Petronella.k Online Petronella.k komentáře u knih

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

S tímto dílem prozatím končím s Amo... ale plný počet hvězd, protože tohle byl teda hardcore a to doslova! Jen jsem se trochu ztrácela v té bitvě na konci, kdo teda byl všechno zraněný? Co se týče Natea a Tillie, nějak mě nezaujali, tak si další díly prozatím odpouštím. Každopádně Madi a Bishop byli skvělí i přes Madiinu promiskuitu, Bishopobu tajemnou povahu a vyžívání se v hádankách. A jelikož jsem rebelka, neodpustila jsem si vyřazenou scénu a protože jsem už párkrát porno viděla, asi si to dokážu představit a jsem vlastně ráda, že to byla scéna vyřazená a nebyla v knížce použita, když nepočítám gangbang ve snu Madi v, tuším, druhém díle. Bylo to zvrácené, ale sakra se mi to líbilo. Jen bych asi do hlavy autorce vidět nechtěla, ale palec nahoru, za některé myšlenkové pochody, Amo!

29.05.2021 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Jízda číslo 2! Přeskočím na konečná ten byl teda epický! Netroufnu si hned otevřít další dil, ještě ve mě doznívá tento a mam z toho třes v rukou. I tohle vlastně píšu vyklepaná jak startka. Bylo toho moc a nejsem si jistá, jestli chci psát vše, aniž bych si neodpustila spoiler. Takže jen takto, prostě bomba!

28.05.2021 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak to byla jízda!! Chvíli mi to trvalo pochopit, myslela jsem, že to bude prostě nějaká “sekta” bohatých chlapců, ale omyl! Zhltla jsem ji za odpoledne, plus teda i druhý díl a ten si nechám na potom, s recenzí. Dokonale napsáno i když občas tam .... kámen cihly. Ze začátku jsem měla tendenci počítat kolikrát ukázala Madison prostředník, ale není to nutný, po nějaké době s tím přestala. Tyhle knihy jsou pro mě stvořený, mám ráda, když jsou tam zlí hoši a tohle splňuje 10/10 bodů.

28.05.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Neuvěřitelně čtivá, ostatně jako všechny autorčiny knihy. Rachelino dětství s otčímem mě chytlo za srdce a zainteresování Caina do celého příběhu nemělo jedinou chybu. Čekala jsem klasickou zápletku, jako že porušují pravidla univerzity, ani prd, tohle byla jiná jízda. Krom chytlavého děje, jsem se vyžívala v erotických scénách, bez zbytečných sprosťáren a přesto jsem se culila jak patnáctka před naháčem. Za mě rozhodně plný počet hvězd a určitě nečtu naposledy.

27.05.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Pokračování Kinga bylo naprosto dokonalý! Přečteno za pár hodin a většinu času jsem opakovala: “Ne! Ne! Ne!” Nebo jsem seděla prostě jen s otevřenou pusou, což na jaře na balkóně, když začíná létat hmyz, není dobrý nápad. S třesoucíma rukama jsem občas musela čtečku odhodit a opláchnout si obličej studenou vodou, abych se vzpamatovala. Kdo byl Tyran mě napadlo hned ze začátku, tak už od pár stránek jsem měla kopřivku, jakmile se tam objevil. Každopádně konečný Happyend mi vykreslil křečovité úsměv. A při čtení epilogu se mi rozechvěly snad i vaječníky. Tahle série je na nobelovku za literaturu. Pěkná práce!!

21.05.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Anotace napovídaly, že kniha bude drsná. Omyl, byla megadrsná! Neuvěřitelně mě vytáhla do toho nejvulgárnějšího děje s jakým jsem se setkala. King, nemilosrdný král všech zlých hochů, Doe, která nevěděla o sobě nic, Preppy, Bear,... Chvílema jsem si říkala, že to je na mě moc, ale chyba lávky, přečteno za pár hodin, s přestávkou na spaní a už mám rozečtený druhý díl. Jsem napnutější než kšandy na tlustém chlapovi. Takže za mě? 10/10! A propos, ano, při čtení té oné scény jsem brečela víc, než na pohřbu Karla Gotta!

