Pája699 Pája699 komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Páááni, tak to byla zase pecka a skvělá jízda tento případ! Spisovatelka prostě umí, její příběhy mě fakt baví. Jen z odhalení pachatele jsem byla mírně zklamaná. Na mušce jsem ho měla docela brzo, ale říkala jsem si, že to je blbost, že to musí být někdo jiný, ale nebyl :-) Těším se určitě na třetí případ, kde se doufám více dozvíme o subjektu 037 a o Jakeovi.

10.11.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Včera jsem dočetla tuto knihu s příběhem Violy a její rodiny a stále nemáme slov. Jsem zděšená, smutná, ubrečená. Je až neuvěřitelné, jak dokážou být lidi k sobě zlý a krutý. Jsem vážně ráda, že paní Viola nakonec našla své životní štěstí i potom co musela za války všechno prožít a vytrpět. Na tento příběh jen tak nezapomenu, v srdci zůstane. Za mě jedna z nejlepších knih na toto téma. Žádné zkrášlování pravdy, bez přetvářky, příběh psaný životem.

05.11.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Milé, odpočinkové, romantické čtení u kterého si odpočinete. V těchto perných dnech, to byl balzám pro duši. Nenáročné čtení, které pobaví. Bylo příjemné se vrátit o x let do zadu :-)

03.11.2020 4 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Perfektní čtení od začátku a ž do konce. Sice jsem cca od půlky knihy tušila, kdo zatím je, tak i přesto mě konec velmi překvapil. To jsem nečekala :-) Určitě stojí za přečtení, nudit se rozhodně nebudete. Každá stránka plná napětí a nezodpovězených otázek, které se mi v hlavě hodily.

29.10.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Za mě povedený kousek tato kniha, která pro mě byla milým překvapením. Propracovaný krimi příběh s nádechem erotiky. Děj trošičku předvídatelný, ale četlo se to samo. Děj byl vyprávěn z obou pohledů a to já mám ráda :-)

27.10.2020 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Krásně strávené dva večery při této knize. Troufám si tvrdit, že autorka má silně našlápnuto na perfektní sérii. Vraha a důvody jsem sice odhalila brzy, ale to knize neubralo na dinamičnosti. Judy a její parťák mi byli hned sympatičtí. Každý má svého kostlivce ve skříni a o tom byla více méně celá kniha. Četlo se to samo a já se už těším na pokračování.

22.10.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Knihu jsem dočetla teprve včera a pořád jsem tak nějak zmatená :-) Na jednu stránku jsem ráda, že už je konec, na druhou mi Sam Porter s Bishopem budou chybět. Po dlouhé době záporák, který si získal moje sympatie a vým způsobem jsem mu i fandila .-) Poslední díl byl na mě trišičku už překombinovaný...všeho bylo prostě už moc a já jsem se místy ztrácela. Některé kapitoly pro mě byli zbytečné zdržování. Došla jsem ale až na samý konec a stejně nemám odpovědi na všechny otázky, což mě vážně štve :-D poslední stránky byly pro mě jedno velké překvapení. Jedno velké waw. Celkově celou trilogii doporučuji, pan Barker umí vážně psát! Těším se na další knihu

19.10.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

(SPOILER) Super skvělý námět z prostřední tetování. Pár tetování vlastním, proto to pro mě bylo zajímavější a na knihu jsem se fakt těšila. Děj nebyl špatný, ve svý podstatě se to četlo dobře, ale přece jen pár ALE k této knize mám. Komisař Francis a Rory mi fakt nebyli sympatiční. Taková rivalita na oddělení. Neměl by tým držet pospolu, místo toho aby se furt přetahovali kdo je tady šéf a kdo je lepší? Pak jsem čekala, že se více dozvíme o minulosti Marni a Thierryho...dopisy od Paula?? nevysvětleno. Motiv Sběratele a vraha taky vůbec nebyl vysvětlen. Jen byl odhalen a dopaden. Největší sympaťák za me byl Pepřík :-)

15.10.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutný, ale přesto krásný příběh, plný emocí. Hazel Grace a Augusta...dva náctiletý, který musí bojovat s rakovinou. Jejich příběh od prvního setkání ve skupině, jak se z přátelství vyklubala láska, jak si byli po boku až do samého konce...Každý den žij tak, jako by byl poslední!

