Monika97Švej. Monika97Švej. komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Když se mě někdo zeptá, co bych nu doporučila k přečtení teď, na podzim, doporučím vždy tuhle knížku.
Knížka do pohody, klidu a k teplému čaji ????

01.11.2019 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Nádherný děj!
Kniha mě moc bavila, zhltla jsem jí za jeden den a věřím, že o Vánocích si jí s chutí přečtu znova! ????

01.11.2019 5 z 5

V pekle mezi ostnatými dráty - Zpověď muže, který přežil hrůzy čtyř koncentračních táborů V pekle mezi ostnatými dráty - Zpověď muže, který přežil hrůzy čtyř koncentračních táborů Manny Steinberg

Ráda čtu knihy s touto tématikou a musím říct, že tahle u mě vede ! Doporučuji všem čtenářům, ale i nečtenářům. Protože po přečtení téhle knihy si člověk hodně uvědomí, co má a jak může být rád za dobu, ve které žije ! :)

16.03.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Kniha mě ze začátku nebavila, zdálo se mi, že tam je jen jedno jméno za druhým. Postupně jsem se ale do knihy začetla a nyní se strašně moc těším na druhý díl ! :) A doufám, že nebudu zklamaná ! :)

18.02.2018 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

První kniha od Pauly Hawkins a už se těším na další ! :) Kniha mě vcůcla už od první stránky a nepustila mě do poslední. Skvěle napsané ! :)

18.02.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Už od začátku knihy jsem chtěla vědět, co bude dál, protože jsem vůbec nevěděla co od knihy čekat.
Za mě rozhodně skvělá kniha, kterou doporučuji přečíst. Příběh si mě získal na celý jeden den a po přečtení jsem si představovala, jak by to asi mohlo pokračovat. A takový konce jsou, za mě, určitě dobré. :)

27.01.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Od téhle knihy jsem se nemohla odtrhnout. Když už se mi to podařilo, stejně jsem stále myslela na to, jak to bude dál. Během jednoho dne přečtená ! :) Opravdu zajímavý příběh. :)

27.01.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Už od začátku knihy mě zajímalo, jak to celé dopadne. Krásně napsané. Z každé knihy, co čtu, si vždycky něco odnáším. A ani u téhle to není jinak.
,,To je kalamita", jsem nevědomky při čtení knihy použila i v reálném životě :D :). Vžila jsem se do děje a teď, než půjdu na další knihu, musím počkat než to všechno vstřebám ! :)

16.01.2018

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

První kniha od Liany Moriarty a opravdu skvělé ! :) Bavila mě a bylo pro mě velmi těžké se odtrhnout :) Těším se na další knihy od ní a doufám, že budou stejně dobré nebo lepší :D :) .

15.01.2018 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tuhle knihu si velmi ráda přečtu minimálně ještě jednou! :) Děj mě bavil, od knihy jsem se nemohla odtrhnout a když jsem ji dočetla, bylo mi líto, že je konec.
Přečetla jsem jí ,jedním dechem´. :)

11.01.2018 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Zbývalo mi 50 stránek do konce a stále mě neopouštělo doufání, že to skončí dobře.
Když jsem knihu dočetla, docela to na mě padlo. Takhle smutný příběh jsem dlooouho nečetla.

11.01.2018