MíšaK. MíšaK. komentáře u knih

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Velmi hezky a chytlavě napsaná knížka. Děj byl zajímavý, konec jsem opravdu nečekala. Jak už to tak u detektivní zápletky bývá. Claire jsem neměla moc v lásce, lae toto bych opravdu nečekala.

15.01.2016 4 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Lidi si to sice hodně chválí, ale mě to nijak zvlášť neohromilo. Co se týče všech těch podobností, bylo to zajímavé, ale ten konec? Vždyť se v podstatě nic nevyřešilo, jen se políbila s Nikolajem, což by se hodilo do knížek jen s romantickou zápletkou. ,

22.12.2015 3 z 5

Kdo vlastně jsem Kdo vlastně jsem Jana Žujová

Na můj vkus taková nezáživná kniha. Děj bych trochu propracovala, vyhrotila. Myslím, že by to mohlo být lepší.

19.12.2015 2 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

V prvopočátku musím říct, že přestože to byla spíš fanfiction, mě to bavilo. Na můj vkus většina knihy mírně sladký, myslím, že bych konec nechala bez probuzení ze snu. Bylo by to rozhodně zajímavější. A pokud ne, poslední část (probuzení) trochu rozvést. Nejdříve jsem nevěděla, jestli se opravdu probudila. Taky bych nenasazovala sebe, jako hlavní hrdinku. Už jenom ze ztráty jakého si soukromý. Přes to všechno to byl hezký příběh na tak mladou a nezkušenou autorku. A věřím, že se to bude jen a jen zlepšovat.

30.11.2015 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Kdyby nebyla část psaná z pohledu toho arogantního egoisty, bylo by to super. Jacoba jsem nesnášela. Bylo to nádherně psaný, nádherný příběh, možná bych děj neusekávala v nejlepším. V zadu u seznamu upírů bych napsala jejich schopnosti, ale jinak opravdu skvělé. Přesto jsem od toho čekala ví (i od celé ságy) Myslím, že by to chtělo udělat něco, co by donutilo čtenáře o tom přemýšlet, nějaký zvrat, aby měli chuť se u toho rozbrečet. To splnil akorát Nový měsíc, přesto tam mě štvalo, že tam je samej Jacob! Ale jinak doporučuji.

27.11.2015 4 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Knížka mi přišla sice ze života, ale někdy mi autorka přišla, jako by spadla z višně. Na můj vkus někdy moc nudná a nezáživná.

14.10.2015 3 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Knížka byla velmi super, zajímavě napsaná a chytlavá. Velmi doporučuji.

28.07.2015 4 z 5

Nejtěžší překážka Nejtěžší překážka Zuzana Francková

Někdy jsem Pavlu silně proklínala. Nechápala jsem co dělá a hlavně proč. Dalo se předpokládat, že to takto zkončí. Hezká letní oddychovka.

31.05.2015 2 z 5

Příliš brzy dospělá Příliš brzy dospělá Zuzana Francková

Tato knížka mě docela zaujala. Měla poutavý příběh a někdy jsem ani Simču moc nechápala. Jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo :) Doporučuji

08.05.2015 3 z 5

Proklínám Tě, lásko Proklínám Tě, lásko Radka Zadinová

Mě to opravdu nezaujalo. Nechci aby to znělo blbě, ale mně přišla divná. Hodně zamotaná a nepochopitelná. Od Radky jsem četla mnohem lepší knížky.

24.04.2015 1 z 5

Osudová vteřina Osudová vteřina Zuzana Francková

Docela mě to překvapilo. Tím, že jsem věděla konec, táhlo mě to dopředu a dost mě to překvapilo a rozbrečelo. Je to první román od koní, co jsem četla, ale bylo to super. Jelikož bych se v budoucnu chtěla věnovat psychologii, ještě víc mě to přiučilo.

