oolinkaa Online oolinkaa komentáře u knih

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

po ashbornech nejlepší díl

30.01.2021 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

film jsem neviděla, a asi chyba, v knize jsem se ztrácela, vůbec mi nesedl styl psaní..vůbec jsem se nechytala

30.01.2021 2 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Celkem zbytečné psaní. Promrhala tolik příležitostí a let. Divím se, že to tělo ještě zvládá

23.06.2020 2 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Kniha byla vcelku čtivá , krátké kapitoly nutily číst dál. Hlavní hrdinka mě moc neštvala. Jen mě konec dost zklamal, to je dost přitažené za vlasy a vcelku si myslím v dnešní době nereálné ..i když ..

10.06.2020 3 z 5

Ztracena ve snu Ztracena ve snu Martin Koláček

Příběh mě nezaujal, nebylo tam nic, co by mě nadchlo. 2* pouze za styl gamebooku

02.06.2020 2 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Toto se mi vůbec nelíbilo. Kridak krásně odcejpal, četl se dobře. Jáma mě nezaujala , měla jsem chuť do v půlce odložit. A jestli to někdo srovnává se rbitovem zvířátek , tak je úplně mimo ???? však to s tím nemá vůbec nic společného

05.04.2020 2 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Tento příběh mě téměř nezaujal, oproti druhému . Taková Lily smolařka, která ve skutečnosti měla štěstí. Opět happy end na konci .. kniha nenadchne, neurazí

07.03.2020 2 z 5

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Další příběh , který nás vtáhne do smutné a nepochopitelné doby. U Některých pasáží, jako u podobných knih s touto tématikou , mi přijdou velké nepřesnosti , spíše věci, které se asi nemohli udát, každopádně kniha je velmi čtivá a doporučuji všem, kdo se zajímá o holokaust a dejiny.

21.02.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Asi zatím nejslabší díl od Lapeny, ale stále na dobré úrovni. Jen mi přišlo zbytečné protahování děje, stále se omílalo vše dokola. Každopádně vrah nebyl znát do konce , který mě vskutku překvapil ..

18.01.2020 3 z 5

Město zločinu Město zločinu Jan Kšanda

Moje první gamebook. A nebylo to vůbec špatné. Jen občas špatná volba a byla jsem ihned mrtvá :D tudíž dost často jsem měnila svá rozhodnutí, abych neměla knihu do půl hodiny přečtenou. A párkrát mi chybělo vice možností volby, například omluvit se a vrátit se k mafiánům.. každopádně smrt rodiny mě překvapila a je to smutný.. ale chápu že to v podsvětí takhle chodí. Jednou vlezes a už nevylezes .

12.01.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Konec série , dalo se očekávat jak to vše dopadne. Happyend jak trám. Vše se dalo predvidat. Nicméně dobře a čtivě napsané , jako celek to hodnotím velmi pozitivně

11.11.2019 3 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Povídky a historky z pohřebnictví. Povidky velmi krátké , některé usměvavé , některé nudné. Ale je to zase něco jiného a jsem ráda, že mi kniha přišla pod ruku

21.10.2019 3 z 5

Pečeť smrti Pečeť smrti Vlastimil Vondruška

Pro mě zatím nejslabší díl.

03.09.2019 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

První díl super. Pokračování taky, ale postupně kniha upadala, zbytečné pasáže, protahování děje. Kdyby kniha měla o 100 stran méně , vůbec nic by se nestalo. Bylo jasné, že to skončí šťastně, žádný zvrat se neudál. Poslední díl si každopádně přečtu, ač od toho už moc neočekávám

29.06.2019 3 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Hodně jednoduchá oddychovka na léto , převážně pro milovníky kávy. Zařadila bych knihu pro náctileté

16.06.2019 3 z 5

Jak přicházejí sny Jak přicházejí sny Richard Matheson

Četlo se samo. Toto téma mě zajímá a kdo tomu alespoň trochu věří , je ta kniha pro něj .. super

19.05.2019 4 z 5

Velká kniha o velkých autech a také o některých malých Velká kniha o velkých autech a také o některých malých neznámý - neuveden

Krásná kniha pro malé kluky

29.03.2019 5 z 5

Čas vlků Čas vlků Elisabet Nemert

Krásná a čtivá kniha ze Švédska, v době 2.sv.valky. byla jsem mile překvapena

28.03.2019 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Bohužel nedočteno ???? nevím. Přišlo mi to jako neslabsi díl , který mě moc nezaujal..třeba časem tomu dám další šanci, ale teď to bohužel neklaplo

28.03.2019 3 z 5

Stvoření světa - Stvoření člověka Stvoření světa - Stvoření člověka Jean Effel

Nádherná kniha, kterou si pamatuji z dětství .. jen tak přemýšlím, kam se poděla ???? ráda bych si ji znova prohlédla

24.02.2019 5 z 5