21.05.2021 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Z celé série je Risk má nejoblíbenější, bodejť by ne, když je to konečně naopak. Holka se zamiluje do kluka a on se ji snaží odradit. Lena byla naprosto úžasná a dokázala Jimmyho zkrotit způsobem, že bych jí za to přidala na výplatní pásce. Od Jimmyho jsem čekala ledacos, ale seznam svých špatných vlastností a mučení během bylo dokonalý. Před konečný zvrat jsem přečetla s bušícím srdcem. Každopádně kniha měla všechno, vtip (a to jako neskutečně moc), zamilování, sex, drama,... četla jsem 2x a určitě se zase k ní vrátim.

10.05.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

V první řadě o této knize jsem čekala, že nenávist Libby vůči opilému vandrákovi, bude trvat déle. Nicméně celkově mi kniha připomněla film - Zrodila se hvězda, jen bez smrti na konci. Příjemná oddechovka v prostřední rockové kapely, to je přesně mé gusto a hvězda dolu je za to, že jsem čekala asi větší drama před happyendem. Každopádně se těším na další knihu ze série VIP, která má být o Scottiem.

10.05.2021 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Na příběh Luky a Griffina jsem se těšila, jelikož z tvorby autorek Pen a Vi je to první kniha. No, jedním slovem - WOW. Získat si důvěru člověka, který trpí agorafobií není snadné a spisovatelky by měly dostat nejméně Pulitzera. Úzasné spojení Luky a doktora, který se stal jejím nejbližším přítelem a rádcem, bylo naprosto dokonalé. Pokračování v dopisování bylo dokonalé snad ještě víc. Nasmála jsem se hned při několika pasážích, a to popisování soukromého očka v tom, co dělá pan doktor a popisování, co udělal kolega z Griffinovy kapely se striptérkou a v neposlední řadě - Hortenzie, vážně je možné mít prase jako mazlíčka, no proč ne. Snad jsem smíchem na balkóně nevzbudila sousedy a nevyprskla si víno na pověšené prádlo. V poslední třetině knížky jsem měla husí kůži, ať už při vzpomínce na Izzi nebo při boji Luky se svými démony. Epilog mi ovšem vehnal slzy do očí. I když mi kniha přišla někdy nereálná, rozhodně si zaslouží plný počet a jsem ráda, že jsem s ní strávila moc příjemné chvilky. Pokud by někdo váhal nad přečtením, není důvod. Oboum spisovatelkám patří mé velké a upřímné DÍKY!

08.05.2021 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Přečteno za 1 den... no aby ne, ti dva byli ... no, neuvěřitelní! Jako malá holka jsem se smála nad jejich průpovídkama! Milovala jsem, když si Chase věčně pletl Bryantovo jméno, nebo Brianovo, Braisovo, vlastně nevím. Nádherný příběh, autorka má sakra páru o čem píše a nenechalo to u mě jedno oko suchý a co jsi budeme povídat, ani spodní prádlo. Při čtení jsem nedokázala mít ani zavřenou pusu, bylo to neuvěřitelně procítěné, vzhledem k tomu, co Chase nebo Rees prožívali. Já jen doufám, že autorka nikdy nepřestane psát, protože tohle byla vážně síla. Plný počet hvězd si to každopádně zaslouží.

26.04.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Na tuhle knížku jsem si brousila zuby delší dobu a musím říct, že je o co stát! Emerie a Drew, páni, jak to napsat... Oba dva byli spolu tak úžasně vtipní, že jsem si při čtení na balkoně zacpávala pusu vínem. Vtipný začátek, kdy se naivní Oklahoma nechala nachytat podvodníkem, odstartoval úžasnou knížku, kterou nešlo odložit, ostatně, kdybych nemusela ráno vstávat k dítěti, hodila bych si noční a dočetla ještě ten den. Ty rozhovory mezi nimi i třeba detaily, kdy Drew přepisoval tabulku, byly naprosto promyšlený. Je to první knížka od této autorky a rozhodně ne poslední. Erotické pasáže bych si klíďo hodila víckrát za sebou, mělo to, jak to napsat? Jo, šťávu! Neobvykle hezky byl napsán vztah Drewa k synovi, za to velký palec nahoru! Rozhodně si tato kniha zaslouží všechny hvězdy, být ta knížka chlap, hodim po něm peněženku i se spodním prádlem. Rozhodně jsem nečetla naposledy.

