pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Kniha je velice čtivá a zajímavá. Zabrala jsem se do ní tak, že jsem přejela i zastávku šaliny. Vřele doporučuji.

29.03.2016 4 z 5

Na zabití Na zabití John Lutz

Velice čtivé a poutavé.

03.03.2016 4 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Je mi moc líto, že jsem musela dát takové hodnocení. Kniha mě od začátku nebavila, říkala jsem si, že to bude jako s knihou Zahrada bestií, která se nakonec rozjela a líbila se mi. Bohužel tato se nerozjela a dočetla jsem to s vypětím všech sil.

23.12.2015 1 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

Velice napínavé a taky čtivé Reacher je prostě borec.

17.09.2015 5 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Okamžitě, jak jsem to dočetla šla jsem si pustit film a opět jsem se přesvědčila, že kniha je lepší než film. Každopádně už jsem se zakousla do Mlčení jehňátek

18.08.2015 4 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Sice jsem ze začátku myslela, že ji zahodím, ale vytrvala jsem a pak od uvěznění Abbie mě to chytlo a dočetla jsem to. Mimochodem tato kniha nemá nic společného s Alexem Crossem je to samostatný román.

30.03.2014 3 z 5

Lekce tvůrčího psaní Lekce tvůrčího psaní Michal Viewegh

Četla jsem k této knize dost komentářů. Více jich sice bylo záporných a tak jsem si řekla že si ji musím přečíst a udělat si vlastní názor. Nuže kniha je podle mého názoru čtivá a taková odpočinková. Jen prostě co se může udát na semináři během jednoho roku. Líbila se mi

29.12.2013 4 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Jedna známá tuto knihu odmítla s tím, že se do toho nemůže začíst a tak se nedostala dál než za 20 stran. Já jsem si ji vzala abych zjistila, jestli to je pravda. Ovšem hnedka po první stránce mě strašně chytila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zaslouží si plný počet hvězdiček.

15.08.2013 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Moc se mi líbila. Paní Frýbová nezklamala.

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Super knížka. :) Ani bych se nedivila kdyby to byla pravda.

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Kniha je lepší než film.

04.07.2013 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Kdo čekal, že to bude něco jako Harry Potter tak se šeredně spletl. Je to prostě kniha pro dospělé, kde jsou perfektně vyjádřeny vztahy na malém městě kde se každý s každým zná. Dokonce to je i místy humorné. Paní autorce se to velice povedlo.

04.07.2013 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Super příběh. Dalo se to přečíst jedním dechem.

04.07.2013 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Další kniha co jsem objevila díky výzvě. Je to čtivá oddechovka. Škoda že tam nebyla víc rozpracovaná mafie Cosa Nostra.

25.10.2023 4 z 5

Najdu tě Najdu tě Haylen Beck (p)

Na tuto knihu jsem narazila díky čtenářské výzvě a jsem za to ráda, protože to byla naprostá pecka. Děj krásně utíkal a pořád jsem byla napjatá jak to teda bylo, bude a jak to dopadne.

09.08.2023 5 z 5

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Přečteno kvůli čtenářské výzvě, ale bylo to nic moc. Sice občas vtipné, ale nebyl to můj šálek četby.

14.05.2023 1 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

(SPOILER) Že začátku mě to moc nebavilo, sama politika a hodně postav (hlavně v čínské větvi jsem měla guláš protože se každý jmenoval podobně). Občas jsem si to přiložila jinou knihou, ale pak to dostalo "švunk" a dočetla jsem jedním dechem. Mám sice od něho radši historické romány, ale toto nebylo špatné. Jen by mě zajímalo jestli se povedlo prezidentce Greenové strávit noc s Gusem (moc bych jim to přála).
Když jsem u té prezidentky tak jeden její kolega mi strašně připomínal našeho politika (nebudu jmenovat, ale byl premiérem) byl to pan Moore.

28.07.2022 4 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Kniha byla zajímavá. Víc by se mi líbilo, kdyby autor lépe propracoval hlavní příběh o Maranovi.

26.04.2022 2 z 5

Vláčen, věšen a rozčtvrcen Vláčen, věšen a rozčtvrcen Jonathan J. Moore

Toto téma mě vždy zajímalo a fascinovalo (ne nemám psychický problémy jsem prostě zvědavá). Je to mrazivá a děsivá kniha (měla jsem z toho děsivé sny). Opravdu bych nechtěla být kriminálnice.

04.10.2021 3 z 5

Nick Carter: Největší americký detektiv - Král zlodějů a jiné příběhy Nick Carter: Největší americký detektiv - Král zlodějů a jiné příběhy Nick Carter (p)

Docela jsem se bavila. Nick Carter je prostě borec připadá mi že to je kříženec Chucka Norrise a Ferdy Mravence tehdejší doby

03.02.2021 4 z 5