mot33 mot33 komentáře u knih

Simpsonovi - Komiksová zašívárna Simpsonovi - Komiksová zašívárna Matt Groening

Klasická Simpsonovská bláznivina hlavně Bart jako učitel a Flendrs jako zavislák na počítačových hrách.

17.12.2019 5 z 5

Stribur Stribur Vlado Ríša

Za mě ano mám Ríšu rád jen je škoda že se celá kniha neodehrává v česku,a zabrousí za tvory až do Irska.

08.12.2019 4 z 5

O panáčkovi jménem Tamburín O panáčkovi jménem Tamburín Milada Orlová

O kouzelném panáčkovi Tamburínovi s kterým děti prožívají různá dobrodružství.

05.12.2019

Pohádky o řemeslech Pohádky o řemeslech Ljuba Štíplová

Takový pohled na řemesla dokaži srovnat i pohádkami od Čapka.To asi proto že jsem obdivovatel Čtyřlístku a L.Š. mám díky tomu rád.

05.12.2019 5 z 5

Příběh ruských legií Příběh ruských legií Jan Racek

Škoda že není v knize alespoň několik řádek.

01.12.2019 4 z 5

Z dějin moravských Židů Z dějin moravských Židů Silvestr Nováček

Pro mě docela dobrý převážně z okolí Ivančic od Mnichova a ž k Terezínu.Já osobně doporučuji.

21.11.2019

Pohádky ze Stříbrného dolu Pohádky ze Stříbrného dolu Vlastimil Novák

Krásné i vtipné povídky o tom co prožívají permoníci při své práci v dole.....

19.11.2019 4 z 5

Pod junáckou vlajkou Pod junáckou vlajkou Jaroslav Foglar

Klasický Foglar za mě ano.

17.11.2019 4 z 5

Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Karel Jedonek

Moc hezké počtení škoda že kniha je tak útlá.

13.11.2019 4 z 5

Pověsti z Dobrušska Pověsti z Dobrušska Jiří Mach

Takový průměr k přečtení ok ,ale vracet se k ní už asi nebudu.

08.11.2019 3 z 5

Karlík a velký skleněný výtah Karlík a velký skleněný výtah Roald Dahl

Sice slabší spíše opravdu pro děti,ale stále takový lepší nadprůměr.

03.11.2019 4 z 5

Vánoční bestiář Vánoční bestiář John Kenn Mortensen

Super ilustrace strašidla den po dni ,žádné velké rozepisování prostě stručně a rychle.

02.11.2019 5 z 5

Tma nemá stín Tma nemá stín Arnošt Lustig

Takový slabý průměr,četl jsem o mnoho lepších.

02.11.2019 2 z 5

Smrt Zajdy Munroa Smrt Zajdy Munroa Nick Cave

Za mě ano ,podle dalších komentářů jsem čekal spíš něco tvrdšího,ale kniha mě mile překvapila.

28.10.2019 4 z 5

Pověsti a památnosti Rychnova nad Kněžnou Pověsti a památnosti Rychnova nad Kněžnou Antonín Ludvík

Ilustrace super jinak klasika pověstí ,ale na mě trochu slabší.

21.10.2019 3 z 5

Pověsti a události města Olomouce Pověsti a události města Olomouce Willibald Müller

Takový průměr ocenuji hlavně to že se jedná o skutečnost a původní ilustrace taky super.

10.10.2019 3 z 5

Transport za věčnost Transport za věčnost František Tichý

Za mě ano trošku jiné čtení ,autor se nechal vést svojí fantazií ,a nebylo to naškodu.

08.10.2019 4 z 5

Král vlků Král vlků Ernest Thompson Seton

Krásné povídky z lesů převážně o vlcích lidojedech.

29.09.2019 4 z 5

Smích a pláč moravského městečka aneb Moravské pohádky a pověsti z Lipenského Záhoří Smích a pláč moravského městečka aneb Moravské pohádky a pověsti z Lipenského Záhoří Jaroslav Polka

Klasické pověsti místních obyvatel ať ze života nebo ze strašidly z Lipenského Záhoří a okolí.

28.09.2019 4 z 5

Simpsonovi - Prčou napakovaný potlach Simpsonovi - Prčou napakovaný potlach Matt Groening

Super hlavně jak Burns koupil kostel a taky jak Marge hledá po krámech oblíbené závěsy s kukuřicí.Tak tihle dvě mě opravdu vzaly.

15.09.2019 4 z 5