mot33 mot33 komentáře u knih

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Konec na můj vkus zrychlen,ale jako vzpomínka herce na bláznoviny z natáčení a mládí poměrně dobré.

21.10.2018 4 z 5

Čínské národní pohádky Čínské národní pohádky neznámý - neuveden

Škoda že kniha je tak tenká .pověsti plné dobra a moudrosti.

19.10.2018 5 z 5

Jihočeské pověsti Jihočeské pověsti Radovan Krátký

Jako jihočech nemůžu jinak než že super.

16.10.2018 5 z 5

Sedmikráskov Sedmikráskov Richard Svitalský

Děkujive čtyřlístku super již několik let,ale kniha až na dva příběhy obsahuje zcela nové kousky.Hlavně že ta Rebeka snad ani není tak zlá.

05.10.2018 5 z 5

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

Zdařilí kousek opět Kotleta nezklamal.Povídky mají spád a ta česká z Ústí se mi líbí nejvíc.

16.09.2018 5 z 5

Super těšíme se na dvojku.A snad bude i vbrzku film.

02.09.2018 5 z 5

Krymské legendy Krymské legendy Ctirad Kučera

Poměrně utlá ,ale přesto dobrá knížka.O utlaku Krymu ,a jejich legendami.

01.09.2018 4 z 5

Tajemství šumavských skřítků Tajemství šumavských skřítků Jaroslava Voráčková

Super obrázky klasika pověsti z Šumavy plné skřítků strašidel a lidských osudů.

24.08.2018 5 z 5

Misteri Misteri Jana Rečková

Hrůza usloví Čím starší tím lepší neplatí právě naopak.500 stránek nevím čeho ,skákání z dějové linky z jedné do druhé do páté a zpet do třetí.Kniha o ničem.Nejhorší co jsem od Rečkové četl.

18.08.2018 1 z 5

Vybrané báje a pověsti jihoslovanské Vybrané báje a pověsti jihoslovanské Karel Jaromír Erben

Až na to že je to psané starou češtinou tak super.

15.08.2018 5 z 5

Pohádky z kerského lesa Pohádky z kerského lesa Jan Řehounek

Takové klidné povídačky z Kerska i se strašidly ,a také jak si žily obyvatelé v místím lese Kersku.

04.08.2018 4 z 5

Kníže Dracula a jiné hradní pověsti Kníže Dracula a jiné hradní pověsti Jaroslav Tichý

Klasický výběr bajek a pověstí z celé evropy,ale já musím ocenit ilustrace skoro na každé stránce.

31.07.2018 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Zde musím ocenit že je příběh vyprávěn už od narození autorky,jinak super výpověď.

18.07.2018 5 z 5

České fialky České fialky Dagmar Štětinová

Takový průměr nějaké pověsti jsou známé z jiných okresů a opakují se , Ale přečíst jednou ano.

18.07.2018 3 z 5

Báje českého Pošumaví Báje českého Pošumaví Adolf Daněk

Super povídky z okolí Šumavy o pokladech či čertech a jiné strašidelné chásce.

04.07.2018 5 z 5

A tak jsem šla životem A tak jsem šla životem Helena Růžičková

Filmografie tak jak šla za sebou u nějakého filmu delší zastávka,ale poměrně slušné.takže ano.

01.07.2018 4 z 5

21 úderů 21 úderů František Kotleta (p)

Na Kotletu takové jiné ,málo krve i mrtvých .Podle mě zajímavý pohled a styl jinačí než jsme zvyklí.

23.06.2018 4 z 5

Únos Únos Vlado Ríša

Děkuji super děj ok normální z vesmíru a nějaké planety.Pro mě trochu jiné než první díl ,ale super.

21.06.2018 5 z 5

Příběhy z Haliče Příběhy z Haliče Jurij Vynnyčuk

Podle mě průměr nějaké pověsti ano,jiné slabší.

20.06.2018 3 z 5

O obrovi, který neměl srdce v těle: Norské pohádky O obrovi, který neměl srdce v těle: Norské pohádky Peter Christen Asbjørnsen

Severské pohádky jsou takové tvrdčí,plné trollů a jiných bajných zvířat....

09.06.2018 5 z 5