maličkán maličkán komentáře u knih

Dům nad řekou Dům nad řekou Žofie Adamová

Nečtu české detektivky, dala jsem této šanci z důvodu dobrého hodnocení tady, ale pro mne bohužel nezáživné. Nic mi to nedalo.

15.11.2021 3 z 5

Satanovo vejce Satanovo vejce David Glockner

Ze začátku mně bavilo, slibný rozjezd ale časem jaksi upadalo, místo aby příběh nabýval na napětí, spíš upadalo a začalo nudit.

17.08.2021 2 z 5

Sestry až za hrob Sestry až za hrob Caite Dolan-Leach

Kniha je čtivě napsána, nenudí, až na konci jsem zjistila, že je to nesmysl, prostě nemožné.

12.02.2021 3 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Stuart MacBride

Abych pravdu řekla, po takovémto skvělém hodnocení tady, jsem čekala něco jiného. Kniha mne zklamala, asi mi nesedl autorův styl. Nebudu shánět další knihy autora.

06.02.2021 3 z 5

Tanec skalpelů Tanec skalpelů Jenny Milewski

Jak už tady bylo psáno, do hororu to má daleko. Skoro do půlky knihy jsem se musela do čtení nutit, pak se teprve začalo něco dít. Pak už jsem dočetla, zvědava jak to dopadne. Tak 3 hvězdičky dám, ale takový mrňavoučký.

04.12.2020 3 z 5

Iluze Iluze Janet Dailey

Přečíst se dalo, ale žádná sláva. Po druhé bych nečetla.

27.11.2020 3 z 5

Jidášovy mince Jidášovy mince Scott McBain

Knihu jsem dostala, asi bych po ní v knihkupectví nesáhla. Také jsem ji dlouho odkládala, nechtělo se mi do ní. Když jsem ji konečně začal číst, byla jsem mile překvapena. Vtáhla mne do děje, ale ouha, jen do poloviny. Pak začalo putování astrálními rovinami, vtělování do lidí, Anděl temnot - toto už tedy nemusím. Dočetla jsem, jen proto, že rozečtené neodkládám.

10.06.2020 2 z 5

Smrtící klon Smrtící klon J. D. Robb (p)

Dostala jsem tuto knihu jako dárek a ač mám autorku velice ráda, tentokrát mě zklamala, Zpočátku se lehce četlo, ale jak se děj rozbíhal a přibývalo androidů, čím dál hůře se mi četlo.
A ten závěr úplný nesmysl.

22.04.2020 2 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Tess opět nezklamala. Napínavé, čtivé, prostě super.

05.04.2020 5 z 5

Vězeň z Guantanáma Vězeň z Guantanáma David Spark

Do této knihy se mi moc nechtělo, dlouho ležela v mé knihovně odkládaná, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Přečteno za dva večery a žádná nuda to nebyla. Daniel Henderson byl sympatická postava, krimi bylo prokládáno humorem. Překvapilo mne, kolik na těch pár stránkách procestoval míst.

18.01.2020 4 z 5

Pacient číslo jedna Pacient číslo jedna Leonard S. Goldberg

Více mne bavily pasáže z nemocnice, na mne moc politiky, tajných služeb. Přesto se mi kniha líbila, napětí nechybělo.

16.01.2020 3 z 5

Zákrok Zákrok Robin Cook

Hodnotím trochu níž než ostatní autorovy knihy. Ale stejně dávám 4, četlo se dobře. Ten konec mě docela udivil, od Jacka bych to nečekala.

14.11.2019 4 z 5

Kritický bod Kritický bod Robin Cook

Ač nemusím tolik odborných termínů a tolik zkratek, nemohu jinak než dát pět hvězdiček. Po dlouhé době jsem přelouskla Cooka a jsem nadšená. Žádná hluchá místa, napětí, hned jdu na Zákrok.

05.11.2019 5 z 5

Muž, který pronikl do Osvětimi Muž, který pronikl do Osvětimi Denis Avey

Musím přiznat, že ač čtivě napsáno, moc mě nezaujala první část z války v Egyptě atd. Jiné už to bylo o Osvětimi a nejvíce mě zaujal konec, příběh Ernieho.

01.11.2019 4 z 5

Sčítání zla Sčítání zla Iva Hlaváčková

Po dlouhé době zase slabší knížka. Čekala jsem od ní víc.

06.09.2019 2 z 5

Po noci přijde den Po noci přijde den Anita Diamant

Kniha mě zklamala, dočetla jsem ji, protože nebyla objemná. Neseděl mně styl psaní. Obálka je moc krásná, ta mně nalákala. Text byl takový nijaký.

29.08.2019 2 z 5

Dubnová čarodějka Dubnová čarodějka Majgull Axelsson

Tak nějak nevím, co k tomu napsat. Nějaké vtělování do ptáků atd. není nic pro mě, ale osudy postav mě nakonec zaujaly a knihu jsem měla přečtenu za pár dní. Takže nebyla nejhorší. Takové lepší 3 hvězdičky.

25.08.2019 3 z 5

Vražedný žár Vražedný žár Linda Fairstein

Po knize Zlá krev jsem dala ještě autorce šanci, no bohužel, ani tato mě neoslovila. Dalo mi velkou práci se dostat do konce, nakonec jsem ji za dlouhou dobu dočetla, ale už to vzdávám. Další díl nedám.

15.06.2019 2 z 5

Zlá krev Zlá krev Linda Fairstein

S utrpením jsem knihu dočetla, příběh by to byl dobrý, ale kolem takových zbytečností do kterých se odbočovalo. Ještě mám jeden díl ze série, tak se radši do ní pustím hned, později bych se už k ní nedonutila. Tak uvidím, jestli bude podařenější.

05.06.2019 2 z 5

Moje temné srdce Moje temné srdce Antti Tuomainen

Trochu slabší, některé pasáže mě vůbec nebavily, konec mě překvapil. Přečíst se to dalo.

07.05.2019 3 z 5