pollyn pollyn komentáře u knih

Maddox Maddox Melanie Moreland

Nejlepší díl ze série ;)

01.01.2021 4 z 5

Léto v Paříži Léto v Paříži Sarah Morgan

Jsem dojatá. Přečteno na jeden zátah. Uff. Čekala jsem nějakou prvoplánovou zápletku aneb nešťastná - pan dokonalý - trochu trable - happy end. To jsem se přepočítala.
Knížka je jedním slovem o laskavosti. Přátelství a naleznutí rovnováhy.
Audrey tomu dodala humor, Grace zase realitu života.
Přečtu ročně spoustu knih a po čase se hlavní postavy rozplynou jako jejich příběhy, ale tyhle dvě ženy mi v hlavě zůstanou hodně dlouho :)

13.10.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

(SPOILER) Achjo, to bylo... Slabý! Takovej potenciál ten příběh a hlavně postavy měly. Prsa, sourozenecká láska, Mason, kámoška na vozíků, fanynky, snobska matka... Kdyby alespoň jedno z těch naznačených témat šlo trochu do hloubky na úkor "kadění". Je to škoda, s Kulti se nedá srovnávat.

09.10.2020 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Všechno zapadlo a propojilo, proto na mě druhá půlka působila jako magnet a vztah ke všem postavám se obrátil. Výborný!

13.02.2018 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Masakr. Paráda. Rezonuje mnou hlavně první půlka. Ta byla dechberoucí, výjimečná. Tleskám. Nemyslela jsem si, že se v tomhle žánru dá ještě napsat něco zbrusu nového.

17.12.2023 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Premiér? Jako vážně? :D
Ono to není úplně blbý. Čtivé to je, ale takovéto boty to vždycky úplně zabíjí
Brooke teda blbá je, to sorry, ale povrchnější hrdinku, aby člověk pohledal :)

05.10.2023

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

(SPOILER) Kniha má hodně slov, ale ostatních věcí málo. Málo propracované postavy. Ruby je takový emocionálně nevyspělý třeštiprdlo, který zamrzlo někde ve čtrnácti. Chováním, slovníkem...ale proč? Třeba její matka je tam vykreslená krásně. Stejně tak o Aaronovi víme jen, že měl 20 holek a je záhadně zádumčivý. Vlastně ještě víme jaký má rád chipsy a pizzu a další naprosto irelevantní věci.
Málo samotného děje.
Nevýhoda e-knih je i v tom, že moc nevnímáte, že se blíží konec a tak jsem se před epilogem těšila, že konečně přijde kapitola s nějakou zápletkou. Někdo někde umře, začne vyšilovat nebo prostě něco trochu gradujícího. A on rázem epilog. Uf.
Takže kdyby tohle byla jen první půlka knihy tak ok ;)

09.08.2023 2 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Alex je dokonalý. Velmi dokonalý, citlivý, projevující emoce, trpělivý...až se mi zdál neskutečný :)
Za to Poppy byla trochu pomalejší :) a moc mi neseděla.
Rovněž mi vadilo přílišné zabíhání do minulosti. Myslím, že bych pochopila jejich vztah i z kratších kapitol. Naopak víc prostoru bych dala přítomnosti nebo budoucnosti.
Ale jo, bylo to nadstandardní :)

28.06.2022 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

To bylo tak špatné. První půlku jsem myslela, že hrdinka vypadla z románu 18. století. Druhá půlka byla jak laciný Harlequin. Korunu tomu dodala poslední kapitola.

11.05.2022 odpad!

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Pohlazení jako vždy, sympatický hrdina jako vždy, hlavní hrdinka by potřebovala trochu proplesknou jako skoro vždy :-) A vážné zrnko pro doplnění příběhu. Vše podle očekávání od této dvojice autorek.
ALE! Oslovení BYTNÁ je fakt hrůzostrašné. Představím si domovnici s holí, silonovou zástěrou a natáčkama na šedivých vlasech. To fakt není sexy.

17.03.2022 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Úplně jsme si s hlavní hrdinkou nepadly do noty ...

03.01.2022

Pouto stínů Pouto stínů Keri Arthur

Konečně to zas nabralo spád! Tentokrát to není jen detektivka, ale zápletka se dost točí v osobní rovině. Dokonce tolik, že vyšetřování má víc děr než cedník :))) Ale přiznejme si, že kvůli krimi příběhu to nečteme, že? :)
Dia mi zase připravila menší infarkt svojí věštbou, ale je fajn, že i její minulé předpovědi byly pravdivé a tak od té schůzky s ní jsem byla celá nedočkavá :))
R a L jsou zlatíčka, Quinn asi utrpěl
transplantaci osobnosti a čtenář ho musí milovat :) no a ta naše můra dhampýrská má snad tělo a sexuální apetit jak robokop :)

28.12.2021 4 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Nesuď knihu podle obálky ;)
Vyplatilo se :))

18.11.2021 3 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Je to ztřeštěné, dojemné i trochu napínavé. Moc se mi líbily obě dějové linky. Přepadla mě z toho melancholie a neopouští mě přihlouplý úsměv :-)

19.10.2021

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Půjdu proti proudu a přidám tuto knihu mezi tu povedenější půlku série, kterou si rozhodně zapamatuju.
Cecily jsem si bezvýhradně zamilovala. Myslela jsem si, že milostnou zápletku jsem odhadla téměř na začátku Afriky, ale nemohla jsem se víc mýlit. Navíc Cecily prošla neskutečným vývojem během let. Neskutečně silna žena.
Naopak protivná Kiki a Alice ... bavilo mě sledovat i jejich osud ačkoliv trochu pokřivený.
Electře jsem ten progres věřila o něco méně, ale mělo to symboliku se samotnou Cecily a to mě na tom moc bavilo :)
Jednu * navíc za Mariam a islám. Hezká třešinka navíc.

30.06.2021 4 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

To bylo tak Austenovsky krásné. Ach.

18.01.2021 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

(SPOILER) Vtipné dialogy, to ano. Hezký nástin stinné strany slávy, to ano.
Ale:
Pohádkový příběh, který vrcholí na pódiu uprostřed koncertu? Vážně?
Rodiče na mě x let kašlali a rázem jsme zase rodina? Aha?
To jako jejímu okolí nebylo divné, že najednou nechodí do školy ani do práce? Ačkoli jsou bez rodičů? Ne?
Achjo :) asi jsem už na YA stará ;)

28.12.2020 2 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Celá série stojí za to. První díl je nejslabší, ale dává čtenáři čas navyknout si na styl a téma příběhu....
Je zvláštní, ojedinělá a nekonvenční. Občas děsivá, těžko uvěřitelné, ale je tam tolik emocí! Vlastně nezáleží na tom, do jakého prostředí je příběh zasazen...
Ovšem až všechny díly naráz dají ucelený obrázek ;)

28.12.2020 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

První půlka byla trochu moc pohádková, ale budiž :) Druhá polovina byla jiná oproti běžnému scénáři a možná proto knihu nakonec hodnotím pozitivně ;)

28.12.2020 3 z 5

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Bože můj jak já se bála, že to druhým dílem neskončí. Emmy byla strašná fňukna ????

28.09.2020