MAU256 MAU256 komentáře u knih

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Erik mě pevně stiskne a políbí do vlasů.
"Už to nikdy nedělej, Teo. A já ti slibuju, že už nikdy neřeknu nic, co by ti ublížilo," zašeptá mi do ucha.
"Miluju tě," řekneme současně.

Teo a Erik tedy dostali do života pěknou nálož. Knížka byla velmi čtivá, mě se líbila, samozřejmě jsem zvědavá na další díl, takže jde se něj... ;-)

25.07.2024 4 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

"Ale vytrvalost má i svou stinnou stránku, protože při všem tom tahu na branku občas nevnímáte svoje okolí. Jako kočároví tažní koně, víš?" Zvedne ruce a přiloží si dlaně na spánky. "Jdete dopředu a jste mnohem lepší než ostatní, ale nevidíte, co se děje kolem vás. Máte svoje slepé úhly. Ignorujete věci, které máte přímo vedle sebe. Tvoje máma to dělala pořád."

Tak to bylo zase tak hezké nenáročné odpočinkové čtení. Určitě sáhnu i po dalších knížkách této autorky.

21.07.2024 4 z 5

Vždycky není navěky Vždycky není navěky J.C. Cervantes (p)

Knížka se mi moc líbila, byla hodně podobná knížce: Ahoj, tady Sam, a to i v obálce.
Věříte, že je něco mezi životem a smrtí? Že jsou tu s námi i andělé? A láska, která dokáže překonat i smrt? No, tak to je knížka přímo pro vás.

Oči jí zahoří fialovou září, když zašeptá: "Vzdala jsem se svých křídel."
Nejsem si jistý, jestli jsem slyšel správně. "Cože? Jak to myslíš? Neměla zmizet, jakmile ses stala člověkem?"
"Ano, ale pořád byla mým pojítkem, mým příslibem, že se vrátím do nebe."
"A bez nich..." Stěží dokážu pochopit, v čem její oběť spočívala. "Ale proč?"
"Byla tou největší obětí, jakou jsem mohla přinést. První," vysvětluje, "jsem dala za možnost říci Ruby pravdu."
Ze šoku se mi málem roztřesou kolena, a potom mi dojde, proč jsem Ruby dokázal všechno vyklopit.
"A druhé křídlo?" zeptám se rozechvělým hlasem.
"Když si pro mě přišel anděl smrti," pokračuje, "požádala jsem ho, abych mohla použít zbývající křídlo a vrátit ti tak paměť."

09.07.2024 5 z 5

Proradná kráska Proradná kráska Katee Robert

Trochu se mi sevře žaludek, ale přinutím se upřít na Achilla chladný pohled. "Takže ty výsledek turnaje přijmeš?" Možná bych to měla nechat být, ale nedokážu se k tomu přimět. "Oba říkáte, že si mě chcete nechat. Platí to i v případě, že získám titul Aréa? Pokud - až - vyhraju, stále budete chtít ... Co? Vztah? To se mi snažíš říct?"
Achilles se usměje. "Jo, princezno. Přesně to."

I tento díl byl opět čtivý jako přechozí dva. Helena, která už nechtěla být pouze pěšákem ve hře, se přihlásila do souboje o místo ve "Třináctce" po Aréovi, i když měla být jen jako hlavní cena pro vítěze - manželka. Nikdo jí nevěří, že by mohla vyhrát. Já jí fandila ;-), a to nejen na pozici hráče, ale i v milostné sféře. A jak to dopadlo? Joooo, to si musíte přečíst sami.

Doufám, že budou další díly, neboť kandidátů na příběh ještě pár zbývá...

04.07.2024 4 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

"Když si vyberu jednu možnost, můžeš mi vařit už navždycky, a když druhou - kdo ví? Pomoz mi se rozhodnout. Tak mi pomoz..."

Vrah, který svým obětem uřízne obličej a pak se za zemřelé vydává. Ježíš, to je mazec. Roz - detektiv inspektorka, které zabili manžela a jí dost pobodali, ona však přežila a vrací se do práce. Držím jí pěsti, určitě si přečtu další díly...

22.06.2024 4 z 5

Důvěra Důvěra Michaela Brnková

"Zničil jsi mi život!" Ta výčitka obsahovala všechnu trpkost a zklamání, které jsem si v sobě za poslední měsíce nesla. "Kvůli tobě jsem přišla o Medúzu! Kvůli tobě mě přestal těšit každý nový den!"

"Vzal jsem ti všechno, abych ti mohl dát to jediné, co mám... Vzal jsem ti všechno, abych ti mohl dát sebe."

