muchomurka muchomurka komentáře u knih

Spletitá síť Spletitá síť Ken McClure (p)

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout.

22.01.2013 5 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

Kniha jsem přečetla za odpoledne. Chytla mě, oproti předchozímu dílu, hnedka od začátku a vtáhla do děje. Tory a její parta hledají poklad slavné pirátky. Ke konci to sice jednu chvilku bylo zdlouhavé, když asi potřetí našli poklad a on tam nebyl. Jinak nemám co vytknout. Těším se na pokračování!

30.12.2012 5 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

První povídka se mi moc líbila, škoda, že byla tak krátká. Druhá povídka měla také zajímavý nápad, ale nijak zvlášť mě nechytla.

02.12.2012 3 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Knížka se mi moc líbila. I závěr byl super, přesto že to tak zpočátku nevypadalo. Jen doufám, že pokud budou další díly, že budou mít také dobré konce...

01.12.2012 4 z 5

Sandman Slim Sandman Slim Richard Kadrey

Zajímavý nápad, ale chvílemi jsem se v tom ztrácela.

30.11.2012 3 z 5

Sněhurka Sněhurka Ed McBain

Knížka se četla dobře, ale mně se prostě nelíbila, něco mi na ní vadilo.

14.11.2012 2 z 5

Dopisy Malých žen Dopisy Malých žen Gabrielle Donnelly

Knížka se mi líbila, i když se obvykle vyhýbám pokračování nějakého úspěšného románu (nebo který na ně nějakým výrazným způsobem navazuje) od jiného autora než toho, který napsal původní dílo.Ale jsem ráda, že jsem tuto knihu dostala do ruky a přečetla. Do šedivého podzimu příjemné čtení, které mi zvedlo náladu :-)

12.11.2012 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Kniha se mi líbila, zajímavé téma (i když mi to trochu připomíná Lovkyni snů). Občas mi některé pasáže přišly zdlouhavé, opakující se, ale i přesto jsem knihu "zhltla" na jedno posezení. Jsem zvědavá, jestli autorka přidá další díly...

09.11.2012 4 z 5

Noční můra Noční můra Rachel Lee

Čtivá knížka pro letní odpoledne.

14.08.2012 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Eileen Dreyer

Docela dlouho mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Příliš mnoho osob, různého děje. Pátrání je v knize nijaké, téměř všechno se objeví náhodou... K této knize se rozhodně vracet nebudu.

03.08.2012 2 z 5

Pavoučí kosti Pavoučí kosti Kathy Reichs

Jako vždy napínavá detektivní zápletka. Přečetla jsem jí jedním dechem. Akorát by se někam konečně mohl pohnout vztah Temperance s detektivem Ryanem.

18.07.2012 5 z 5