NiniDeVallum NiniDeVallum komentáře u knih

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Nebylo to spatne, jen jsem na to asi zrovna nemela naladu. Pocitove mi to moc nesedlo, i kdyz tomu nechybelo napeti a romantika, ale nejaka lepsi zapletka uz ano. Napad na sestricku priser je dobrej, ale zpracovani nic moc.

29.08.2020 3 z 5

Závoj půlnoci Závoj půlnoci Lara Adrian (p)

Autorka si udrzuje uroven, ale porad cekam neco vic, neco cim vynikne, cim pribeh uchvati a prekvapi a udela z nej neco vic.. ale obavam se ze se nedockam. Po 5. knize mam pocit ze furt udrzuje stejny rytmus deje, nevyboci ani o mm. U prvni knihy to fungovalo, ale u 5. je to uz unavne.

21.08.2020 4 z 5

Nástup půlnoci Nástup půlnoci Lara Adrian (p)

Bohuzel prijdou mi knihy vsechny na jedno brdo. Nerikam ze jsou spatne, jen mintam furt neco chybi. I tak je tam toho ale hodne, nejaka ta zapletka, napinacka, sex a bohuzel zase trochu nijaky konec. Kazdopadne napad dobry a stale se uchichtavam napadu upiri - mimozemstane:)

19.08.2020 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Kniha mela slaby nebo spis nemela zadny pribeh. Tentokrat bylo vic sexu nez vseho ostatniho a roztomilost 1. dilu byla utopena kurzu bondage, coz neni muj salek kavy.. proste vasnivy sprostak... tentokraz mi to nejak nesedlo, ani “pribeh” ale ani postavy..

17.08.2020 3 z 5

Polibek šarlatu Polibek šarlatu Lara Adrian (p)

Dobre se to cetlo, jen mi chvili trvalo nez jsem spravne napojila, protoze jsem ve stejne dobe jako prvni dil cetla prvni dil Bratrstva carne dyky. Nekdo rika ze je to hodne podobne, ja rikam ze to uz rovnou muzeme hodit do jednoho pytle vsechny upiri romany, ale nedoporucuju cist pohromade, navic tady originalni myslenka upiri=mimozemstani, porad se tomu musim smat :oD kniha je ctiva i kdyz ma podobnou osnovu jako predchozi - on potka ji, boji se ji rict pravdu, “po*ere to”, zachrani to, laska jako tram... jenze tak to proste funguje, tak proc to menit:o)

14.08.2020 4 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

(SPOILER) Kniha byla dobra a mela spad, nemohla jsem si stezovat, ze by se dej vlekl i kdyz “akce” bych uvitala vic, prosla mi takova o nicem, proste jen vlezt do skladu odkraglovat trochu se zapotit a hotovo.. ale jinak pekny pribeh, zajimave postavy ktere nenudi a az na trochu preslazeny konec (posledni kapitolu), to bylo fajn. Co me teda pobavilo a nuti me se uchechtnou,vzdycky, kdyz si na to vzpomenu jsou upiri/mimozemstani? To jako fakt? :oD no tak dobre :oD proc ne :oD
Edit: jo nekdo psal ze je je to podobne BCD, prvni dil snad, pak se to cim dal vic odlisuje, za me osobne jsem tuhle serii cetla radsi nez Bratrstvo, protoze me nerozciloval styl psani autorky

09.08.2020 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Prvni polovina knihy bylo utrpeni. Mentalni pochody hl. hrdinky jsou na bliti. Chce stat na vlastnich nohach a za vlastnimi rozhodnutimi ale dela presny opak. Kazda hovadina ji rozhodi. Fakt jsem nevedela jestli cist dal sle chtela jsem vedet co se stalo s Rebeccou. Ze stejneho duvodu asi budu cist dalsi dil, ze chci vedet co je s Ellou. No konec trosku vzrusa zachranilo celou knihu. Jinak mi to prijde jako srazka blbce s blbcem. Jestli mi nekdo napise co se stalo s Ellou, usetri mi more casu...

Edit: tak v pristim dile se pry zjisti prd a maj byt jeste dalsi 3... tohle vzdavam at si autorka necha svoje tajemstvi na to nemam...

