popeluška popeluška komentáře u knih

Jízdní záznamník Jiřího Boudy Jízdní záznamník Jiřího Boudy Jiří Bouda

Opět velká spokojenost. Knížečka se krásně a lehce četla :-) Krásné kresby.

10.01.2020 5 z 5

Zvonící cedry Zvonící cedry Vladimir Megre (p)

I druhý díl se mi moc a moc líbil.Kniha je tak krásná, že to ani popsat nejde :-)

13.05.2019 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Právě jsem dočetla a teda.....skončilo to dost napínavě. Kniha se mi moc a moc líbila. Velmi čtivá a zajímavě napsaná.Netušila jsem,že se mi bude až tak moc líbit. Za mě super.

05.04.2019 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Právě jsem dočetla a bylo to krásné čtení, které mě bavilo a moc se mi líbilo :-) někdy se ke knize opět vrátím....

31.07.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se četla nádherně ani jsem se nenadála a byla jsem na poslední stránce.Smutná ale i tak krásná. I film je naprosto skvělý :-)

15.05.2017 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Kniha byla stejně úžasná jako předchozí dva díly....čte se naprosto skvěle....tak budu čekat až se v knihovně uvolní další díl :-)

08.03.2017 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Napínavá kniha od začátku až do konce. Dopručuji :-)

01.09.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Manželovo tajemství bylo napínavé až do konce ......super čtení...rozhodně doporučuji si přečíst :-)

31.08.2016 5 z 5

Zemři, blázne Zemři, blázne Karl Zuchardt

Knihu jsem dostala od jedné starší paní a do čtení se mně moc nechtělo.Ale začala jsem a byla jsem opravdu moc mile překvapená.Naprosto úžasná kniha ke které se určitě opět vrátím :-) a moc ráda

18.03.2016 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Kniha se pěkně četla, velmi zajimavé téma :-) bavila mě

07.03.2016 5 z 5

Malý princ a Planeta času Malý princ a Planeta času Clotilde Bruneau

Krásný odpočinkový komiks :-) čte se moc hezky

07.11.2019 5 z 5

Rodová kniha Rodová kniha Vladimir Megre (p)

Nádherné pokračování,opět jsem si knihu moc a moc užila.Klenot v mé knihovničce:-)

04.11.2019 5 z 5

Malý princ a Planeta knihomolů Malý princ a Planeta knihomolů Clotilde Bruneau

Moc hezký komiks pro oddechové čtení :-)

01.08.2019 5 z 5

Retro republika Retro republika Renáta Šťastná

Kniha se mi líbila.Krásně jsem si jí užila a zavzpomínala. Autorce velké díky.

30.03.2019 5 z 5

Zmrzlina s příchutí záměru Zmrzlina s příchutí záměru Olga Path Štiplová

Kniha mě moc a moc bavila, vůbec jsem to nečekala ale maximálně jsem si jí užila :-) pro mě pěkné počteníčko :-)

20.03.2019 5 z 5

Zmrzlinová královna Zmrzlinová královna Susan Jane Gilman

Kolem knihy jsem chodila hodně dlouho a nějak se mi do ní nechtělo. A teď jsem dočetla a jsem velmi spokojená.Kniha je naprosto luxusní, úžasná.....na deset hvězdiček :-) Velký klenot v mé knihovničce.

04.03.2019 5 z 5

Malé ženy (převyprávění) Malé ženy (převyprávění) Louisa May Alcott

Nejdříve se mi kniha vůbec nechtěla číst.....a teď jsem právě dočetla a nevím proč.Je to tak krásná a úžasná kniha,kterou rozhodně nečtu naposledy.Maximálně jsem si ji užila a mám z ní krásný pocit.....

10.05.2018 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Právě jsem dočetla a i pátý díl byl super. Už se těším až v knihovně bude další díl :-) už aby to bylo :-)

30.11.2017 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Za mě velká spokojenost. Další díl se mi líbil jako ty první tři :-) Krásné a pohodové čtení. Moc doporučuji :-)

13.08.2017 5 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Právě jsem dočetla a kniha mě dost bavila. Velmi silný příběh, který stojí za přečtení.

16.06.2017 5 z 5