narisa narisa komentáře u knih

Uväznená v manželstve Uväznená v manželstve Karina Janská

Tak tedy to bylo něco. Kniha se mi líbila, ale až tak od strany 40. Myslím si, že autorka to na začátku s tím sadismem opravdu přehnala. Pochybuji, že pokud by nějaký muž ženu takto psychicky a fyzicky týral sedm měsíců, že by to zvládla a ještě ho stále milovala. Jinak pak už mi byl Oto sympaticky, i přes jeho agresivitu a výbuchy vzteku. Jen ta část, kde byl v kómatu byla dle mě dost natahovaná. Chyběl mi pohled do Otova nitra, části vyprávěné z jeho pohledu.

13.06.2021 3 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Tak přečten i druhý díl. Více se mi asi líbil první, ale toto byl větší doják a hlavně jsou zde i kluci z BAM. Mimochodem moc děkuji za upozornění, že se kniha řadí až za Reida. Trochu jsem se obávala, jak velké drama se v této knize objeví, ale nakonec to nebylo tak hrozné. Na této autorce se mi totiž líbí, že v jejích knihách žádné přehnané drama není a kniha krásně plyne v poklidné romantice. Moc pěkné čtení. U Richarda naštěstí zvítězila láska a přátelství nad strachem. A miluju to propojení se sérií Vested Interest. Beru to teď víceméně jako jednu sérii.

Van Van Melanie Moreland

Parádní kniha. Nevěděla jsem, co od Vana čekat, ale byla jsem z jeho příběhu úplně nadšená. Člověk by to do něj neřekl. S Liv si spolu krásně sedli, i když ona ze začátku protestovala. Ale jeho vztah k její dceři. Krása. Vřele doporučuji :). Navíc podpora od všech kluků z BAM, no jo tuto sérii vážně miluju. A to nemluvím o epilogu.

Reid Reid Melanie Moreland

Tak já mám pocit, že další díl je vždy lepší a lepší. Reid mě velice zaujal už v předcházejícím díle. Je to fakt zlatíčko a s Beccou byli dohromady skvělí. Krásná romantika. Opravdu moc sympatické postavy, plus moji oblíbenci z předchozích dílů. No prostě paráda. Tuto knihu vřele doporučuji a jsem ráda, že se nekonalo žádné velké drama. A moc oceňuji propojení s Richardem :).

Tvoja duša stojí za hriech Tvoja duša stojí za hriech Karina Janská

Tak kniha se mi opravdu velice líbila. Hlavně prvních 100 stran o tom jak se Klára a Daniel sbližují. Daniel byl úžasný. Ale neznám nikoho takového ve skutečném světě( myslím tak úžasného chlapa :)). Klára byla také sympatická. Moc jsem jim to přála. Docela mě zarazil vývoj s Klářiným šéfem, nečekala jsem nic tak dramatického. Od knihy se nešlo odtrhnout, takže jsem ji přečetla na jeden zátah. Vzhledem k tomu, kam tomu neřádovi utíkaly myšlenky, jsem čekala jiný trest (takto bych se bála, že se k tomu vrátí a skončí to hůře). Ale zakončení a epilog byli moc pěkné. Hodnotím 4,5*. Obešla bych se bez té velké dramatické zápletky.

Maddox Maddox Melanie Moreland

Maddox mě opravdu velice příjemně překvapil. V předchozích dílech mi až tak nepřirostl k srdci, ale jeho díl byl úžasný. V této knize byl pro mě úžasný a zajímavý. Intimní scény stály za to. Dee mi také nebyla úplně po chuti v předchozích dílech, ale tady to bylo jiné. Opravdu k sobě pěkně pasovali. Maddox to bohužel nejvíc schytal, ale naštěstí se z toho dostal. Přijde mi, že autorka ve 2. a hlavně ve 3. díle dost přitvrdila. Co mě dostalo je propojení se sérií Kontrakt. Richard je najednou dobrodinec největší :). Také se mi moc líbil Reid a velice se těším na jeho díl. Knihu opravdu doporučuji, byla skvělá.

