martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Nádhera, až mi je líto, že už je konec. Nejraději bych to vše zapomněla a šla si to přečíst znova.

18.10.2017 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Prostě super, paráda a přečteno jedním dechem. Hned dám přečíst dál, to si nemohu nechat pro sebe.

18.10.2017 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

A jéje, další závislost. Tak jdu na další díl, protože bych nedokázala čekat déle. Perfektní, napínavé, doporučuji.

27.09.2017 5 z 5

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Doufala jsem, že to bude aspoň dobré, když už jsem dostala celou sérii. Ale bohužel jsem se opravdu dost nudila. Je to přesně tak vleklé jako chůze důchodce.

21.09.2017 1 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Začátek byl vleklý, ale pak jak už se dostali dolů, tak to bylo super. Už se těším na další díly, snad to zůstane napínavé.

21.09.2017 3 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Taková spíš pohádka s detektivkou dohromady. Pro mě spíš zklamání. Ale koláč asi zkusím, recept nevypadá špatně.

21.09.2017 2 z 5

Stehlík Stehlík Donna Tartt

Nečekaně moc povedená kniha. Říkala jsem si, že to bude kniha, u které se bude spát a bude peklo ji dočíst. Ale opravdu jsem se moc spletla. Krásných 700 stran a nenudila jsem se ani u jedné. Příběh kde se čtenář nenudí a pořád se v něm děje něco nového a překvapivého. Rozhodně budu doporučovat dál.

15.09.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Jako vždy dokonalé a kvalitní čtení. Všem ho budu doporučovat. Skvělá spisovatelka, takže i skvělá kniha.

22.08.2017 5 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Vůbec se mi nedařilo se ponořit do děje. Táhlo se to a ne a ne se pořádně začíst.

01.08.2017 2 z 5

Pohádkové příběhy z celého světa Pohádkové příběhy z celého světa Peter Holeinone

Parádní knížka, jedna z těch lepších. Nádherné obrázky! Jediné co mi vadilo byly pohádky z Ruska.

12.07.2017 4 z 5

Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Matt Groening

Klasika, která byla dobře propojená. Jen teda knížky mám raději. Ale díky manželovi jsem si rozšířila obzory i do jiného žánru.

12.07.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Super! Už od začátku jsem nevěděla kdo nakonec umře. Bylo to napínavé až do posledních chvilek. Knížku budu určitě všude doporučovat a začnu hledat další od této spisovatelky, protože píše opravdu fantasticky.

11.07.2017 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Tak byly části kdy jsem se zasmála a pobavila, ale jinak spíš takový suchý humor.

11.07.2017 2 z 5

Trilogie Drahokamy Trilogie Drahokamy Kerstin Gier

Paráda, všechny tři knihy za dva dny přečtené. Nečekala jsem, že to bude až taková bomba.

03.07.2017 5 z 5

Mému synovi Mému synovi Jana Drašnarová

Neuvěřitelné, čeho jsou gambleři schopni.

03.07.2017 2 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Nádherná, boží, prostě super. Vtipná, odpočinková a přečtená jedním dechem.

03.07.2017 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala, ale pak už se nešlo odtrhnout jak to bylo napínavé. Super!

10.06.2017 5 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Parádní odpočinková literatura. Filmy si musím shlédnout.

31.05.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Super kniha. Čekala jsem průměrný příběh a úplně mě ti překvapilo.

31.05.2017 4 z 5