Musím souhlasit s komentáři, že první díl byl opravdu lepší, ale i tento byl čtivý. Lexi - byla pětadvacátá uchazečka o zaměstnání u něj, nikdo nevydržel, jenže ona je jiná a on se nebude moci jejímu kouzlu ubránit. Halton - není přívětivý, ani vlídný, má jen špetku laskavosti, je záhadný, nikoho si jen tak nepustí k tělu, jenže ona jeho hradbami, které si vybudoval, proklouzla jako myška. Nemůže na ni přestat myslet, ale nemůže ji ani mít. Jak to celé dopadne? No, romantické dušičky směle do čtení ;-)

10.06.2024 4 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

"Někdy samotná láska nestačí. Láska nevyřeší všechny problémy jako mávnutím kouzelnýho proutku, i když by sis to hrozně přál." Těmi slovy jako by mi do hrudi zabodla dýku. Přesně tak jsem se cítil. Najednou jsem skoro nemohl dýchat. Pevně jsem sevřel zuby a snažil se tu bolest překonat, ale nepomáhalo to. Zvedl jsem se z podlahy. Když jsem pronášel následující slova, dívala se na mě. "Takže jsi mi lhala." Ztěžka polkla. "O čem?" "Když jsi říkala, že moje srdce u tebe bude v bezpečí."

Už je to nějaká doba, kdy jsem četla první díl, tak jsem si ho musela trošičku připomenout. No a tento díl? To byla tedy emoční jízda. Konečně jsme se dozvěděli, co se stalo Adamovi. Jak se postupně rozvíjí jejich vztah, jak člověka dokáží emoce úplně odrovnat. Knížka stojí za přečtení...

02.06.2024 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Oddechová pohádka pro dospělé. Bylo to tedy sakra rychlé, ale mě se to líbilo, ráda si přečtu od této české autorky nějaká další díla.

31.05.2024 4 z 5

Hráč v pokušení Hráč v pokušení Jennifer L. Armentrout

"Cože?" Slečna Goreová se opřela a zasmála se. "Jste idiot!" "Zaprvý mi nic z toho nepřipadá vtipný a zadruhý - " "Ano. Jste idiot." Goreová seskočila ze stoličky a založila si ruce v bok. "Nechte mě hádat. Bridget vám začala vysvětlovat, proč s tím souhlasila, ale vy jste slyšel jen to, co chtěly slyšet vaše citlivé mužské uši, a vyvodil jste z toho závěry? Protože já jsem za to Bridget nezaplatila ani cent."

Stejně čtivé jako první díl. Téma falešná přítelkyně a poté láska až navěky? Jo, takové téma už tu bylo, ale i tak to bylo čtivé. Pro romantické dušičky doporučuji. Už se těším na pokračování...

28.05.2024 4 z 5

Měsíční čarodějky Měsíční čarodějky Elizabeth Briggs

V tomto díle se dostáváme na Lunateru k měsíčním čarodějkám. Ayla zjistí, kdo je její matka a kdy se ve skutečnosti opravdu narodila. Pro záchranu své lásky začne trénovat měsíční magii. Jenže sluneční čarodějky jsou stále silnější. Proto i přes snahu a výcvik všech, kteří mají zájem se něčemu přiučit, nakonec přijde masakr... Tak teď už jen počkat na další díl.

24.05.2024 3 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Musím souhlasit s komentářem "monika0181", že se jedná o erotiku, ne porno a je to psáno přitažlivě, laskavě, ne vulgárně. Kniha končí uzavřeným koncem, takže vás to nenutí sáhnout po dalším díle. Jenže mě zajímá, jak se příběh bude vyvíjet dál, takže sahám po pokračování.

17.05.2024 4 z 5

Wheeler Wheeler Jay Crownover

"Takový strach jsem nezažil nikdy, ani když jsem koupil dům, přestože jsem věděl, že žena, pro kterou jsem ho koupil, mě nechce, ani když jsem zjistil, že budu otcem, ani když jsme spolu šli do postele a já si uvědomil, že ty jsi pro mě ta pravá, na kterou jsem čekal, a že už nikdy nebudu jen a jen já sám. Nic v minulosti mě tak tvrdě nezasáhlo a nezastavilo ve mně čas, jako když jsem slyšel, že mě voláš o pomoc."

Nemohla jsem mu zašeptat, že on je to nejlepší, co jsem kdy měla, že se mu nikdo nevyrovná ani v posteli, ani jinde, a už vůbec jsem nemohla z plných plic zakřičet, že to nejlepší, co mě kdy potkalo, bylo jeho rozhodnutí, že mě dokáže znovu "zrekonstruovat". Nemohla jsem říct nic z toho, protože jsem neměla hlas, ale věděla jsem, že mi to všechno září z očí a že on to vidí, protože to viděl vždycky.

Další krásně čtivý příběh Hudsona Wheelera, jednoho z party potetovaných hošanů, a Poppy, sestry Salem, která si prošla peklem. Malými krůčky spolu začínají zase žít. I tento díl rozhodně stojí za přečtení a já ho můžu jen doporučit.