Aiden Aiden Melanie Moreland

Tak Aiden se mi líbil z té jejich trojky nejvíce. Velký sympaťák s velkým apetitem :). Je to přesně můj typ a byl opravdu úžasný. Parádní kniha. Moc se mi líbila i Cami. Jsou super pár. Aidnovo dětství bylo smutné, a proto jsem moc ráda, jak Bentley, Aiden a Maddox drží pohromadě jako rodina a podrží se navzájem. Knihu rozhodně doporučuji.

Bentley Bentley Melanie Moreland

Opravdu moc pěkná kniha. Moc se mi líbily všechny hlavní postavy. Bentley byl roztomilý a příběh plynul v pozvolném tempu. Moc se mi líbí celá série a těším se na další díly.

Výzva Výzva Elle Kennedy

I poslední díl z této série se mi moc líbil. Connor byl super, když se přestal sápat po všech holkách kolem. Taylor mi byla sympatická a dohromady tvořili zajímavý pár. Opět jsou tu scény, kde jsem se zasmála. Dostal mě Chad Jensen, kterého jsem měla ráda už v předchozích dílech, to byla paráda. Co mi chybělo, bylo to, že se vše už odehrávalo v jiném domě a také s jinými vedlejšími postavami. Chudák Hunter se ani tentokrát mistrovského titulu nedočkal. Také mě moc mrzelo, že už tu nebyla žádná zmínka o Rupi a Holisovi. A to nemluvím o nějakém epilogu o tom, jak je to s Huntrem a Connorem po škole. A jak to vyřešili Brenna a Jake? Jinak se mi kniha a příběh moc líbila. Jen mi chybělo víc návazností na předchozí díly. Hodnotím tak 4,5*.

Hra Hra Elle Kennedy

Další skvělý díl ze série BriarU. Na Hunterův příběh jsem se moc těšila a nezklamal. Hunter byl sympaťák a moc jsem mu přála, aby jeho tým konečně zase vyhrál. Ten nápad s vejcem, to byla tedy síla. Bylo to velice úsměvné a dost jsem se nasmála. Jinak Demi byla také super a sedli k sobě. Strašně se mi líbilo těch pár řádků o Rupi a Holisovi. To bylo naprosto úžasné. Moc jsem doufala, že se o nich více rozepíše, v další knize, nebo třeba vyjde krátká novela. Ale nic. A přitom by to stálo fakt za to. Ti dva, to bylo něco neskutečného. Kniha se mi moc líbila a vřele ji doporučuji :).

Risk Risk Elle Kennedy

Tak to bylo skvělé pokračování této série. Brenna je úžasná a Jake také. Nelze si ho neoblíbit. Navíc je sympaťák i Brennin otec. Tento díl se opravdu moc povedl. Jake s Brennou jsou krásný pár. U knihy jsem se nasmála, ale také jsem zaháněla slzy. Opět skvělé čtivo. Nemůžu se dočkat pokračování. Moc se těším na Huntra.

06.06.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Tak na tuto sérii jsem se moc těšila. Hlavně proto, že navazuje na mou oblíbenou sérii Off Campus. A také je tato kniha o Fitzim a toho jsem měla ráda už jako vedlejší postavu v předcházející sérii. Summer byla také skvělá, vždyť také je Di Laurentis, sestra Deana a toho zbožňuji. Opravdu velice čtivé pokračování. A moc se těším na další díly :). Huntera mi bylo trochu líto, a tak jsem ráda, že má také svou knihu. Rozhodně vřele doporučuji :).

06.06.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak poslední kniha z této super série. Také jsem ji už četla několikrát. Předchozí díl o Allie a Deanovi jsem úplně zbožňovala. Tucker je také úžasný. Je to milý a něžný kluk. Toho by chtěla snad každá. Sabrina to měla hodně těžké, ale musím říct, že si to sama dost komplikovala tou svou hrdostí a samosatností. Mohlo jí to dojít dříve. To mě na knize dost štvalo, byla taková natahovaná, a proto má ode mě nejméně hvězd. Jinak z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji.

