Palorizek85 Palorizek85 komentáře u knih

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Nedá se nežli jinak než opět zatleskat geniálnímu autorovi tohoto podivuhodného fantasy světa.

26.06.2016 5 z 5

Kniha duší Kniha duší Glenn Cooper

Výborný thriller. Doporučuji.

21.06.2016 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Hodně zajímavý pohled do zákoutí lidské mysli podaný humorným až absurdním způsobem chování.

16.06.2016 4 z 5

Star Wars, Epizoda I - Skrytá hrozba Star Wars, Epizoda I - Skrytá hrozba Terry Brooks

Výborná kniha, která nabízí o něco více než film.

16.06.2016 5 z 5

Úsvit rebelů Úsvit rebelů Ann Carol Crispin

Výborný předvoj pro 4. epizodu Star Wars. Han Solo, jak ho ještě neznáme :)

10.06.2016 5 z 5

Agonie Agonie Robin Cook

Velmi zajímavý a napínavý thriller z lékařského prostředí - doporučuji.

05.06.2016 4 z 5

Star Wars - Ztracené hvězdy Star Wars - Ztracené hvězdy Claudia Gray (p)

Výborná kniha, která ukazuje děj mezi Epizodou 3 a 4 z pohledu jednotlivců.

02.06.2016 5 z 5

Návrat na planetu Zemi Návrat na planetu Zemi Ivo Železný

Líbilo i nelíbilo. Těžko říct. Některé povídky jsou fantastické, ale jiné jsou takové tuctové. Každopádně neuškodí přečíst ;)

29.05.2016 3 z 5

Nahé slunce Nahé slunce Isaac Asimov

Druhý a neméně podařený díl. Zapadá do celé série a všem fanouškům Asimova doporučuji.

22.05.2016 5 z 5

Syn včerejška Syn včerejška Ann Carol Crispin

Dobrá a čtivá Star Trek kniha. Zajímavá téze cestování časem a jeho dopad. Cca 70%.

19.05.2016 4 z 5

Poslední povel Poslední povel Timothy Zahn

Výborné zakončení celé série. Už se těším na další trilogii SW.

15.05.2016 5 z 5

Roboti úsvitu Roboti úsvitu Isaac Asimov

Další výborný díl skvělého autora. Jeho spisovatelské sci-fi pochody nikdy nevýjdou z mody.

09.05.2016 5 z 5

Další záhady Arthura C. Clarka Další záhady Arthura C. Clarka Arthur Charles Clarke

Zajímavé čtení pro všechny, kteří mají rádi záhady a tak trochu spekulace. Rozhodně jsem se pobavil a i něco přiučil.

07.05.2016 5 z 5

Nástup temné síly Nástup temné síly Timothy Zahn

Výborná kniha a příběh. Má to spád a až na některé nepovedeně přeložené pojmy. Už se těším na třetí díl.

07.05.2016 5 z 5

Rok pandemie Rok pandemie Jeff Carlson

Oproti komentářům níže mě to celkem bavilo. Ano příběh by mohl být lépe zpracován, ale nápad to není špatný a popis propuknutí epidemie byl také zajímavý...cca 70%.

01.05.2016 3 z 5

A zrodí se Nadace A zrodí se Nadace Isaac Asimov

Velmi působivé dílo. Dobře podtrhuje a zdůrazňuje celou myšlenku psychohistorie, když nás bere na počátek a na problémy se kterými se Harry musí potýkat.

24.04.2016 5 z 5

Válka Kober Válka Kober Timothy Zahn

Mělo to potenciíl na něco více, na druhé straně, nebylo to z celé té série to nejhorší. Celkem cca 70%

24.04.2016 4 z 5

Válka s pandemií Válka s pandemií Jeff Carlson

Celkem slušné pokračování prvního dílu.

20.04.2016 3 z 5

Mlhovina v Andromedě Mlhovina v Andromedě Ivan Antonovič Jefremov

Tato kniha mě moc nezaujala. Oproti klasickým sci-fi to bylo celkem slabé.

16.04.2016 2 z 5

2012: Tajemství křišťálové lebky 2012: Tajemství křišťálové lebky Ceri Louise Thomas

Zajímavé, místy ale zdlouhavé.

14.04.2016 3 z 5