oresvo oresvo komentáře u knih

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Nevím proč to nemá vyšší hodnocení , mě se ten příběh moc libil , vtipné hlášky, zamilovaný příběh, zvrat ( drama ) a úžasný konec . Bavila jsem se celou knížku.

Koza na konci neměla chybu . Je fajn když se tam objeví i když jen na chviličku postava z jiné knížky .

17.04.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Uff, kniha má vysoké hodnocení a má ho právem.
Nejdřív jsem cist nechtěla , nemám rada tema zneužívání a násilí, ale recenze mě přece jen premluvily. Nelituji toho.
Začátek je drsnej, ale diky němu se přede mnou otevřel krásný příběh. Četlo se to krásně, svižně, jedním dechem. Na konci jsem sice brečela ale ten epilog mě dostal.
Za mě velmi silný příběh, jak se odrazit ode dna až ke štěstí a lásce.

04.04.2021 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tenhle příběh se mi libil, byl vtipnej, romantickej.
Charly byla smolařka, špatná spolubydlící, špatnej domácí.
Max byl frajer co má autodilnu a potřebuje pomoc.
Bylo pěkné sledovat jak ti dva kolem sebe krouží a potřebují se .
Četlo se velmi pěkně.

21.02.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tahle knížka mě bavila. Líbil se mi pohled od obou . Em byla trochu hysterka ale líbila se mi. Jim byl na první pohled snob ale také se mi líbil .
Jejich vztah byl jak na houpačce ale miluji příběhy s dobrým koncem .
Mělo to humor, zápletku ( i když jen malou ) , romantiku, trochu drama.
Určitě se těším na druhý díl.

04.08.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvělá knížka, humor, erotika, oddech.
Celá série mě velmi bavila.

23.03.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Skvělá romantika plná humoru. Tahle série se hodně povedla .

21.04.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Anotace mě moc nenadchla, knížku jsem dlouho odkládala, ale když jsem si četla komentáře od ostatních tak jsem to zkusila.
A páni, tohle se mi vážně líbilo. Ten začátek byl překvápko, celé to bylo čtivé, ani na chvilku jsem se nenudila , musela jsem to přečíst na jeden zátah.
Paul byl muž mnoha tváří a přicházet na to jaký doopravdy je bylo skvělé. Eden byla trochu cynická, možná i lehce zahořklá a nedůvěřivá v lásku. Oba si sedli a krásně si pomohli.

21.04.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Páni, jako jo, tohle se mi vážně líbilo.
Mělo to šmrnc, humor , ale i drama, romantiku.
Už teď se těším na další díl.

26.03.2021 5 z 5

Tatér Tatér Katy Cooper

Tohle mě bavilo. Děj pěkně plynul, žádné dlouhé okecávání. Plno humorných hlášek, erotiky tak akorát . Je to taková pohádka . Bohatá holka a chudý tatér. Ona se probudí do reality a celkem slušně se s tím popere. Za mě kniha co potěší a zlepší náladu.

17.04.2024 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Tak tohle byla jízda .
Sice trochu neotřelá zápletka, ale bavila mě slovní výměna mezi H. a L.
Velmi doporučuji , zábavné romantické čtení, vůbec jsem se nenudila.
Epilog byl taky skvělý .

17.03.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Kniha se velmi dobře četla. Mělo to celkem pěkný děj, humor. A taky konec .
Taková příjemná romantika.

24.04.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Závěr, byla jsem zvědavá jak to skončí, jestli se jim povede najít cestu ke společnému životu. Sice je spojovalo hodně sexu ale nakonec tam bylo i něco hlubšího. Je fajn číst příběh o chlapovi co je temný jak noc, jak si nachází světýlko ve tmě a z noci je šero. ;) ona naivní a nakonec z ní byla silná osobnost. Milovala jsem ty jejich hádky . Souboj vůlí. Celkově se mi to libilo. Vykouzlilo mi to úsmev na tváři ale i ruměnec.

09.07.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Tak tohle se mi líbilo. Skoro 400 stran romantiky . Četlo se to velmi pěkně , mělo to zápletku , humor i romantiku. I když trochu mě štvalo jak rychle mu Kira odpustila po tom co ji vše řekl. Žádné drahoty nic.
I tak je to ale krásný příběh .

21.05.2021 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Jako vždy skvělý příběh , četlo se jedním dechem, libi se mi, že se objevují postavy z jiných dílů.

12.11.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvěle napsané a přeložené , bavila jsem se od začátku do konce, celá série je vtipná a čtivá.

Oddechové čtení .

16.04.2019 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Kniha byla milá, hlavně vtipná a pěkně to odsejpalo.
Malinko mě trochu zklamal konec . Jako kdyby se autorce nechtělo nic vymýšlet . Takový utnutý dvěma větami.

Popis ragbistů byl skvělej, libil se mi pohled obou dvou .

08.02.2023 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Po dlouhé době kniha co mě bavila od první stránky po poslední. Mělo to vše. Náboj, zvrat, překvapení, emoce, romantiku, erotiku ( tak akorát ) a pěkný konec .
Četlo se jedním dechem .
Ireland byla skvělá , ze začátku drzá ale chytrá.
Grant byl taky skvělý. Zažil v životě to, co nikdo nechce zažít ale popral se s tím.
Rozhodně tahle kniha nezklame .

22.07.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Tak tohle mě bavilo. Sice mi to připomínalo KINGA od jiné autorky a 50 odstínů šedi ale i tak to bylo super čtení. Slupla jsem všechny 3 díly za sebou během 2 dnů.
Keira je ze začátku nezkušené. I když má v sobě oheň , impulz raději to v sobě dusí. Ale pod správným vedením se z ní stává pěkná dračice

09.07.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Další skvělý kousek. Možná je ale dobře , že jsem knížky četla s rozestupem.
Tahle série je svým způsobem podobná.kluci jsou drsňáci, děvkaři, ale jak potkají hlavní hrdinku najednou jsou v celibátu, myslí jen na ni a jsou to zlatička. I přes to všechno tyhle příběhy miluji.
Conor je takový medvídek, trpělivý se srdcem na dlani. Taylor má trochu komplex ze svého těla. Příběh se mi ale libil . Četlo se to rychle, svižně, par humorných scén . Určitě doporučuji přečíst.

14.05.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tak ale tohle byla jízda.
Tenhle díl se mi libil nejvic, mělo to šmrnc, náboj i erotiku.
Mute se sice občas choval jako arogantní blbec ale bylo to přitažlivé.
Edie i když byla mladá byla dost vyspělá.
Četlo se to jedním dechem , ani se mi nechtělo knížku odkládat.

08.04.2021 5 z 5