Mishwaa Mishwaa komentáře u knih

Eldest Eldest Christopher Paolini

Po 100. straně jsem to vzdala, hlavně pro to, jak byl příběh strašně nezáživný. Vůbec jsem se tím nemohla prokousat. Eragona jsem ještě přelouskala, ale Eldesta už nedám.
Neříkám, že se v knize nevyskytlo několik zajímavějších chvil, ale akci záhy zadusil další nudný moment.

03.02.2013

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Přiznávám, že jsem od knihy moc neočekávala, ale to byla chyba.
Po dočtení poslední stránky jsem upírala pohled do zdi a vstřebávala konec. Zdál se mi příliš uspěchaný, jako by ho autorka užuž chtěla mít za sebou, zkrátka jsem čekala na veliký bombový zvrat, který nepřišel.
Ale to nic nemění na mém hodnocení knihy, místy jsem byla tak začtená, že jsem nevnímala nic kolem mě.
A ano, mrzí mne, že jsem se ke knize nedostala dříve.

02.02.2013 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Tento kratší příběh si mě získal více než Škola noci, možná to bylo tím, že se nikde nevyskytovala žádná Zoey. Po přečtení knihy jsem zjistila, že Lenobia není tak zlá a líbil se mi její úhel pohledu.
Zamlouval se mi nápad s vydáváním se za svou nevlastní sestru.

28.12.2012 4 z 5

Léto na druhou Léto na druhou Britta Keil

Tahle kniha není žádná hloupá přeslazená slátanina, na jakou to vypadá kvůli obálce. Ano, je to román, ale má myšlenku.. Líbil se mi, přestože běžně čtu fantasy. Nenechte se odradit obálkou :)

11.11.2012 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Nevím proč, ale kniha mi nebavila tolik jako Percy Jackson a Bohové Olympu.. Bylo tam na můj vkus moc bohů, každou chvíli jsem si říkala- ,,Kdože to řekl"? . Egyptská mytologie mne nechytla, nudila jsem se, ale nemohla jsem popřít, že to má nápad :).

10.11.2012 4 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Velice originální kniha s námětem, z kterého se tajil dech a občas zůstával rozum stát :)

08.10.2012 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Omlouvám se všem fanouškům, ale v některých úsecích měl spisovatel dost krkolomná slovní spojení a na některých místech se děj hoodně protahoval, tudíž se kniha stávala méně a méně čtivější, občas jsem se do čtení musela dokopat.. Vlastně jsem ráda, že jsem t vůbec dočetla.

23.09.2012 3 z 5

Moje trhlá rodinka Moje trhlá rodinka Karen McCombie

Knížečka sfouknutá za odpoledne, příjemná oddechovka se sarkastickou hlavní hrdinkou a prostou zápletkou ;)

18.09.2012 4 z 5

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Knihu jsem ani nedočetla, nejspíš detektivky nejsou nic pro mě..

30.08.2012 2 z 5

Temno Temno Robert Reger

O hodně zajímavější než Divná a Divnější. Cestování časem mne zkrátka fadcinuje. Párkrát jsem se fakt bála, že se Emily nedostane domů. Opravdu originální námět, rozhodně stojí za přečtení.

30.08.2012 5 z 5

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Knihu jsem ani nedočetla. Na začátku jsem si říkala, hm, to může být zajímavé. Potom samé zbytečné okecávání války, skutek utek. Hlavní hrdinové jsou do sebe “hrozně moc zamilovaní“, všichni jsou stejné, tuctové postavy, které kývají hlsvami, jak jim někdo pískne.A všichni se zdravím vyvázli, jak jinak.

19.08.2012 3 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Ten konec byl tak geniálně promyšlený, všechno do sebe zapadalo! Dost mě překvapila ta pravda o Darrenovi, Stevovi a Suddovi (ale což, nebudu spoilerovat ;) ). Raději bych se vypořádala s pravdou , než abych se zabila! Mučilo by mne tolik otázek- Jestli jsou Debbie, Evra, Harkat a ostatní v pořádku, zda vyhráli válku upíři, vampýři, nebo se snad dohodli na míru? Potká Darren v ráji pana Hroozleyho, bude s ním moci nějak komunikovat?? Na mnoho otázek se odpovědělo, ale na ještě více se nedozvíte odpověď!

14.08.2012 5 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Samozřejmě nikomu nemohu radit, co má číst, ale nemohu se zbavit dojmu, že tato kniha měla vyjít před dvaceti lety, pak by to možná bylo v pořádku. A že je cílová skupina této knihy "Děti a mládež", tím je to pohřbeno naprosto.

01.04.2012 odpad!