mot33 mot33 komentáře u knih

Grónské mýty a pověsti Grónské mýty a pověsti Knud Rasmussen

Velmi zdařilé místy hrozivé ,lidojedství na každodením pořádku,místy až moc sexualně laděné.Ale jinak super nic moc kladných hrdinů.

22.12.2017 5 z 5

Mýty a legendy Tichomoří Mýty a legendy Tichomoří A. W. Reed

Za mě ano super roztříděno žádné extra cizí slova prostě ok.

21.12.2017 5 z 5

Hvězdy v bílé hřívě Hvězdy v bílé hřívě Zuzana Nováková (p)

Není to nejhorší ,ale mě na tom vadil takový ten roztahaný květinkový jazyk.

14.12.2017 4 z 5

V pekle jménem Bergen-Belsen V pekle jménem Bergen-Belsen Tomi Reichental

Stále super ale čtyři hvězdičky pouze jen za to že jsem už četl o něco lepší.Hlavně musím ocenit autora že knihu dopsal až do dnešních dnů.Co dělal po válce co ostni a tak dále.

10.12.2017 4 z 5

Kocour v botách a jiné románské pohádky Kocour v botách a jiné románské pohádky Jan Červenka

Klasika ale mě nejvíce upoutají vždy ilustrace z téti knížky.

09.12.2017 5 z 5

Veselá dobrodružství Kašpárka, Spejbla a Hurvínka Veselá dobrodružství Kašpárka, Spejbla a Hurvínka Frank Wenig

Jelikož Hurvínka miluji jakv knize tak na lp jsem trochu ovlivněn.Mě se kniha líbí t to kdy vyšla tak je i zábavná.

07.12.2017 4 z 5

Jak jsem křtil medvěda Jak jsem křtil medvěda Rudo Moric

Užasné příběhy ze zoo se zvířaty,krásné ilustrace nemám co dodat.

05.12.2017 5 z 5

Praštěné pohádky Praštěné pohádky Ludvík Aškenazy

Docela dobré místy super místy poplatné době ale nad průměr.

03.12.2017 4 z 5

Pejskovy pohádky Pejskovy pohádky Zdeněk Adla

Tato knížka se mi velmi líbí .Veselé místy i poučné pohádky mámy fenky pro malé štěně.

28.11.2017 5 z 5

Hadí spirála Hadí spirála Farley Mowat

Na to že je to podle skutečnosti a vyšlo to v kodovkach tak ano.

25.11.2017 4 z 5

Kočovníci severu Kočovníci severu James Oliver Curwood

za mě jedna z těch nej kodovek.

25.11.2017 4 z 5

Pod plachtami kolem světa Pod plachtami kolem světa Nikolaj Kornějevič Čukovskij

Slušné vyprávění a plavbách lodích a jejich kapitánech mě to nějak moc neupoutalo a četl jsem na dvakrát.

25.11.2017 3 z 5

Pojď si hrát, měsíci Pojď si hrát, měsíci František Skorunka

Pohádky pro malé které neurazí.

24.11.2017 3 z 5

Jak se hraje na dveře a jiné muzikantské pohádky Jak se hraje na dveře a jiné muzikantské pohádky Ilja Hurník

Super krasné místy ůsměvné či moudré i hunorné povídky převážně z hudby,ale jedno t toho nejlepšího pro děti co jsem četl.

22.11.2017 5 z 5

O princeznách z Modrého vrchu O princeznách z Modrého vrchu Peter Christen Asbjørnsen

Dobré hodně podobné naším pohádkám ať napsaných či filmových.Akorát že tady je sever a jsou místy trochu tvrdčí.

18.11.2017 4 z 5

Povídali, že mu hráli Povídali, že mu hráli * antologie

Výběr z toho nejlepšího pro děti od pohádek povídek básniček či hádanek.

11.11.2017 5 z 5

Sídlo červa Sídlo červa George R. R. Martin

Klasika na svůj věk prostě super.Být mladší a v té době když jsem poprvé viděl Noční můru v Elm Street tak bych byl asi stejně paf jako tenkrát.

09.11.2017 4 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Super není co dodat spád rychlost litrykrve metraky střev a tuny mrtvých.Klasický Kotleta.Už aby byl třetí díl.

07.11.2017 5 z 5

Povídá babička povídačku Povídá babička povídačku Jaromír Jech

Dobré ,ale řekl bych že jsou to povídky trochu zkrácené asi pro malé děti.

04.11.2017 4 z 5

Tři zlaté buddhovy vlasy Tři zlaté buddhovy vlasy neznámý - neuveden

Čínská mytologie a baje v takovém slušném podání bez nějakých čínských jmen atd.Mě osobně se to velmi zamlouvalo a mužu doporučit i mladším čtenářům.

31.10.2017 5 z 5