12.10.2020 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Příběh Nolana a Everly nebyl zase taková pecka jako předchozí díly. Chybělo mi tam více napětí, vzrušení. Vztah studentka a učitel...čekala jsem že přijde nějaká waw bomba, ale to se nekonalo. Tohle mohlo být více propracované, ale jinak celkově se to číst dalo :-) Ale tak nějak mi k sobě nepasovali, byla bych radši kdyby skončila s Blakem :-) Vždycky se mi líbí, že autorka přidává do svých příběhů všechny kamarády z předchozích dílů.

12.10.2020 4 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

" Kdy už konečeně půjdeme domů"?

Mrazivé ticho bylo opravdu mrazivé. Moje první setkání s autorem a myslím, že jsem našla novou, skvělou sérii. I když autor nám během příběhu servíruje pár možných pachatelů, držela jsem se své intuice a trefila to. Ale dalo to zabrat :-) důvod a motiv byl vážně šokující. Jen malá vítka, na můj vkus tak bylo až moc náhlých úmrtí. No když otevřete po 23 letech pandořinu skříňku, není se čemu divit...

06.10.2020 5 z 5

Cela 17 Cela 17 Dominik Dán

Musím přiznat, že začátek mě moc neoslovil a cca do stránky 66 jsem si pohrávala i s myšlenkou, že snad knihu odložím a nedočtu. Ještě že jsem vydržela, krásně se to rozjelo a dočteno na jeden zátah :-) Kamil Puskailer, odsouzený vězeň za vraždu své manželky. Je opravdu vinný, či ne? toť otázka. Komisař Richard Krauz a jeho tým, mi byli sympatiční hned. Určitě sáhnu i po jiné knize autora.

06.10.2020 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Čtení je spíše pro náctileté slečny, ale i ve svém věku mě kniha bavila :-) Takové příjemné, oddechové čtení na krásné odpoledne. První setkání s autorkou a možná, že ne poslední.

30.09.2020 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Můj první případ s komisařem Joonem Linnou a musím říct, že jsem se vážně nenudila. Děj krásně plynul, krátké kapitoli ubíhali jak nic a já jsem za chvilku zjistila, že je konec knihy :-) Mrazivé, šokující, napínavé.

29.09.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Upřímně nevím, co si mám o knize po přečtení myslet. Příběh syrový, drsný a hlavně smutný. Za mě dobře zvolené téma, ale mohlo být více propracované. Dvě dospívající dcery, jedna "mazánek" druhá dělá zase všechno špatně a ničím se nezavděčí. Otci bych dala facku a matce rovnou hned dvě za jejich chování. A ten konec...:-(

23.09.2020 4 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

U této knihy se rozhodně nudit nebudete. Díky krátkým kapitolám se čte sama. Děj napínavý, brutální a místy fakt šílený. Na každé stránce napětí. I když musím přiznat, že začátek byl trochu pro mě zmatený. Chvilku mi trvalo, než jsem našla tu správnou nit :-)

22.09.2020 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Další příběh z pera autory, tentokrát o Tereze a Jasovi. Po pomalejším začátku se z toho vyklubal zajímaví příběh, plný napětí. Každý máme svá tajemství....celá série se povedla...každý díl má něco do sebe :-)

21.09.2020 4 z 5

Metráček aneb Nemožně tlustá holka Metráček aneb Nemožně tlustá holka Stanislav Rudolf

Film je film, ale kniha je prostě kniha :-) Miluju tehle příběh o Jitce, ke kterému se ráda vracím. Jitka která má neskutečnou páru a její šlupy bych ve vybíjené chytat nechtěla :-) Hlášky mám si myslím vyryté do paměti napořád.

17.09.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knihy od této autorky asi nebudou můj šálek kávy...50 odstínů trošku jinak :-) Mám ráda romány, ale tohle nemělo žádný děj, vše bylo předvídatelné, jenom samý sex...no a o tom překladu radši ani nemluvím. Čekala jsem opravdu více, ale jako příjemná oddechovka pro někoho, proč ne.

14.09.2020 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Celá série "Znovu" musím říct, že se vážně povedla na jedničku. Mona Kasten umí psát a čtenáře vtáhnout do děje. U čtení se mi zase střídali emoce, v jednu chvíli se smějete a vzápětí je vám smutno. Dawn a Spencer se mi už líbili v prvním díle a od začátku jsem jim fandila :-) Mám jen malou vítku a to, že ten konec mi přišel už trošičku zbytečně natahaný a ufňukaný ze strany Down. Chci Tě, nechci Tě, takové pořád dokala. Jinak ale určitě doporučiji.

11.09.2020 4 z 5