MAU256 MAU256 komentáře u knih

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Příběh s vraždou Amandy a její rozuzlení. Když už jsem si myslela, že vím, kdo ji zabil, objevilo se zase něco nového. Vůbec jsem konec nečekala, bylo to pěkné čtení.

28.09.2022 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Jednoduchý příběh o první lásce, která dokáže zranit. Jemu bylo 18 a jí 16, stala se jedna chyba, o které ani jeden neví, že nebyla taková, jak si myslí a celých osm let jsou srdce zlomená a plná nenávisti. Letní oddechové čtení, nad kterým člověk nemusí nijak přemýšlet.

28.08.2022 4 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Krásná romantická jednohubka.

30.07.2022 5 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

No nevím, co si o tom mám myslet. Mala - alkoholička, co nemůže přestat myslet na modrookého mafiána a na sex s ním. Co se mi na ní líbilo, že pro kamarádku Zuzku by udělala cokoli. A tím bude zřejmě pokračování, do kterého už se nepustím. Knihu jsem dočetla, ale s přemlouváním.

16.07.2022 2 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Byla to krásně čtivá knížka z prostředí modelingu a fotbalu. Oliver byl model, který by jen lusk prsty a měly by každou, ale on chtěl JI. Layla byla matkou, musela zapřít i syna, aby získala potřebnou práci a chtěla JEHO. Tessa byla mrcha, jenže chtěla taky JEHO, a to za jakoukoli cenu. Ještě tam bylo spousty přátel, které prostě člověk potřebuje. No a jak to všechno dopadlo? Tak to stojí za přečtení :-). Ráda si přečtu další knihy od této autorky.

12.06.2022 5 z 5

Nepolíbená nevěsta Nepolíbená nevěsta Barbara Cartland

Krásná oddechová romantická jednohubka. Venetia byla nejen krásná ale také chytrá, jak se dokázala se svou situací, do které ji otec dostal, vyrovnat. A Rock vévoda z Lynbrooku se zřejmě její kráse a chytrosti hravě vyrovnal. On měl obrovské štěstí, že získal právě jí. Prostě dvě osůbky, které byly pro sebe stvořeny a hvězdy jim přály. Ráda si od této autorky ještě nějakou knížku přečtu.

29.05.2022 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Krásně romantický příběh Rhyse a Juliany, plný lásky, zrady, sexu, odpuštění. Jak snadné je zničit lásku dvou lidí a zasít zrnko nenávisti, bolesti a zrady. A jak těžké je uvěřit v lásku a začít znovu důvěřovat. Ale nakonec, kdo by čekal něco jiného, prostě šťastný konec :-). Knížka se četla sama, pro romantické dušičky doporučuji.

22.05.2022 5 z 5

Počestné lži Počestné lži Amanda Quick (p)

Jsem ráda za další knížku od této autorky, která se mi dostala do knihovny. Je to krásně čtivá kniha s nádechem romantiky, detektivním příběhem a paranormálnem. No samozřejmě v knížce nemohl chybět účastník rodiny Jonesů, jsem ráda, že zase další z potomků Sylvestera Jonese našel svou druhou půlku srdce. Knížku mohu jen doporučit.

17.12.2021 5 z 5

Vykolejený Vykolejený James Siegel

Tak tohle bylo přesně to, když se člověk ocitne v nesprávný čas na nesprávném místě a nevěra se prostě nevyplácí. Ale i to, že člověk může dostat druhou šanci. Bylo to zajímavé čtení.

24.10.2021 5 z 5

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Od této autorky další romantická knížka. V této uspěchané době je třeba trošku té romantiky. I přes zákeřný plán utvořený v hlavě staré dámy měla štěstěna se Shemaine jiné plány. Přes veškeré útrapy, které si jak Shemaine tak Gage, který si jí koupil pro výchovu svého synka, museli projít, oba nalezli lásku.