31.05.2021 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

(SPOILER) Třetí kniha byla boží. Mně se moc líbila. Z Deana byl najednou úžasný kluk. Moc mě bavilo, jak se dokázal věnovat dětem a záleželo mu na tom, aby jim jako správný učitel pomohl. Allie se mi líbila mnohem více než v prvním díle. Společně byli úžasní, opravdu k sobě skvěle pasovali. Kniha je plná spousty užasných hlášek. Také je to kniha z této série, u které jsem uronila i slzy (Beaua byla opravdu škoda). Dean se nezdál, ale má srdce ze zlata. Z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji.

31.05.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tak druhý díl jsem už také četla několikrát :). Tuto sérii opravdu miluju. Logan mi byl velice sympatický, hlavně potom, co se vzpamatoval a nechal si od Hanny poradit. Bylo mi ho moc líto, kvůli jeho otci, bohužel by to asi v reálném světě dopadlo jinak. Grace mi byla také sympatická a spolu tvořili krásný pár. Opravdu mě dostal epilog, za ten jsem byla moc ráda :). Druhý díl není tak dobrý jako první, ale také jsem si ho moc zamilovala. Tak 4,5*. Z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji.

31.05.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tuto knihu jsem už četla několikrát, ale až teď jsem zjistila, že jsem nepřidala komentář. Příběh Hanny a Garretta byl skvělý. Autorka tím odstartovala suprovou sérii. Obě hlavní postavy byly velice sympatické. Miluju hokej, takže tato série je opravdu něco pro mě. Navíc je tady super romantika a o erotické scény také není nouze. Kluci jsou vážně skvělí. Garrett byl k nezaplacení, když přestal střídat holky. Z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji. Opravdu moc mi přirostly k srdci, a tak už jsem je četla několikrát. A velice mě potěšilo pokračování v podobě navazující série Briar U.

30.05.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tak tato kniha se mi opravdu líbila. Byla opravdu velice čtivá a obě hlavní postavy byly velice sympatické. A to jejich vzájemné pošťuchování bylo úžasné. Navíc si mě Dominic získal svým úžasným srdcem. Opravdu krásné čtení. Přesně něco pro mě. Doufám, že od autorky u nás vyjdou i jiné knihy.

28.05.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Další skvělá kniha. Moje srdcovka je Archer, ale tato se mi také moc líbila. Obě postavy mi byly sympatické a četlo se to jedna radost. Těším se na další knihy od této autorky.

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Kniha se mi moc líbila. I když od Sariny mám jiné jako srdcovku, tak tato kniha byla skvělá. Přesně jak se píše níže, Adamovi to docela dost trvalo, než se mu rozbřesklo. Ale spolu byli úžasní jako kamarádi i jako partneři. A Corey vážně obdivuju, za to, jak to zvládala. Skvělé čtení. Těším se na další díl :).

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak na tuto knížku od Zapaty jsem se opravdu moc těšila. A nezklamala. Nádherný příběh. Opravdu skvělý. Záčátek měl trochu pomalejší rozjezd, protože Jasmine se dost zamýšlela sama nad sebou, ale jakmile se tam objevil Ivan, tak to začala být paráda. Ivana zbožňuju. Když jsem tuto knihu četla poprvé, tak jsem si říkala, proč se k sobě chovají tak ošklivě, ale bylo mi jasné, že Ivan ji má určitě rád. A opravdu. Některé scény byly naprosto úžasné, obvykle, když se o Jasmine staral. Rozhodně všem doporučuji. Opravdu krásné čtení. A ano, už jsem ji stihla přečíst dvakrát :). S Kultim pro mě zatím nej. Moc se těším na další knihy od této autorky :).