Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Juhuu.. další příběh, který mě skvěle bavil od této autorky! :) Příběhu nic nechybělo, dobře a rychle se četl. V průběhu byla i zápletka a naivní hlavní hrdinka se nakonec vzpamatovala, když si uvědomila, co vlastně chce! Pokud máte rádi tento typ příběhů, rozhodně si knihu přečtěte :)

02.05.2018 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Dlouho mě žádná kniha, takhle nezklamala jako tahle. A to jsem se podle její anotace na ni těšila! :) Ze všech těch povídek se mi líbily jen dvě, proto také to hodnocení.
Ale i tak je kniha plná emocí, pocitů, lásky, ale také podlosti a nenávisti. Při čtení jsem přemýšlela nad osudy hrdinů, jak to museli mít v té době těžké, ale styl knihy nebyl opravdu nic pro mě, což mě mrzí.

05.04.2018 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Po Bábovkách jsem se na tuhle knihu těšila. Byla v něčem než ta předchozí jiná a odlišná, ale nakonec byla také překvapivě dobrá..! :) Dlouho jsem váhala nad tím, kdo vlastně hlavní hrdinku postřelil a stejně jsem měla jiné kandidáty :) V určitých chvílích mi někteří hrdinové přišli naivní a ukvapeně jednající. Také vyšetřování není to hlavní v knize, což potěší i příznivce románu, jelikož láska je v hlavní roli tady! :)

05.04.2018 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Ne že bych poezií vyloženě vyhledávala, ale pokud se ke mně dostane příležitostně jako tahle knížka, přečtu si ji se zvědavostí! :) Překvapilo mě jakým stylem byla napsaná, ale za to byla také čtivá a plná vystihujících pocitů. Nechybělo mi tam skoro nic a ještě jsem ji přečetla za chvilku! :)

05.04.2018 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Ze začátku jsem se bála, že se mi kniha nebude líbit, ale nakonec opak byl pravdou..! :) I když smutně začínající příběh Kahlen, měl šťastný konec a dopadl dobře, stejně tak jako pro Akinliho :) Některé části příběhu sice byly smutné, ale určitá pochopení byla. Jediná výhoda sirén byla, že nebyly nemocné a nemohly se zranit, ale spánek a jídlo bych za nic nevyměnila..:D

05.02.2018 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

I druhý díl této série se mi líbil..! :) Příběh byl napínavý, plný síly, taky tu byla už zápletka a nechyběl opět sex a láska..Oba hrdiny i tentokrát dostihovala jejich minulost :/ Ale ten konec byl pro mě překvapivý a už se těším na další díl..! :)

18.01.2018 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Dlouho jsem nad touto sérií váhala, nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Kniha se mi líbila..! :) I když může člověk leccos tušit, naopak jej i něco překvapí. Nechybí tu láska, romantika, důvěra ale také sex, přátelství a hlavně minulost, která je určitým démonem pro oba. Hlavní hrdinkou je odvážná Brynne, která se zamiluje do kontrolou posedlého Ethana..ale jakmile zjistí pravdu, je všechno jinak! Čímž vlastně kniha i končí, proto musíte sáhnout po dalším dílu, aby jste se dozvěděli, co bude dál..! :)

14.01.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tak takhle jsem se dlouho u knihy nebavila jako teď! :D Příběh čtyř rozdílných kamarádů se mi líbil :) Každý byl jiný a měl své problémy, ale přesto, že již uplynulo tolik let od gymnázia, stále byly kamarádi. Podle mě knize nic nechybělo, člověk tam našel vše, na co měl chuť! Od humoru přes hádky až nakonec k lásce a společnému přátelství! :)

07.01.2018 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Kniha s poutavým dějem, která se rychle čte a ještě je napsaná nezvyklým jazykem..! :) Poukazuje se na dřívější zvyky, kdy chudák děvče nemá šanci být s tím do koho je opravdu zamilovaná a poté jen trpí, až ji to dožene k takovým závěrům..Pro mě jedna z oblíbených maturitních! :)

31.10.2017 5 z 5

Dědečkův velký útěk Dědečkův velký útěk David Walliams

Na doporučení tohoto autora jsem byla zvědavá...A nakonec mile překvapena! :) I když je to kniha psaná pro děti, v mém věku jsem se chvílemi bavila, chvílemi byla napnutá nebo zvědavá, jak vlastně celý příběh starého muže s jeho vnukem dopadne..! :)

11.10.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Ani samotný závěrečný díl nebyl špatný a líbil se mi! :) Ale i přesto všechno jsem nebyla tolik nadšená a něco mi tam chybělo..Ráda jsem se setkala snad se všemi možnými postavami nejen Selekce, vžila se do jejich pocitů a některé i obdivovala..! :)

05.10.2017 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Páni! Jednoduchý příběh, který mě doslova pohltil od začátku až do konce! :) Napínavý příběh s trochou strachu, dobrodružství, ale také lásky a rodinných vztazích. V kůži hlavní hrdinky bych být nikdy rozhodně nechtěla, ale i když je pravda, že ten konec jsem nečekala..

28.06.2017 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Už od začátku mě tato série chytla! Nejen předchozí díly, ale i tento je dobrý, čtivý a líbil se mi! :) Super také je jak jsou postavy propojené a dobře se znají! :) Olivie mi padla do oka hned už od začátku a také se mi líbila její práce! :D Ani jednomu jsem nezáviděla svoji minulost, ale oba si zasloužili štěstí a být spolu! :)

25.06.2017 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Čtivá oddechovka od autorky, která nikdy nezklame! :) Pavlu i Mariana jsem si oblíbila hned! Naopak její maminky mi bylo líto. Škoda, že se ji Luboš nikdy nezastal a Martu s dvojčaty bych propleskala hned!

05.02.2017 5 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Příjemné a oddechové čtení, při kterém se člověk zasní, že by chtěl někdy také v životě něco takového zažít! :)

01.01.2017 5 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se šťastným koncem a překvapením na závěr! Líbila se mi, dobře se četla a když jsem doufala, že to tak bude, tak to tak opravdu bylo! :) Příjemné a oddechové počtení! :)

31.12.2016 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem..! :) Byla jsem nadšená, líbila se mi a ta vánoční atmosféra v rodinném kruhu, i když s komplikacemi a problémy, byla k neodložení! :)

23.11.2016 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Stejně jako 1. díl se mi líbila! :) Líbí se mi, jak jsou oba rozdílní a odlišní a přece jsou spolu, protože chtějí a patří k sobě! A ten epilog na závěr, hustéé..! :) Těším se na konec série a na poslední díl!

13.11.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku jsem se dost těžko orientovala a pletly se mi příběhy, ale ta propojenost příběhů se mi vážně líbila! :) A ten konec..? Tak ten mě fakt dostal! Nečíst ho na tajno při hodině, asi bych se rozbrečela přímo uprostřed hodiny!

10.11.2016 5 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Možná je spousta dívčích románů, ale ne všechny jsou jako tenhle. Taylor by zasloužila za to, jak především utíkala. Měla jediné štěstí, že to dopadlo, tak jak to dopadlo..možná jiný by se na ni vykašlal. Situace s jejím otcem, mě trochu vzala, protože tohle bych nepřála opravdu nikomu, i když je to "jen" knižní děj! Byla jsem ráda, že jsem si knihu přečetla!

30.10.2016 5 z 5