oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

222 dopravních prostředků 222 dopravních prostředků kolektiv autorů

ač jsou v knize jen obrázky bez textu, tím asi lépe. syn (2,5let) je z knihy nadšený, neustále si v ní listuje, ukazuje.. najdete zde vlaky, traktory, bagry, motorky, auta, lodě, letadla a mnoho dalších dopravních prostředků. momentálně za syna hodnotím jako top kniha

20.08.2018 5 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Velmi jednoduchý děj i ničem. Celkem ztráta času. Že je text červený mi nevadilo, dalo se na to zvyknout, ale jinak nic .

14.08.2018 1 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Takový nic moc, kniha vám moc nedá.

18.06.2018 2 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Už to nebylo tak čtivé jako první díl, ale posledních cca 60stran se to rozjelo a zase mě to bavilo. Určitě se těším na 3.dil, takhle člověk neví, jak to vše dopadne :)

03.06.2018 3 z 5

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Tak tohle jsem ani nečekala.chytlo mě to od první chvíle. Bylo to velmi čtivé a napínavé, jak vše nakonec skončí. Kdo má rád romány z 2.sv.v., rozhodně doporučuji

29.05.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Moc se mi do té ..romantiky.. nechtelo, ale nakonec jsem ráda, že jsem si to přečetla. Bylo to takové jiné, každopádně velmi čtivé. Chvilkami jsem si jen rikala, zda je to kniha pro náctileté, nebo dospělé. Určitě si přečtu i další díly.

25.05.2018 4 z 5

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

dostala jsem na to recence, že je to dost zvrácený.. až tak morbidní mi to nepřišlo, každopádně konec jsem vůbec nečekala :D čte se to velmi dobře, prolínají se kapitoly B. a M. a pěkně plynule to frčí.. jako jooo, nebylo to nejhorší, ale četla jsem o dost lepší

22.05.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Ale asi mi unikla hlavní pointa. Proč se to vlastně stalo? Proč to udělali?

04.05.2018 5 z 5

Zdislava a ztracená relikvie Zdislava a ztracená relikvie Vlastimil Vondruška

Další moc pěkný a čtivý díl od Vondrušky. Doporučuji

27.04.2018 5 z 5

Znamení rožmberské růže Znamení rožmberské růže Vlastimil Vondruška

Opět top kniha. Navíc velké plus z oblasti, kde žiji - Kokořín a Harasov. Oldřich s Otou a Divišem opět nezklamali při vyšetřování.

07.04.2018 5 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Moc pěkný a smutný příběh ze života. Na to, že je to autorky prvotina, dost dobry. Jen tak dál

08.02.2018 4 z 5

Hrobník a jiné mystické povídky Hrobník a jiné mystické povídky Antonín Jirotka (p)

Tak povídky mě fakt nebavily.nektere jsem ani nečetla.

07.02.2018 2 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Kniha by byla fajn kdyby mi bylo třeba o 10let méně..sice mám ráda YA knihy,ale tato mě ničím neoslovila a je nedoctena

28.01.2018 3 z 5

Křečci a křečíci Křečci a křečíci Georg Gaβner

Fajn prirucka jak se starat o krecka.nicmene je to psany spis pro deti a ne dospele..vsechno info zde nenajdeme

06.12.2017 4 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Super..ac mi nic poezie nerika, kniha me bavila..socialni site a facebook je aktualni tema, takze zakomponovat ho do deje super napad..miluji knihy od ursuly

11.11.2017 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

kniha mi nic nedala, a ani nevzala.. jako krátké pohádky pro děti dobrý, ale s HP to nemá absolutně vůbec nic společného. takový průměr, za 3*, ani nevím, jak bych to jinak hodnotila..

19.09.2017 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Cekala jsem vic, po par strankach kniha zavrena, neoslovilo me to..proto nebudu ani hodnotit..asi sem z tohoto zanru uz vyrostla..ale pritom YA knihy mam rada..:) skoda no..zkusim jeste jine knihy od autorky

03.09.2017

Siréna Siréna Kiera Cass

trilogie selekce byla top, takže jsem se těšila i na sirénu, očekávala jsem to trochu podobné. ale moc mě to nezaujalo, nemohla jsem se začíst,ale vydržela jsem a dočetla..nicméně je to takové půl napůl, jednou mi stačilo, a víckrát se k tomu vracet nebudu..je to taková oddychovka dle mě pro 15-16leté holky ;)

10.08.2017 3 z 5

Zpívají ptáci i v pekle? Zpívají ptáci i v pekle? Horace Greasley

Nedocteno, asi jsem timto tematem uz prehlcena, nebo nevim, ale kniha me nicim nezaujala, nebavila me od sameho zacatku, takze jsem cca polovine zaklapla..ac je to tema valky, zajatecke tabory atd..tak je tu na me moc erotiky :D divne, toto se fakt nepovedlo

12.07.2017 2 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Co říct no..začátek super,vlastně tak do 15let hl.hrdinů. .pak zestarli, a jakoby jim preskocilo..i text preskocil o par levelu dolu :( nektere pasaze jsem preskocila, a nic mi neuteklo :) kdyby mela kniha min.o 100stran mene, bylo bx to prima

11.07.2017 3 z 5