24.04.2021 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

(SPOILER) na tuto knihu jsem se docela těšila, milá obálka, poutavá anotace. No, byl to krok vedle. V první řadě by mohla autorka trochu zvýšit věk hlavních postav, 19 a 17? To už je mimo moje věkové zaměření, vzhledem k tomu, že mi táhne na 30, je tohle pro mě ještě puberta a proto to tak vypadalo. Nejdřív se nemůžou snést a pak lusknutím prstu, (teda u oakleyho) to přeroste d zájem a pak hned v lásku jako trám. Vaughn naopak miluje svého přítele Wila, kterému z nejakých zvláštních důvodů říká jen W., jenže a to je taky věkově typické, si uvědomí, že to vlastně žádná láska nebyla a najednou je její první opravdová láska hvězda Oakley. Děj dle mě neměl hlavu ani patu, spoustu nedořešených scén. A bez epilogu? to ještě někdo píše? Dobrá, po spoustě panáků, či lahvi vína jsem schopná to zvládnout, říkám si. Ne, jsem dobrá, dala jsem to za den a půl a to z důvodu, že nerada odkládam nedočtené knížky. Co mě překvalilo bylo, že někdo jako je hvězda Oakley Ford, který každýho uštěká a nenechá si nic líbit, tak nad podrazem od Claudie a Jima ve finále defacto mávne rukou. budiž, dopadlo to dobře, ale po spisovatelčině výkonu mi to bylo vlastně jedno. Nehledě na to, že se zmiňuje několikrát rozvod jeho rodičů, kteří soulu byli od jejích 17ti, tak jak asi dopadne tahle slavná dvojice za x let? Co se mi teda líbilo bylo, spjení rodina Vaughn, její sestry a dvojčat. Poučení, jestli z toho nějaké plyne, že i slavná hvězda nemusí mít vždy život, jaký se ukazuje veřejnosti. V neposlední řadě mi lezly na nervy věčné tweety od trapných, pubertálních fanynek, mít je po ruce, vezmu jim telefon a mají po prdeli. To asi je vše, co jsem měla na srdci o nejmíň poutavý knížce, co jsem četla. I když ne, moment, jména Oakley a Vaughn? Proč? Proč nám to autorka udělala, Oakley zní jako irský farmář, co mu čouhá ještě sláma z bot a Vaughn ani nevím jak vyslovit, německy mluvím plynule, ale s angličtinou jsem kamarádka nikdy nebyla, takže tohle jméno pro mě byla čistá improvizace. Dvě hvězdy jsou pro mě, že jsem to zvládla. Jo a pokud v tom hledáte erotiku, tak marně. Velká škoda, ale chápu, protože je to spíš pro mladší čtenáře.

20.04.2021 2 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Toto byla 3. kniha od této autorky, samozřemě nechci srovnávat, ale nedá mi to. Archer a Kyland jsou moje srdcovky a četla bych i pořád dokola, kdyby nebylo na světě dalších tísíce skvělých knih. Ale vraťmě se ke Graysonovi. Čarodějka a drak, svým způsobem to byla pěkná myšlenka, jen toho někdy bylo moc. Kira se mi líbila, byla chytrá, nespoutaná a dokázala Graysona dovézt k šílenství. Grayson naopak zamlklý, chladný, občas arogantní, každopádně k sobě sedli dokonale. Hvězdička dolů za předvídatelný děj, já si to teda tak nějak domyslela. Ale kráse knihy to neubírá. Moc se mi líbilo, jakou měl Grayson okolo sebe oporu, opravdu jako rodina. Kiry mi bylo líto vzhledem k otci, bývalému snoubenci, ale mezi Graysonovu rodinu zapadla dokonale. Zápletka byla docela drsná a obou mi bylo hrozně líto. Na další knihy od autorky se moc těším, má neskutečně krásný styl psaní, v jejích kníhách není typické spojení - boháč+hodná holka, je to jiné, zvláštní, lepší, zajímavější. Btw. chtěla bych recept na bylinky, co dala Charlotte Graysonovi.

