Nuttelka Online Nuttelka komentáře u knih

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Myslela jsem si, že plný počet nedám, ale jak jsem se přehoupla do druhé půlky knihy, už jsem musela dočíst do konce. Když už si myslíte, že to dává aspoň nějaký smysl co, jak, proč, kdy... vždycky se objevilo něco nového, nečekaného... Tyto situace si člověk ani nedokáže představit, čím vším si musí projít, tolik bolesti, viny, zoufalství, beznaděje a hlavně jak silná je mateřská láska. Mám z toho husí kůži...

13.09.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Sharp... Jake Sharp...
Jo, takový James Bond, taky bych mu svěřila svůj život :-)
Kniha se mi moc líbila, jako všechny tohoto žánru a když vím, co mám očekávat. Camille mi také byla sympatická. A ten konec, to je prostě emočně dojemné vyždímání, pro Jaka mě mockrát zabolelo srdce ♥

22.03.2020 5 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Adam mě chytil a nepustil, vyždímal ze mě tolik emocí, že na tento příběh budu myslet ještě hodně dlouho a určitě se ke klukům znovu vrátím.

08.03.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Také jsem se nechala strhnout davem a bohužel musím říct, že obálka předčila děj. Obálka je krásná, to je bez debat, ale děj mě moc neoslovil, občas jsem i přeskakovala řádky. Škoda, mrzí mě to, ale vím, že se ke knize už nevrátím.

03.03.2020 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Juuuu, to bylo oddychově příjemně dojemné :-) Richardova přeměna mě moc bavila, několikrát jsem se i dojala, zasmála... Mám tyto knihy ráda.
Jen malé mínus, vůbec mi do Richardovo úst nepasuje oslovení "miláčku, zlatíčko", ale zkousla jsem to :-)

19.05.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Další super oddychovka, knížka mě moc bavila a hned bych se do New Yorku vypravila :-)
Jen jedno malé mínus, ty uspěchané udobřovací konce... Je to skoro všude, všechno klape, všechno do sebe zapadá, zamilují se, pak se něco podělá, několik stránek čekáme, než si to sami se sebou vyřeší a pak střih, po nějaké době se potkají, všechno si dořeší, padnou si do nářuče a je konec... To jediné mě mrzí, když mě knížka moc baví, tak pak najednou je konec a já říkám, proč??? Proč tak rychle?
Ach jo, ale chápu, je to úděl těchto krásných romantických oddechovek :-)

19.03.2019 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jo, Andrew s Camryn mě moc bavili... Kdo by se nechtěl jen tak sebrat a cestovat po světě, vypadnout ze zajetých kolejí, ze stereotypu?
Jejich pošťuchování, sbližování, pořád jsem čekala nějaké to ale... A šup, infarktový skoro konec, který jsem regulérně ořvala. Už jsem myslela, že knížku zahodím, jestli špatně dopadne, nemám ráda smutné konce...
Slzné kanálky pročištěny a už se těším na pokračování.

07.03.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

No to si k*rv* děláte p*de*???!!! A to jako mám do dalšího dílu vydržet jak??? Doufám, že brzy vyjdou nějaké zvěsti o tom, kdy se budeme moc těšit... Jen tedy doufám, že opraví vzhled stránek, ty zbytečné odstavce jsou příšerný a protivný.
Jinak tedy KING velký palec nahoru !!!

02.01.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Žííííísi, to bylo přesně to, co jsem teď potřebovala :-) Po náročnější četbě opět super oddechovka. Kdo by si Blakea nezamiloval, i když se chová jak puberťák :-))) Rovnou se vrhám na další díl...

28.05.2018 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Úžasné!!! I když srdcervoucí, ale úžasné zakončení série, kterou zařazuji mezi mé nejoblíbenější... Prožili si spolu toho strašně moc, nevím, jestli by v "normálním" životě tohle člověk všechno ustál, ale tleskám! Konec prostě výborný, i když pro někoho až moc přeslazený, ale mé srdce plesá, slzy jsem s nimi ronila, smála se a vzdychala blahem :-) Doporučuji všemi deseti!!

19.02.2016 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Jůůůů, moc se mi to líbilo :-) I když je to asi pro mladší ročníky, mě kniha pohltila. Travis si mě hned získal, Abby bych něčím přetáhla po hlavě za její tvrdohlavost a jak se k Travisovi hnusně chovala, když se rozešli a popravdě jsem se i bála, že se k sobě snad už ani nevrátí, takže za šťastný a krásný "happy end" moc děkuji :-)

05.12.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Paráda :-) Ani jeden "Božský" mě nezklamal... Knihu jsem přelouskla během odpoledne a super počtení... Děj má vše, co očekávám - lásku, sex, romantiku, vtip :-) Doporučuji!

