pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

(SPOILER) Začátek byl dost zdlouhavý a říkala jsem si že jsem si do výzvy měla vybrat jinou. Jenže já od knih jen tak neodchazím, takže jsem se kousla a dočetla. Konec byl akční a překvapivý. Nemyslela jsem si, že Kateřině hrábne a postřílí vojáky, trochu jsem doufala, že to bude mít jiný konec. Buď je uvězní v táboře (protože jsem jim moc nevěřila, že je pustí) nebo s nimi budou jezdit ve vlaku sem tam až spáchají sebevraždu no a nejhorší byl plyn.

27.05.2022 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Že začátku mě moc nezaujala, už už jsem si říkala že ji odložím. Jenže jsem se hecla a četla dál. Nakonec jsem tomu ráda, protože od půlky to nabralo na zajímavost a konec byl boží.

14.05.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Prostě úžasná. Vtipná i dojemná. Moooc se mi líbila a moc jí všem doporučuji.

06.10.2018 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

Velice čtivé. Děj krásně utíkal a bylo to napínavé do poslední tečky :)

17.09.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

To je tak krásně napsaný. Nebyl okamžik kdy bych se nudila nebo měla touhu přeskakovat. Nejlepší jak se tam vše proplétalo do sebe. Smekám. Opravdu vydařená knížka. Určitě si jí ještě jednou přečtu.

24.11.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

No k této knize jsem přistupovala velice zvědavě. Čekala jsem, že když je to takový bestseller tak, že to bude mít hustej příběh. Bohužel jsem se moc zklamala. Příběh jsem tam sice objevila, ale strašně moooooc zastrčen v pozadí. K této knize se hodí jednou a dost.

04.07.2013 odpad!

Zapomenutý zločin Zapomenutý zločin Vlastimil Vondruška

Miluju tvorbu VV a tento bonusový příběh byl super. Zbožňuju Oldřicha z Chlumu a docela se mi líbí teď i Jiří Adam z Dobronína.

03.09.2023 5 z 5

Boží až do poslední tečky

24.01.2021 5 z 5

Toto není můj šálek četby

22.08.2020 1 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Bohužel každý autor má knížku, která není tak skvělá jako ostatní.

17.09.2018 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Opět kniha, která je plná zvratů a způsobila mi několik infarktových stavů svými zvraty v ději. Vřele doporučuji

11.04.2018 5 z 5

Temná věž Temná věž Stephen King

No co napsat.... na jednu stranu konečně, že mám celou serii z krku a můžu číst něco jiného. Ale zase na druhou se mi bude po Rolandovi a spol moc stýskat. V jednu chvíli jsem byla na Kinga dost naštvaná nemůžu říct proč abych něco nevyzradila, ale kdo dočetl tak chápe.
Byla to moc krásná série a ten konec byl opravdu velice zajímavý :)
Vřele doporučuji si vše přečíst jak to jde za sebou :)

22.07.2017 5 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Film je skvělej, ale knížka je vůbec úplně nejvíc nejlepší. ☺ Jen mě moc mrzí že se film i knížka dost liší

28.07.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Včera večer jsem dočetla a myslím, že tento díl se povedl nejvíce :)

25.07.2016 4 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Opět úžasná knížka, která se nedá přečíst jinak než jedním dechem.

02.12.2013 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Povídka Nadaný žák je moc pěkná a čtivá, bohužel ta druhá se mi moc nelíbila ta byla spíš taková nudnější.

02.12.2013 4 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Myslím, že tento díl je ze všech nejlepší.

04.07.2013 4 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Paní Woodová nezklamala opět jsem si užívala další krásný příběh. Bylo příjemné s touto knihou trávit dovolenou. Prostě super

04.07.2013 5 z 5

Malý Gatsby a Carmen z Chodoriva Malý Gatsby a Carmen z Chodoriva Michal Viewegh

Krásná oddechovka.

18.08.2023 4 z 5

Vedra Vedra Lee Child

Mám moc ráda knihy s Jackem Reacherem. Bohužel tato se mi moc nelíbila neměla takové ty "Reacherovské koule". Pořád jsem čekala kdy se to rozjede a naštěstí jsem se dočkala a poslední čtvrtina byla už boží.

06.10.2022 3 z 5