17.04.2021 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

No takže, když jsem si před méně než rokem kupovala tuto e-knihu, nečekala jsem, že se k ní dostanu až za takovou dobu a co víc, nečekala jsem, že mě tak chytne. Přečteno s pár přestávkami za den a půl (v tom i spánek, samozřejmně). Nedalo se odtrhnout, miluju knížky, kde se spojí mafie a láska. Každopádně autorka nezklamala a napsala ztrhující, napínavý příběh, který se netočil jen okolo Kaie a Raily, ale i okolo obou rodin. Na začátku jsem se musela tedy obzvlášť soustředit, protože skoky do minulosti a současnosti byly docela náročné na čtení. Ale dalo se to zvládnout celkem v klidu. Děj byl naprosto nepředvídatelný a napětí by se dalo krájet nožem na mrtvoly. Když se (konečně) dostaneme k rozuzlení zápletky, ležela jsem tak trochu s otevřenou pusou a jakmile přišla chvíle, kterou každý čtenář těchto knih čeká, a to drama před koncem, bylo to otupující a výborně napsáno. Jsem z těch čtenářů, kterým se líbí snad každá kniha z jejich oblíbeného repertoáru a málokterou bych odložila, tak jsem možná předpojatá, ale celkový dojem z tý knihy mám takový, že rozhodně jsem nečetla naposledy. Jen bych přidala delší epilog a aby byl nejen o dvojici zamilovaných, ale i o zbytku rodiny, ti si to zaslouží také. Rodina je nade vše. Dále bych rozhodně uvítala druhý díl.

15.04.2021 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Archerův hlas je pro mě srdeční záležitost. Četla jsem několikrát a určitě ještě mnohokrát budu. Archer, srdečný muž s velkou bolestí v srdci a Bree, která utekla z rodného města kvůli tragédii. Když se tito dva dají dohromady, vytvoří obrovskou lásku. Tekly mi slzy, když Archer popisoval jal bolestivé je pro něj milovat a jaký má strach, a to nejsem žádná citlivka, ale vážně mi to rvali srdce a co si budem povídat, konec jsem ořvala neskutečně a při strachu o Archera jsem knihu zaklapla a bála se číst dál. Nicméně, autorka píše, dle mě zatím, naprosto skvěle a postupně se dopracuji ke všem knihám.

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Od této autorky mám všechny její v, Čechách vydané, knihy. Stala se mou oblíbenou a ač jsem se do této poslední trochu nutila, nevěděla jsem jestli mě spojení mafie/politika/korupce/vynucená laska, chytne, tak jsem byla víc než mile překvapena. Na začátku jsem si netroufli tipnout, koho si Francesca vybere, doufala jsem v toho, s kým zůstala a prožila jsem celou knihu s ní. Autorka má každou knihu napsanou tak, že zprvu hlavního hrdinu nenávidíte, ale posléze si ho zamilujete a další kniha je pro vás problém začít, protože pořád ve vás doznívají skvělé pocity. Těším se na další její knihy.

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Že Archerův hlas řadím mezi mé oblíbené knihy se o mě v okolí všeobecně ví. Ale Kylandovo vykoupení mě tedy překvapilo. Je to naprosto dokonalý příběh, který se konečně netočí kolem bohatství jednoho ze zůčastněných, ale naopak chudobou a smutným životem. Četla jsem jedním dechem a určitě jsem celou dobu měla otevřenou pusu a divila jsem se, že mě něco tak dostalo. Samozřejmě ukápla i slza. Jediná výtka je to, že bych ráda věděla, co se stalo s Kylandovou matkou a Tenleiginým otcem. Každopádně za mel 10/10. Zatím jsem četla od této autorky druhou knihu a zatím nezklamala. Jdu na další.

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Skvělý, vtipný, úžasný. Dva komplikovani lidi a obrovská láska. Moc zvratů, autorka nezklamala!

26.01.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Moc povedená, konec ale nebyl moc překvapivý. Každopádně se těším na další knihu s Kate.

27.10.2020 4 z 5