maličkán maličkán komentáře u knih

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Moc jsem od knihy neočekávala, ale nakonec příjemně překvapila. Čtivé, žádná hluchá místa. Doporučuji.

11.12.2021 5 z 5

Sbohem, baby Sbohem, baby Dennis Lehane

Kdysi dávno už jsem tuhle knihu četla. Už to musí být spoustu let. Nyní se mi dostala do rukou a byla jsem z ní v rozpacích. Po 50 stránkách, ve kterých jsem se ztrácela, jsem se podívala na filmové zpracování. Pak jsem se do ní pustila, a dočetla jsem do konce. Nejasnosti z filmu se mi vyjasnily a nakonec jsem byla spokojená.

05.10.2021 3 z 5

Poznamenaní temnotou Poznamenaní temnotou Mattias Leivinger

Na mně trochu moc nepřirozena. I když nemám ráda tento žánr, dávám 2 hvězdičky za čtivost.

23.07.2021 2 z 5

Galerie zločinu Galerie zločinu Miroslav Kučera

Tak jsem se dostala asi do třetiny a knihu odkládám. Žádný z příběhů mne nezaujal. Je pravda, že moc ráda kriminální příběhy nečtu, ale toto jsem tedy nedala.

14.07.2021 1 z 5

Osudová volba Osudová volba Chris Beakey

Osudová volba mne zaujala hned od začátku, čtivé,napínavé, příjemný thrillerek.

06.07.2021 4 z 5

Ptáci: Ottův průvodce přírodou Ptáci: Ottův průvodce přírodou Detlef Singer

Krásný přehled ptáků, moc pěkné fotografie. Na dvoustránce vždy 2 druhy s popisem a fota obou pohlaví i mláděte.

05.04.2021 5 z 5

Povídky z Manhattanu Povídky z Manhattanu Mary Higgins Clark

Zklamání. Líbila se mi snad 1/4 povídek, další 2/4 jsem přečetla s obtížemi a poslední čtvrtinu jsem po úvodní stránce přeskočila.

23.10.2020 2 z 5

Uteč, nebo nepřežiješ Uteč, nebo nepřežiješ Tom Bale

Docela dobrý psychologický román. Není to takové to, že od knihy nemůžete odejít, to v žádném případě. Trvalo mi docela dlouho než jsem dočetla do konce, ale zas tak špatné to nebylo. Docela mi tam vadilo stálé přebalování a kojení.

13.08.2020 3 z 5

Někde před peklem Někde před peklem Nicolas Tackian

Začátek mne zaujal, ale jak se děj rozvíjel, nějak to nebylo ono. Protože je kniha s krátkými kapitolkami, celkem útlá, tak přečteno za chvíli. Ovšem autor mi asi moc nesedl.

02.08.2020 3 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Ani jsem moc od knihy neočekávala, nakonec jsem byla příjemně překvapena.

30.07.2020 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Stejně jako Maminčin mazánek, napínavá, čtivá kniha. Doporučuji.

03.07.2020 5 z 5

Bouře: Údolí - Sezona 1 Bouře: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Bohužel jsem nečetla předcházející díly, ale i tak bych řekla, že je to série spíš pro mladší čtenáře. Je pravda, že napětí tam nechybělo, nicméně pro mě to nebylo to pravé. Do dalších dílů nejdu.

26.05.2020 3 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Pěkná detektivka, dobře se četlo. Doporučuji.

06.05.2020 4 z 5

Utrpení neviňátek Utrpení neviňátek John Saul

Již 4. kniha od autora, opět mne nezklamal. Prostzě tento styl miluji. Nenáročné, napínavé, čtivé, prostě super. Určitě si pořídím další jeho knihy.

01.05.2020 5 z 5

Odhalené vzpomínky Odhalené vzpomínky Erica Jong

Tak tohle teda ne. Sice jsem dočetla do konce, protože nejsem zvyklá knihu odložit, ale měla jsem velké problémy. Pro mne velice nesrozumitelné, takový guláš ze 4 generací žen. Pár pasáží se dalo číst, proto ta 1 hvězdička, ale zbytek děs.

24.01.2020 1 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Nemám slov. Už první díl se mi hrozně líbil, ale toto překonalo všechna moje očekávání. Paráda. A konec je pěkně připravený na další díl, tak doufejme, že se ho brzy dočkáme.

28.12.2019 5 z 5

Minulá provinění Minulá provinění Tami Hoag

Velice dobře se četlo. Lisková i Kovac si mne získali. I soudkyně byla sympatická. Nechybělo napětí. Špatně se od knihy odcházelo.

20.12.2019 5 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Tak z této knížky jsem docela zklamaná. Krásná obálka, dobrá anotace. Prvních 100 stránek mě chytlo, pak nastala hluchá místa, která mě začala nudit. Myslím, že kdyby autorka 100 stránek ubrala, tak by byla kniha čtivější. Někdy je méně lepší než více. Píše se tu, že druhý díl je lepší, tak s ním hned začnu a uvidíme. Kdybych už ho neměla koupený, tak do toho nejdu.

24.02.2019 2 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha se moc dobře četla, nechybělo napětí, překvapivý konec, hodně se mi líbila. Doporučuji.

11.02.2019 4 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Tak toto byla jízda. Pěkně psané, napínavé, musela jsem využít každou chviličku a stále číst. Konec je připraven na další díl, bude Sběratel, už se těším až vyjde.

18.01.2019 5 z 5