěr mě opravdu překvapil. Jednu hvězdičku ubírám za to, že byla tato slabší než Snaž se nedýchat.

20.11.2019 4 z 5

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Tak toto bylo hodně povedené. Super.

23.05.2019 5 z 5

Wanted Wanted Kim Wozencraft

Dlouho mi doma ležela, nechtělo se mi do ní, ale příjemně mě překvapila. Žádná nudná místa, děj krásně ubíhal. Moc se mi líbila.

16.05.2019 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Skvělé čtení, toto se opravdu povedlo. Doporučuji.

03.04.2019 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Tak tahle kniha mě nadchla. Byla o hodně lepší než Zabij mě znovu, která se mi až tak nelíbila.

18.02.2019 5 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Já jsem si knihu užila, nevím proč se tu píše, že je pro mladé, jsem skoro důchodového věku a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji.

22.01.2019 5 z 5

Dcery Lamače kostí Dcery Lamače kostí Ted Dekker

Přečetla jsem docela rychle, dobře napsané. Podtitul knihy vyjadřuje vše, o čem se tam jedná. Konec mohl být rozsáhlejší. Už jsem začala číst Sběratele nevěst, tak uvidíme, která u mne zvítězí.

05.12.2018 4 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Knihy od spisovatelky téměř všechny přečtené, velice se mi líbí její styl, avšak u této knihy dávám o jednu hvězdičku méně, byla trochu slabší. Nějak mne téma neoslovilo, nudily mě pasáže s články. Posledních 50 stránek naopak bylo výtečných. Když se to konečně rozjelo, tak byl bohužel konec.

05.06.2018 4 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Tato kniha se mi velice líbila, četla jsem jedním dechem. Dobrý psychologický román.

16.05.2018 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Dle obálky, názvu, anotací a komentářů tady na Databázi jsem čekala od knihy víc. Nějak jsem se nemohla do děje dostat, nemůžu upřít autorce napětí ale přišlo mi to jaksi chaotické . Ač mám ráda knihy s prolínáním současnosti s minulostí, tady mi to nějak nepasovalo.

10.03.2018 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Jak už tady bylo napsáno, četlo se to jako pohádka.Nedá se upřít, že jsem byla stále napnutá, co bude dál. Rušily mně tam úryvky z vyšetřovací místnosti, nebyly o ničem. Klidně by stačilo jen vyprávění Maye. Každopádně shánět další díly nebudu.

18.01.2018 4 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Tak jako všechny knihy, které jsem četla od autorky, vynikající. Dobrý námět, napětí od začátku do konce, skvělý příběh. Doporučuji.

14.01.2018 5 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Kniha se velmi dobře četla, jak už mi autorka předvedla v knize Nechtění. Čekala jsem na rozuzlení a to nepřišlo, tak se musím podívat po dalším dílu. Už se na něj těším.

04.12.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Rozmýšlela jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami, ale nakonec jsem dala 5, četlo se velmi dobře i když se mi Lež líbila víc.

23.11.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Velmi poutavá kniha, až ke konci, když přestala Minka vyprávět svůj příběh, tak už trochu zdlouhavé. Závěr překvapil.

15.11.2017 4 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Jednoznačně plný počet bodů. Divím se, že má tady tak nízké hodnocení. Pro mě jedna z nejlepších knih , co jsem poslední dobou četla. Napínavý příběh od kterého se mi těžko odcházelo.

29.07.2017 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Drsné hned od první kapitoly, dobře se četlo. Ten konec byl tedy pěkné překvapení.

01.05.2017 4 z 5

Život s nepřítelem: byla jsem ženou tyrana Život s nepřítelem: byla jsem ženou tyrana Lenka Stránská

Taková dvouhodinová oddechovka. Co k tomu říct? Chlap byl magor a ženská ještě větší, že mu všechno tolerovala. Nijak zvlášť mě styl deníku nenadchl. Velice útržkovité zápisky, co bylo mezi tím, si můžeme jen domýšlet.

07.02.2017 2 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Napínavý lékařský thriller. Moc dobře se četlo. Doporučuji.

29.01.2017 5 z 5