NiniDeVallum NiniDeVallum komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Bylo to pekne i kdyz mozna moc dlouhe. Na druhou stranu je tam hezky videt vyvoj toho vztahu a hlavne pokroky Tiffy.
Stylem psani se autorka nejspis chtela odlisit od beznych romanci a me v podstate nevadil.
Celkove to byla prijemna romantika, sladka jak lizatko.

26.07.2021 3 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

(SPOILER) Mam ponekud smisene pocity z teto kni. Vetsina byla fajn, sice hodne klise (nasilnicky manzel policajt, utek, minulost hrdinu…), ale bylo to popsane ctive a clovek v tom nic nehledal. Kevinovy myslenkove pochody fakt “staly za to”. Byl zo peknej psychous. Dal uz to bylo horsi. Pri tom jak Kevin “zajistoval a odjistoval glock” jsem nevedela jestli se smat nebo plakat. Hrozna fakticka chyba - glock nema pojistku, ktera by sla zajistit. No fakt nema… a neni to poprve, co se s podobnou blbosti setkavam. To si to ti autori neumi zjistit? Ani ne za pet minut na netu.. No a zaverecna ducharina mi znechutila celou knihu. Na tohle fakt nejsem. Ale za prvni pulku aspon ty 3*

25.07.2021 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Od LK jsem uz neco cetla a libilo se mi to, aspon podle hodnoceni, ale tohle bylo… nudne. Aspon vetsinu casu jako by se nic nedelo, az konec se dobre cetl. Nicmene napad je zajimavy, takze spis za nej 3-. Jednou a stacilo.

17.07.2021 3 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Neurazi, neprekvapi. M.T.Majar ma svuj styl, ktereho se drzi. Tohle je treti kniha co jsem cetla a byla to celkem klasika.

30.06.2021 3 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Uf, podle anotace jsem cekala neco jineho. Tohle se spis blizilo nadrzenemu divcimu romanu. Autorka ma ctivy styl, ale postavy byly az bych rekla trapne. Pribeh same klise a nazev uplne mimo.

25.06.2021 2 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Myslim, ze tohle byla nejlepsi samostatna kniha od PW co jsem cetla. Neni dokonala, ale moc se mi libila. Coz je celkem co rict, protoze jinou knihu od PW jsem nebyla ani schopna docist..

06.06.2021 4 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Za me jednou a stacilo. Vecne pitvani kazdeho pocitu na deset stranek na me bylo moc. Nemuzu rict, ze by pribeh nebyl muj salek kavy, mam rada romanticke, eroticke a (co si budem povidat, nic jineho to neni) porno pribehy, ale tohle bylo hrozne zdlouhave. Patlani se v minulosti na trikrat, rozebirani kazde myslenky a nakonec i nekonecne opakujici se eroticke sceny byly na me uz moc... kdybych to osekala je to fajn netradicni pojeti pribehu o Artusovi, ale provedeni pro me byl ocistec.

01.06.2021 2 z 5

Nevěsta v okovech Nevěsta v okovech Blanka Kubíková

Od knihy jsem moc necekala a taky jsem moc nedostala. Autorka ma napad, ale podani je chaoticke a jeji styl mi absolutne nesedi. Napad, zapletka i rozuzleni je ok a za to teda aspon *. Autorce fandim, ale ve me vernou ctenarku nenajde.

10.05.2021 1 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Jakmile je někte podepsaná Elle je to skoro jistota, že to bude dobré čtení. Tohle sice není úplně můj šálek kávy, ale i tak se mi to líbilo.

08.05.2021 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Asi jsem trochu zklamana. Na knihu jdem se tesila od druheho dilu, kde autorka Nolana srovnavala s Chrisem Hemsworthem (jo libi se mi). Ale cela kniha byla tak nejak o nejak cekani na “neco”... byl to pekny pribeh, ale chybi mu ta schopnost presvedcit ctenare, aby zadrzoval dech jak to dopadne. Hodnoceni je asi ovlivneno mirou toho, jak jsem se tesila.

13.04.2021 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Nemam rada, kdyz lidi pisou spilery (jeste vic kdyz na to neupozorni), ja je pisu jen vyjimecne, proto se to pokusim napsat bez spoileru, ale asi to nebude davat smysl.
Kniha mela vesele pasaze a smutne pasaze. Charaktery byly uveritelne i kdyz zidealizovane, takove to klasicke klise. Ostatne tech klise tam bylo vic, jenze ve ktere knize nejsou. Zaver byl no, nez jsem se docetla tu prvni dulezitou informaci, tak jsem to netusila, zbytek uz byl jasny jak a proc, jak pisu, klise. Asi proto nemuzu dat plny pocet. Je to dobre podany pekny pribeh. Oddechovka jak vysita. Jen je jedna z mnoha.

