popeluška popeluška komentáře u knih

Píši Ti s láskou Píši Ti s láskou Jarmila Křížová

Tak tohle byla tak nádherná kniha, nemůžu ani uvěřit, že se mi tak moc líbila :-) dávám deset hvězdiček :-) Ale každému styl psaní nemusí sednout.....Pro mě to bylo naprosto kouzelné...

29.04.2019 5 z 5

Anastasia Anastasia Vladimir Megre (p)

Nádherná kniha....na kterou člověk musí být připraven.Maximálně jsem si ji užila.Jsem moc ráda, že ji mám ve své knihovničce. A těším se na druhý díl.

20.04.2019 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Kniha se mi líbila, jsem ráda že jsem měla možnost si ji přečíst.Autorovi přeji hodně štěstí a ať je dál tak úžasný k dětem s autismem, potřebují takové lidičky :-) Určitě doporučuji k přečtení.

19.04.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Právě jsem dočetla a kniha se mi tak moc líbila, že na ní budu ještě dlouho vzpomínat :-) Knihy od autorky mám moc ráda.

26.08.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nádherná kniha,s kterou jsem si užila moc pěkné chvilky.Jako bonus pěkné ilustrace co víc si přát :-))

11.02.2018 5 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Velmi krásné čtení....autorka mě zatím ještě nezklamala:-)

16.03.2016 5 z 5

Rodina Robinsonů (komiks) Rodina Robinsonů (komiks) Richard Blandford

Mohla bych číst dál a dál. Pěkný komiks, člověk si u něho užije i odpočine :-)

19.01.2020 4 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Komiks je nádherný po všech stránkách.Unesla bych více stránek.....ale čeká na mě další díl :-) takže nakonec paráda.

07.09.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak tato kniha mě dost bavila.Četla se jedním dechem a ta obálka a grafika prostě dokonalá.Mám z knihy dobrý pocit a maximálně jsem si ji užila. Těším se už teď na druhý díl :-)

28.03.2019 5 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Pohodové, krásné čtení.Kniha nás vede k zamyšlení nad tím vážit si toho co máme :-) prostě další suprová kniha od autorky :-)

11.04.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Krásné pohodové čtení které nás vede k zamyšlení :-)

20.02.2016 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Už po šesté mě autorka nezklamala.Kniha byla naprosto úžasná, moc a moc se mi líbí knihy od této autorky :-) těším se na další....

08.02.2019 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moje první kniha od autorky....a jsem úplně nadšená a spokojená s autorčiným stylem psaním.Kniha je naprosto úžasná.Budu na ní ještě dlouho vzpomínat a přemýšlet o ní :-)

15.02.2018 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásná kniha, ilustrace jsou nádherné. Užila jsem si ji a nechala na sebe působit, krásné :-)

13.01.2018 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Třetí díl byl opět suprový....nasmála jsem se , odpočinula si a co víc si přát :-)

03.11.2016 5 z 5

Povídky z Manhattanu Povídky z Manhattanu Mary Higgins Clark

Ze začátku se mi povídky moc líbily ale pak se kvalita nějak horšila ....takže ***. Po grafické stránce je kniha moc pěkná.

11.01.2020 3 z 5

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Tak jsme se pěkně s manželem nasmáli. Oddechová knížka u které jsme neměli žádná očekávání....tak jsme jen četli a četli a nakonec nejsme ani zklamaní :-)

04.01.2020 4 z 5

130: Hodní, zlí a oškliví 130: Hodní, zlí a oškliví Nikkarin (p)

Druhý díl byl naprosto úžasný, moc mě bavil. Komiks který stojí za přečtení.

01.01.2020 5 z 5

Etta a Otto a Russell a James Etta a Otto a Russell a James Emma Hooper

Hodně zajímavá a zvláštní kniha, která každému nesedne.Ke konci se mi kniha nečetla moc dobře.Ale do více jak poloviny se mi kniha moc líbila.Ale po přečtení mám zvláštní pocity....takže tři a půl hvězdičky...nejdou tak ****

25.05.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi líbila od první do poslední stránky . Opět autor nezklamal stejně jako u knihy dívka v ledu (která byla naprosto úžasná). Těším se na další knihu....

29.06.2017 5 z 5