15.05.2024 4 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Ona byla andělem seslaným na Zemi, aby zkrotila samotného ďábla. Ona byla záhubou mého starého já a stvořitelkou toho nového.

No, za mě musím říci, že to byla jízda. Nějak jsem se nemohla odtrhnout, dostala mě Cassie a Victorie, no a hlavně Harry, který se díky ní dokázal změnit, to bych nečekala. Určitě knihu můžu jen doporučit a těším se na další díl této série.

03.05.2024 5 z 5

Šašek Šašek Devney Perry

Její láska spojovala zničená vlákna mojí duše. Zázrak. Zázrak, který jsem si nezasloužil, ale za který jsem byl dennodenně vděčný. Zázrak, ke kterému se budu po zbytek života upínat. Moje Cass. Moje Zápalka.

Leovi i Cassandře se po jedné neuvěřitelné noci změnil celý život. Obdivovala jsem ji, že mu dávala tolik šancí. Leovi bych nejraději nejednu vrazila za to, jak se ke Cass choval, když čekala jejich prvního prcka. Ale naštěstí se dal do kupy, i když mu to sakra trvalo.
Byl to zase krásně čtivý příběh dalšího člena bývalého motorkářského klubu. Už se těším na příběh Emmetta, posledního člena, který zatím ještě zůstává svobodný, zatímco ostatní členové klubu se pekelně rozrůstají :-)))).

29.04.2024 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Sledovala jsem Daniela, jak jde pár kroků přede mnou, v náručí Marušku zabalenou do šátku. Malé byly teprve čtyři měsíce, ale my jsme se už nedokázali udržet a vyrazili jsme do hor. Když bydlíte v podhůří Tater, vlastně to ani jinak nejde.

Knížka se mi líbila, autorka píše čtivě, úplně jsem se viděla jak s nimi vystupuji na vrchol. Já bych to samozřejmě nedala, ale prostřednictvím této partičky se to může podařit každému z nás ;-). Přečtení můžu jen doporučit.

27.04.2024 4 z 5

Poškození Poškození Tijan (p)

"Co jsi udělal?" zařval jsem a svíral telefon tak pevně, až jsem se divil, že jsem ho nerozbil. Jenže pak se zasmál. Jenom se zasmál, než řekl s podělanou samolibostí: "Zlomil jsem ji. To jsem udělal."

Pokračujeme v příběhu Kashe a Bailey a její nové rodiny. Jako v předchozím díle je zde moře nenávisti, pořád nějaké tajemství, která však začínají pomalu odkrývat. Vše začíná být na dobré cestě s její maminou i novou rodinkou, jenže pak... Nedá se nic dělat, jde se do dalšího dílu...

23.04.2024 3 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Nemůžu říci, že by nebyla knížka čtivá, ale něco mi tam prostě vadilo asi stejně jako u předchozího dílu. Prostě toto čtení není pro každého, autorka nás hned na začátku upozorňuje, a já patřím zřejmě do té kategorie, co se přiklání k "za mě ne".

22.04.2024 2 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Chřípí se mu rozšířilo. "To se ve mně děje pokaždé, když ti chci kurva říct, že jsem do tebe totálně zamilovaný." Vyprskl to. "Smrt. Temnota. Nenávist. Zůstaneš se mnou a stane se ti tohle."

Příběh Baily, která se najednou ocitá úplně v jiném světě - má otce, o kterém vždy snila a dlouhou dobu byl jejím idolem, má rodinu, kterou si vždy přála. Zamilovala se do Kashe. Ten je tajemný, ochranitelský, milující, mocný a jak se později ukázalo i velmi bohatý. S odhalením, čí dcera Baily je, přichází únosy, pokud o vraždu. No je to začínají série, jsem zvědavá, jak bude pokračovat.

17.04.2024 3 z 5

Vzkříšený Vzkříšený Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Danny a James, dva zabijáci, kteří se spojí snad proti všem. Jsou nemilosrdní. Aby ochránili své milované, udělají cokoli. Mysleli, že dostali Medvěda, jenže ... hra pokračuje... Bylo to opět naprosto čtivé, těším se na další díl.

16.04.2024 4 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

_Miluju tě," zašeptala jsem. "A chtěla jsem souhlasit už na začátku, když jsi začal mluvit, ale od té chvíle jsi mě nepustil ke slovu, tak jsem ti dala šanci se ukázat." Usmíval se na mě očima, velkýma jako slunce. "Ano, vezmu si tě!"

No, tak to byla jízda. Laura, která si prožila peklo, se nakonec dočkala svého šťastného konce. Massimo ukázal svou pravou tvář. Olga a Domenico - mají příběh, který měla zažívat Laura. A Nacho? No, tak k němu nemám co dodat, snad jen - mít takového chlapa doma :-).

10.04.2024 4 z 5