maruna maruna komentáře u knih

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Sparks mě opět nezklamal. Krásná kniha, zajímavý příběh, kde důležitou roli hraje i pes Singer. Konec napínavý, chytrá policistka Jenifer - záchrana.

27.09.2012 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Překrásná kniha o opravdové lásce

01.07.2012 5 z 5

Dáma v modrém hedvábí Dáma v modrém hedvábí Hana Parkánová-Whitton

Úžasný, i když smutný příběh milostného trojúhelníku. Autorka ho napsala na základě skutečných událostí. Je to moje první knížka od této autorky a už se těším na její další knihy.

30.04.2012 5 z 5

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Příběh Anity a mahárádži z Kapurthaly - moc pěkné čtení, romantika i problémy s láskou, jak jinak, když je odlišná kultura lidí, co se dají dohromady

03.03.2012 5 z 5

Slavné brněnské vily Slavné brněnské vily Jan Sedlák

Nejen Brňákům vřele doporučuji . Nádherné stavby, fotografie, plány, povídání o architektech i stavitelích.

19.02.2012 5 z 5

Smrt Zajdy Munroa Smrt Zajdy Munroa Nick Cave

Kniha je zajímavá i přesto, že hlavní hrdina žvaní, pije, kouří, shání děvky a občas si rád šlehne. Miluje svého 9letého syna.Při odchodu z tohoto světa všeho lituje a všem se omlouvá. Silou vůle jsem knihu dočetla.

11.02.2012 3 z 5

Kate Hanniganová Kate Hanniganová Catherine Cookson

Zajímavý příběh, není to typická romantika, smutný osud Kate i doktora, ale vše se v dobré obrátí. Prima oddychovka.

01.02.2012 4 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Dost mne kniha zklamala. Skoro jako červená knihovna.

18.01.2012 3 z 5

Exkluzivně Exkluzivně Sandra Brown

Jedna z nejlepších jejích knih. Napínavá od začátku do konce.

14.01.2012 5 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Moje druhá knížka od tohoto autora. Moc se mi líbila, napínavá od začátku až do konce., všech 501 stránek a ne 396, jak je nahoře uvedeno.

13.11.2011 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Milá knížka, u které musí člověk přemýšlet, aby ji pochopil. Určitě si ji přečtu po čase ještě jednou.

07.10.2011 4 z 5

Ve spárech osudu Ve spárech osudu Karel Cubeca (p)

Úžasná knížka, na osudu Sebastiana se podepsala válka, chvílemi dožene i k slzám.

04.10.2011 5 z 5

Čajová růže Čajová růže Jennifer Donnelly

Kniha zaujme od začátku do konce. Moc se mi líbila.

04.10.2011 5 z 5

S elegancí ježka S elegancí ježka Muriel Barbery

Ze začátku jsem se nemohla začíst, pak už jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Zajímavá knížka.

04.10.2011 3 z 5

Radši nekoukat Radši nekoukat Ivanka Devátá

Kniha se mi líbila, doporučuji si ji přečíst.

05.05.2019 3 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Začátek zajímavý, konec dost nepravděpodobný.

03.01.2018 4 z 5

S kým mě bavil svět S kým mě bavil svět Marie Poledňáková

Paní Poledňákové si moc vážím a smekám před ní. Úžasná žena.

30.10.2017 5 z 5

Čas mezi šitím Čas mezi šitím María Dueñas

Tak jsem si myslela, že knihu odložím po 300. stránce, ale jsem ráda, že jsem ji dočetla, moc se mi líbila.

21.08.2017 4 z 5

Jednou pochopíš Jednou pochopíš Kristína Mišovičová

Je to taková lepší Červená knihovna. ...............

19.05.2016 3 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Kniha mě dost zklamala

03.09.2015 3 z 5