31.08.2021 5 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Krásné čtení pro letní dny. Pro romantické duše mohu jen doporučit. Člověk se snadno stane součástí děje, od kterého se nedá odtrhnout.

20.07.2021 5 z 5

Síla vášně Síla vášně Amanda Quick (p)

Zase další krásné čtení od této autorky. V jednu chvíli jsem se bála, že Jones a spol. bude v této knížce jako záporák, ale pak se mi ulevilo. Sice už od začátku bylo jasné, jak to s Chloe a Jackem dopadne, ale to neodradí. Oba dva se silnými talenty, prostě to nemohlo dopadnout jinak. Knížku mohu jen doporučit.

02.07.2021 5 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Krásná odpočinková knížka, jsem romantická duše a v jednu chvíli jsem měla strach, že to špatně skončí. Bála jsem se, že Sloanino srdce se roztříští a Carter bude navěky odsouzen k nenaplněnému nešťastnému manželství. Nakonec jsem s potěšením dočetla posledních pár stránek.

06.06.2021 5 z 5

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Moc pěkné čtení. Příběh nejen hlavních postav byl krásně romantický a dobrodružný, do posledního jsem netušila, jak tohle klubko vražd bude rozmotáno. Amity je velmi odvážná se svou zbraní a v romantice jsem se vrátila do začátku knih této autorky, skoro jsem očekávala, že první zkušenost bude v kočáře :-), prostě krásné uvolňující čtení.

09.05.2021 5 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, i když ze začátku tam bylo mnoho postav, které se mi trošku pletly, ale když se do toho člověk začetl, tak se to pak vyvíjelo dobře. Zase nechyběla nějaká ta romantika, zápletka super, do posledka jsem netušila, jak to skončí, nečekala jsem jen tolik mrtvolek, ale už se těším na další čtení.

01.05.2021 5 z 5

Volání sirén Volání sirén Jayne Ann Krentz

"Co takhle kafe v posteli zítra ráno?" zeptal se. "To by šlo." Držel ji, aby se nehýbala. "Vezmeš si mě?".
Knížku musím zase označit pěti hvězdičkami, bylo to super. Konečné rozuzlení, kdo vraždil a kdo byl na koho nasazen, jsem netušila až do konce. Ideálně romantiky, no prostě mohu jen doporučit.

27.04.2021 5 z 5

Eclipse Bay - Úsvit Eclipse Bay - Úsvit Jayne Ann Krentz

Tento druhý díl z trilogie byl stejně krásně čtivý jako ten první. Znesvářené rody mají další šťastný pár. Už se těším na poslední třetí díl "Léto".

06.04.2021 5 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, konečné rozuzlení bylo dosti zajímavé.

23.03.2021 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Že se člověk může zamilovat na první pohled, tak to už Ash zjistil u svého kamaráda Jace, jenže si nikdy nepomyslel, že se to může stát i jemu. A to až do té doby, než jednoho dne v parku uviděl Josii. Gabe, Jace a Ash, tři kamarádi, kteří jsou si navzájem rodinou, mají neskutečné štěstí, že k sobě našli dívky, které je milují, tak jako oni je. Ani u jednoho z nich cesta ke štěstí nebyla tak jednoduchá, ale nakonec ... I tato knížka je čtivá a líbila se mi stejně jako předchozí díly.

24.08.2023 4 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Ach. Myslela jsem, že sladší už to být nemůže, ale spletla jsem se. Miluju všechny knížky této autorky, její oddanost a lásku k rodině a přátelům. Ten, kdo se dostane do této skupiny lidiček, musí být zaručeně šťastný až navěky. V této knížce jsme se mohli zasnít do lásky Liama k Paige a Lucy. Nečekejte žádné zvraty, je to prostě neskutečně romantické čtení. Určitě doporučuji přečíst všechny knížky. Já už se těším na příběh Avy.

07.08.2023 5 z 5