06.04.2015 3 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Velká poklona autorce za to, že dokázala něco takového vymyslet. Ty všechny detaily, promyšlenost, dokumenty ze složky Folios už v první knížce, prostě smekám. Bohužel můj mozek není přizpůsobený na cestování časem, takže mi to nedává smysl. Teda pouze potřebuju nějaký začátek. Pak už by bylo vše v pořádku. Nejhorší je, že si to nemůžu ani nijak nakreslit, abych to pochopila a jsem z toho zoufalá.

04.02.2018 4 z 5

Borůvkové léto s Terezou Borůvkové léto s Terezou Petra Braunová

Knížka byla hezká, Ale krátká. Četla se rychle a budoucnost v závorkách byla sice zajímavá, ale tak trochu udržovala čtenáře na zemi. Jindy můžete přemýšlet, jak spolu hlavní pár dožije, kdežto tady vás okamžitě stáhne realita na zem.

17.06.2017 3 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Skvěle napsané, čtivé, takové oddechové. Přečetla jsem to za několik hodin v autobuse. Jedině doporučuji. Byla jsem nadšená, když jsem se dozvěděla o dalších dílech.

28.05.2017 5 z 5

Pekelný flirt Pekelný flirt Beatrix Gurian

Skvělá knížka s originálním námětem. Myslím, že by nevadilo, kdyby byla více propracovaná. Byla tajemná, napínavá, jak se vše odhalovalo postupně. Není to, co běžně čtu, ale o to více překvapila.

01.05.2017 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Nádherná knížka, rychle se čte, děj také docela propracovaný. Ale Selekce byla lepší. Tady je sice pouze šest dívek a mluví se o nic, ale přišlo mi to pouze jako natažení děje. Čímž neříkám, že by mi to vadilo, protože jak říkám, opravdu dobře se to četlo. Chování Americi? Dalo se to přežít, ale to, jak pořád nevěděla, koho…

17.02.2017 4 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Taková příjemná oddechovka na podzimní večery. Dita mi byla strašně moc sympatická a v lecčem bych s ní souhlasila. Bavila mě svými historkami a tím vším. Dalibor mi nebyl sympatický ž od začátku, kdy se pořád vyptával, kde byla, co tam dělala atd… Pam mě zklamala a ze Zóji jsem nakonec byla překvapená. No a Radkovi jsem fandila celou dobu. Ano, je to sice dokař, ale je to typ, který si dokáže získat srdce i nezávislých pozorovatelů.

27.10.2016 4 z 5

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Zajímavá knížka. Je to zase něco jiného, nakouknout pod pokličku vysokoškoláků. SPOILER!!! Bylo fajn, že to nebyla nějaká osudová láska. Sice jsem fandila Štěpánovi, ale jelikož se řídím heslem, hlavně, aby byla hlavní hrdinka šťastná… jediné, co mi to zkazilo, je víra v to, že holka s klukem můžou být jen kamarádi. Ale nevzdávám to a hledám.

23.10.2016 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Strašně hezká, originální, čtivá knížka. Autorka mě uchvátila už letní sérií a ani toto nebylo k zahození. Je těžké si vybrat na čí straně stát. A přiznávám, že jsem fandila Joshovi, ale pro mě je prioritou, aby byla hrdinka šťastná. Dojala mě scéna s Margot, její příběh byl také velmi zajímavý. Vypadala jako silná osobnost a ona ve skutečnosti…

10.10.2016 4 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Naprostá bomba! Čtivé, vtipné a smutné zároveň. U mě rozhodně knížka, která zaujímá přední pozice žebříčku nejlepších knih. Půlku knihy jsem měla knedlík v krku a několik stránek jsem probrečela. Tím, že Nelu už znám, jsem to s ní mohla prožívat opravdu od samého začátku. Nela je neskutečně sympatická, Ondra u mě vede, Tomáše mi tentokrát přišlo trochu líto, přesto zůstávám u názoru „Hlavně ať je hlavní hrdinka šťastná“, Lenka mě dost překvapila, Míšu jsem litovala, Olina s Marcelou nepřekvapily. Toť asi výčet postav. Za mě rozhodně NAPROSTO SKVĚLÁ KNÍŽKA!!!

16.09.2016 5 z 5