Myška43 Myška43 komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Schválně jsem si dala se čtením druhého dílu odstup, takže jsem už neměla děj na 100% v paměti. Musím říct, že jsem se opět nezklamala. Příběh z pohledu Holdera mě též chytnul za srdce. Velice na mě zapůsobily dopisy,psané své setře. Opět mi ukápla slza a ne jedna. Super kniha a vynikající autorka!!!!!

27.03.2020 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Mě se kniha líbila. Zajímavý příběh, pěkně se četla. Uvítala bych ale epilog, ve kterém bych se dočetla, jak to vše dopadlo, když se Travis vrátil domů natrvalo.

26.03.2020 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tuhle autorku jsem si oblíbila. Pro mě to jsou pohádky pro ženy, které si potřebují odpočinout od reality všedních dní. Carina mě mile překvapila. Z najivní dívenky vyrostla dospělá žena, která ví, co v životě chce.

25.03.2020 4 z 5

Ónyx - Všetko bude inak... Ónyx - Všetko bude inak... Jennifer L. Armentrout

No páni, úplně jsem knize podlehla. Druhý díl je též super, děj se nadále zajímavě vyvíjí. Netušila jsem, že mě Mimíci tak chytnou. Jdu na třetí díl. Takže, já doporučuji, pro mě je to opravdu originální příběh!!!!!

24.03.2020 5 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Přiznám se, že jsem vůbec něvěděla, co můžu očekávat.Tuto knihu jsem si užívala. Pro mě velmi originální, nápaditý příběh, a to už dlouho nejsem"dospívající mládež". Hltala jsem každou stránku a honem jdu na další díl. Za mě super a doporučuji.

23.03.2020 5 z 5

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, není zbytečně zdlouhavá, příběh je dobrý, konec mě překvapil, to jsem nečekala. Zajímavé je i to, že se autorka více zabývá i vedlejšími postavami, takže vcelku je pro mě příběh zajímavější.

22.03.2020 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Kniha mě velmi zaujala. Po delší době jsem četla příběh jen z pohledu chlapa, to je příjemná změna. Travise jsem si oblíbila. Autorčin styl psaní mě vyhovuje. Kniha se četla sama. Určitě si přečtu i další tituly.

22.03.2020 5 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Krásný romantický příběh, příjemná oddychovka. Přečetla jsem jedním dechem.

20.03.2020 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Autorku jsem si oblíbila.Je to krásná pohádka pro ženy. Slade, Katy a Robert mě bavili a její matka, tu bych brala hned.Já tedy doporučuji knihu přečíst!!!

20.03.2020 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tahle kniha mě velice mile překvapila. Přiznám se, že než jsem zjistila, jak je to s tou nevěrou, Layana mi nebyla vůbec sympatická. Teď ji obdivuji. Je to úžasný, poutavý a vyjímečný příběh plný nečekaných zvratů. Rozhodně jsem knihu nečetla naposledy. Takže za mě, mohu jen doporučit!!!!

19.03.2020 5 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Kniha mě zaujala. Je zajímavá v tom, že to jsou dva příběhy sester, který se ke konci sloučí v jeden. Příběh je romantický, plný vášně, erotiky. Samozřejmě to skončí nejlépe, jak má. Je to pro mě první historický román a určitě ne poslední.

18.03.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha je super. Líbí se mi autorčin styl psaní. Pravidelné střídání vyprávění příběhu z pohledu obou aktérů, které na sebe plynule navazuje. Příběh je zajímavý, nepředvídatelný. Až do konce jsem netušila, jak to celé dopadne. Samozřejmě, že Chladnej a Kinga musí spolu zůstat, to by jinak ani nešlo. Už se těším na další knihu od autorky.

17.03.2020 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Příjemné zakončení série. Krátké, ale velmi dobré.

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Pro mě je celá série velmi zajímavá.

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Mě zaujala celá série Barvy lásky.Doporučuji!!!!

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

No páni, to byla jízda. Hltala jsem každou stránku, dokud nebyl konec. Velmi zajímavý příběh.Nevím, jestli mám Viciouse ráda, nebo ho nenávidím, ne kecám, miluju ho a Emília má božskou trpělivost, já bych mu nakopala zadek. Láska překoná vše!!! Takže, mám další oblíbenou autorku a těším se na další příběhy.

15.03.2020 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Tento díl, byl pro mě maličko slabší, ale i tak, jsem se bavila. Autorka je má oblíbená, pro mě jsou to pohádky pro dospělé,perfektní relax.

14.03.2020 4 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Kniha se dobře četla, příběh není ničím vyjímečný, je dost předvídatelný.Jsou mnohem zajímavější!!!!

14.03.2020 1 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Tento díl, mě bavil o něco méně, přesto je kniha je velmi dobrá, příběh se nadále příjemně vyvíjí. Ethana jsem si vyloženě zamilovala. V tomto díle je kniha psaná z pohledu obou partnerů, což je také příjemná změna.

14.03.2020 3 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Jo, tato kniha mě bavila, další skvělý příběh od mé oblíbené autorky. Je fajn si oddychnout u čtivé a humorné knihy pro ženy. Nechápu, jak si některé čtenářky neustále stěžují na sex v knize. Vždyť patří k životu. Tak si zvolte jiný žánr!!!!!!!!!!

13.03.2020 5 z 5