Marcela2112 Marcela2112 komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Miluju spletité příběhy, a proto mi kniha vyhovovala.

19.01.2018 5 z 5

Střípek malachitu Střípek malachitu Zdeněk Hanka

Autor mě opět nezklamal. Trochu mi vadí, že než se rozečtu, je příběhu konec. Ale to na kvalitě neubírá, vždycky je to něco na zamyšlení.

19.01.2018 5 z 5

Partitura pro srdce Partitura pro srdce Zdeněk Hanka

No páni! Tohle že se může sesypat na jednoho člověka? Klobouk dolů před autorem i Davidem. Perfektní příběh. Od toho nešlo odejít.

24.02.2017 5 z 5

Dopis do ticha Dopis do ticha Zdeněk Hanka

Moje druhá kniha od tohoto autora. A opět jsem spokojená. Téma, které je dnes více než aktuální v životě i v knihách. Mnoho autorů má ve svých dílech motiv nevěry, ale tato knížka je hodně zvláštní. Zdeněk Hanka zachycuje děj ve vážné rovině a tím, že nutí rozum přemýšlet vybočuje z nudné šedi "slaďáků". Škoda že ještě jedna dějová vrstva nebyla věnovaná Evě, ale možná tím autor chtěl říct, že v takových chvílích je manželka úplně opomíjená.

05.02.2017 4 z 5

Severně od šedesáté páté Severně od šedesáté páté Zdeněk Hanka

Knížku jsme dostala od kamarádky a opravdu nelituji času stráveného čtením. Na jednoduchém ději bylo vykresleno, jak lidská blbost může druhému ublížit a mít nedozírné následky. Určitě ji doporučím dál lidem ve svém okolí a ráda si od autora přečtu další díla. Jakto, že jsem ho neznala???

21.01.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherně napsaná kniha, zajímavě, úplně z jiného pohledu, než obyčejně bývá. Hlavní postava Liesel mi přirostla k srdci a příběh jsem s ní prožívala naplno.

12.01.2017 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha je napsaná excelentně, zápletky mají své opodstatnění, perfektní literární postupy, ale na mě je tam moc násilí. Takže autora obdivuji, ale nemůžu říct, že by mě toto téma bavilo.

12.01.2017 3 z 5