05.08.2020 2 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Hloubku v tom nehledat. 50 odstinu trochu jinak. Nerikam ze je to spatna kniha jedine, co me upoutalo a nastvalo je konec.. tyhle nesnasim (neukoncene). Ale jo trochu jsem se usmala trochu me to napinalo (hlavne konec). Ale postavy o nicem, jen totez co uz tu bylo a asi jeste mnohokrat bude.

04.08.2020 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Nebyla jsem nespokojena, klasicky pribeh sef-podrizena, podle vice mene klasickeho scenare. Jedine oziveni je malicko detektivni zapletka s pokusem o vrazdu. Nicmene nic co by uchvatilo.

03.08.2020 3 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Bylo to... patetické.. kniha se mi moc nelibila, prvni pulka byla jak vystrizena z priblbleho divciho romanu, bylo to prehnane a druha pulka byla zase takova bez jisky, asi krome toho pozaru a to zase bylo klise jak ... vubec kniha byla plna klise a tentokrat se to autorce moc nepovedlo. Navic u jedne vety jsem se vylozene zarazila protoze jsem si skoro jista ze presne tu samou vetu uz jsem cetla v jinem dile... Archer byl za me proste nejlepsi, jednou se k nemu asi vratim ke Kaylandovi nejspis ne.

03.08.2020 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Pribeh byl pekny, pekny romanticky i kdyz nepitvala bych to do hloubky. Na Archera nemel, ale i tak se dobre cetl a cele to tak nejak pasovalo na oddechovku pred spanim:)

28.07.2020 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Ne... uz nikdy vic, pribeh nula nejaky charakter postav zoufalstvi, prijde mi to jako reklama na psychologickou peci v usa spojena s “erotickymi” scenami.. no spis scenou ktera je furt na jedno brdo... nektere “hlasky” jsou k smichu ve chvilich kdy k smichu byt nemaji.. vzajemne se furt odkopavaj a utikaji pred sebou ale bezmezne si veri... stale opakujici se myslenka - scenar nekolikrat dokola.. kniha v podstate o nicem... cely dej by se dal smrsknout na tretinu.

28.07.2020 2 z 5

London Road London Road Samantha Young

Kniha byla trochu zdlouhava, v polovine uz jsem si rikala kdy bude konec a premyslela jestli mam docitat, preskocit stranky nebo se na to vyprdnout. Konec to trochu zachranil. Kniha proste nikam nespecha, ale je to celkem prijemne lenive letni cteni.

22.07.2020 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha se dobre cetla, dej celkem dobre plynul, ale hlavni hrdinka nebyla zrovna muj salek kafe a celkove knize chybel takovy ten “wow” efekt.
(Druhy dil je jeste horsi)

21.07.2020 3 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Oproti predchozim dilum, je tento trochu originalnejsi. I kdyz celkove klasicky scenar “zakazaneho ovoce”. Kniha se dobre cetla a nebyla nijak natahovana.

19.07.2020 3 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Kniha byla misty hrooooozne natahovana. Pribeh byl malicko lepsi nez v predchozim dile, ale zase tam byla hromada chyb. Coz nevim jestli bylo prekladem nebo jen autorkou, priklad ani davat nebudu protoze nevim ktery byl horsi bylo jich mooooc.... havne nejak nechapu jak to muze holka delat “na konicka” s prustrelem kolene tyden po “operaci”.... neni to typicka cervena knihovna a ctenarka by se mela pripravit na par drsnejsich scen (ted nemluvim o drsnejsim sexu ale to tam je taky)

18.07.2020 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Trochu mi nesedel styl psani, musela jsem se ze zacatku trochu ukecavat, ale nakonec to dobre dopadlo.. no a dobre ze za 3... Asi moc ctu protoze opet bez noveho napadu, bez prekvapeni.

12.07.2020 3 z 5

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Rekneme ze v ramci zanru je to pekna romanticka oddechova cetba s nadechem anticke tragedie.

03.07.2020 5 z 5

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Bohuzel jak jiz bylo receno je to tak trochu vzite pres kopirak... navic to bylo takove nijake... nemastne neslane... krome par zajimavosti vlastne celkem nudne zvlast pokud navazujete na prvni dil... ja si ted dam pauzu a dalsi dil si dam za cas....

02.07.2020 3 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Kniha byla svizna, prijemne ctiva, ale s pruhlednym dejem. Zajimave pojeti sveta upouta, ale neoslni.

02.07.2020 4 z 5