11.04.2021 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tento dil se mi libil vic nez predchozi. Postavy sester Dixonovych byly obcas na facku a Isaacova promena taky nebyla uplne neco co bych autorce “bastila i s naviakem”... ale presto je celkovy dojem z knihy pozitivni. Lehka oddechovka

10.04.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Nejspis jsem knihu necetla ve spravnem rozpolozeni, ale i tak to byla prijemna oddechovka. Jen bych od toho chtela trochu vic. Ale co uz. Rozhodne nejsem zklamana:)

31.03.2021 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Ze zacatku jsem si musela uvedomit o kterou “studentskou” skupinku jde, cetla jsem za posledni mesice podobnych “studentskych” serii vic. Pak to nejak seplo a vleklo se to. Ano Spencrova postava me prekvapila, Down uz tolik ne, ale ten zacatek me moc nenadchl. Konec, rekneme posledni ctvrtina max, byl uz lepsi a posledni asi 2 kapitoly byly tak fajn, ze jsem skoro litovala ze je konec, ale jen skoro. Bohuzel celkove to byl prumer. Ctivy, ale prumer. Oddechovka

28.03.2021 3 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Kniha celkove se mi asi libila nejvic z cele serie. Mela sve mouchy, ale ty se daly celkem prehlednout. Co me vazne otravilo byly caste retrospektivni pasaze, ktere byly z vetsi casti zbytecne. Ja osobne to fakt nemam rada, ale to je muj problem. Trojice BAM mi taky prisla trochu megalomanska, ale ok proc ne:)
Kniha splnuje podminky zanru, je sladka, vtipna a ctiva:)

26.03.2021 5 z 5

Jezdec v bílém Jezdec v bílém Kim Lawrence

Jednoducha, oklestena jednohubka. Pekny napad

25.03.2021

Maddox Maddox Melanie Moreland

Mam trosku smisene pocity. Nektere dialogy byly strojene, nebo mi prisly nedokoncene. Chvili se zdalo, ze se to vlece a najednou byl konec. Nektere casti mi prisly, ne primo odflaknute, ale ze se to mohlo vic rozvest. Autorka ma vsak poutavy styl a pres to vsechno se mi pribeh Maddoxe a Dee libil, fajn bylo i propojeni se serii kontrakt. Konec a zejmena narazka na daldi knihu to vsak “zabila”... to nebylo vubec nutne.

25.03.2021 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

(SPOILER) Bohuzel PW neprekvapila. Pokud se spoji s jinou autorkou je to super, ale tohle je jeji druha kniha jako samostatne autorky a stoji to za prd. Vsechno mi prislo hrozne ploche, nevykresalo to jiskru emoci, mozna ke konci kdyz do toho vstoupil Rory tak trochu, ale i tak to bylo... slabota.
SPOILER: Navic to na konci autorka zabila matematickou chybou (nezlobte se ale ja si toho vsimam), pry 11 let od nehody, ale at pocitam jak pocitam me vychazi minimalne 14-15let. Ji bylo 14, jemu 16 na vejsku se tam chodi v 18 , tedy 2 r, pak 9 let s Rorym (sledujete uz jsme na 11), nejaky mesice do svatby dobra nechame plavat a pak rok nez pocali a mala rikala ze jsou ji 3 to jsou plus minus 4roky a jsme na 15... i kdybych nahodou zacatek blbe pochytila jasne psala ze s Rorym byla pres 9 let a male jsou tri... nejak ji to furt nesedi... jsem rypak, ja vim, ale tyhle detaily me hrozne vytaci:(

07.03.2021 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

(SPOILER) Musim rict, ceska autorka mile prekvapila. Bylo to necekane svezi a poutave. Kniha mozna mohla byt o malicko kratsi, ale to ji moc neubralo. Vahala jsem jestli 4 nebo 5* ale myslim ze tentokrat si to zaslouzi. Procentem bych dala nejakych 90%. Nebudu rypat do toho, co by na to rekl psycholog nebo mafian, me se to libilo. Libil se mi Mikee jako dite, jak to autorka popsala. Libil se mi i celkově pribeh i kdyz Paige a jeji “kolabs” byl mozna trochu prehnany.. a libila se mi Johno reakce v zaveru:-D

03.03.2021 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

No pani:) nejsem si presne jista proc, ale tohle stalo za to. Netvrdim, ze je to buh vi jak originalni, buh vi jak uzasne, nebo dokonale. Ale autorce se podarilo me udrzovat polovinu knihy v trvalem napeti jak se to vyvrbi. Dokonce jsem ani nekoukala na konec jak mam ve zvyku (aspon ne moc). Na jednu stranu mi to obcas prislo zdlouhave, ale presto to zdlouhave nebylo. Nevim jak to popsat. Podobne smisene pocity jsem z knihy nikdy nemela. Jsem zvedava, na dalsi dil.

30.01.2021 4 z 5