21.08.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

parádní!!! o trošku lepší než první díl :-) ... už aby byl v prodeji díl třetí, těším se na to, jak to všechno dopadne :-)

06.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

No tééééééda... vau... už se těším, až ponořím nos do druhého dílu :-)

30.01.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

super... knížka se četla sama, vůbec jsem se nemohla odtrhnout... už se těším na další díl :-)

14.01.2013 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Po této sérii pokukuji už nějakou dobu.. a jelikož vydali hned 3 díly v audio verzi, tak konečně na Madison došla řada.. No, první půlka je taková trošku nezáživná, ale chápu, je to úvod a nějak se s Madison a Natem musíme seznámit. Na skoky v čase jsem si také musela zvyknout, abych věděla, v jakém období se momentálně nacházím.. Tento styl postupného odhalování, co se stalo, kdo.. jak.. proč.. Je to zase něco úplně jiného, než na co jsem zvyklá. Případ jako takový je docela drsný, i když to zpočátku tak nevypadá. A jestli je závěr přitažený za vlasy? No a, to už prostě k těmto sériím i patří :-) Hned si pouštím další díl, jelikož na rozuzlení případů kolem Madison a Natea si asi nejspíš budu muset počkat až na závěr celé série..

01.09.2024 4 z 5

Pan Masters Pan Masters T. L. Swan

Poslech jsem si maximálně užila, bavila jsem se, dojímala, občas i kroutila hlavou a jiskření mezi hlavními postavami bylo žhavé :-) Doufám, že se dočkáme v audio podobě i dalších dílů, až u nás vyjdou, jelikož tato autorka mě opravdu baví. Brielle je skvělá postava, co na srdci, to na jazyku.. s nikým a s ničím se nepáře, ale moc rychle Julianovi odpouštěla. Julian Masters je opět skvěle popsaný "alfa samec", vdovec se skvělými dětmi, i když osud jejich matky nebyl veselý (ale to už u těchto knih bývá zvykem). Willow a Sam beru už jako třešničku na dortu, ale dost jsem s nimi soucítila. No prostě výborný poslech v tomto žánru a já opravdu knihu doporučuji, interpretace René Slováčkové a Michala Slanýho je bez chybičky..

30.08.2024 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Díky audioknize jsem se konečně dostala k této sérii a bylo to skvělé! Kdo frčí na Carterovi, tak určité pasáže v této knize už přejde bez nějakého znechucení, ale je tedy pravda, že i mně se tu jednou navalilo :-))) Takže asi trošku slabší povahy nebudou úplně nadšené :-)) Poe a Tilly je naprosto výborná dvojka, Tilly jsem si opravdu zamilovala. Případ byl skvěle promyšlený, i když nevím, zda mě pachatel překvapil nebo ne. Každopádně se těším na další díly..

23.07.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Jelikož je to samostatná kniha, musíme se odprostit od Eriky a od Kate, které jsou prostě skvělé :-) Kniha je opět velmi čtivá, což už vlastně od Roberta očekávám a ještě nikdy nezklamal.. Námět mě upoutal, ale některé věci - události byly už i na mě moc, které se mi zdály těžko uvěřitelné, dost přitažené za vlasy. Ale budiž, stále to jsou knihy, fikce, takže dost věcí odpouštím :-)

14.07.2024 4 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

(SPOILER) Tento svět "dark romance" je teda něco pro mě! :-) Ač to třeba někdo bere jako brak, nebo něco "špatného", že se nám líbí ujeté a nezdravé vztahy, ale kurňa, má to pořádné grády!! Však zakázané ovoce chutná vždy nejvíce a kdo říká, že nikdy nechtěl - nechce ochutnat... tak kecá :-)) Tohle bylo naprosto žhavé, živočišné, vzrušující a tak skvěle se to četlo, že jsem se strašně nerada s touto "rodinkou" loučila.. i když bych se teda obešla bez epilogu :-)) Jak se objeví děti, nějak mě to vzrušení opouští :-))) Čekala jsem, že to vygraduje v úplnou sodomu, že spolu skončí v posteli všichni čtyři, ale dobře, i ta trojka byla fakt hot! Přiznám se, že mě kniha opravdu chladnou nenechala a je pravda, že jsem největší fanoušek Jacka.. takového strýčka bych si i já nechala líbit :-) Jak už je tu zmíněno, Tiernan i všichni tři kluci byli svým způsobem polámaní, zranění, ale všichni si vzájemně byli i lékem, uzdravením a já jsem všem naprosto propadla.. Prosím, více takových knih, pro své zdraví potřebuji více zakázaného ovoce :-))

15.06.2024 5 z 5