Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Do vody Do vody Paula Hawkins

No dívka ve vlaku byla rozhodně lepší. Tady se skáče od postavy k postavě a ze začátku mi to dělalo problémy. Jinak jsem si knihu užila na maximum. Je to takový průměr

04.06.2024 3 z 5

Věrná víla Čekanka a její poslední den na zemi Věrná víla Čekanka a její poslední den na zemi Michaela Morávková

Moc hezká pohádka. Krátká a kouzelná.

01.06.2024 5 z 5

Bez citu Bez citu Neal Shusterman

Už je to nějaký ten čas co jsem četla první díl,takze jsem si musela vše připomenout a ještě to takhle půjde dál budu muset tez připomínat i tento (pokud se nestane zázrak a vyjdou i zbylé díly), no přinejhorším pořídím v angličtině. Je to škoda.. Kniha je poměrně rozsáhlá a postavy zde jsou sympatické. Až na jednu, které bych dala mezi oči nejraději.. Ale to je fuk. Akce zde moc není jen semtam nějaké to řešení problémů mezi dospivavajicimi.. Musím říct, že tenhle díl je spíše omáčka než svost a kniha je bavila i nebavila.. No budu doufat, že vyjde další díl a že bude lepší než tento..

23.05.2024 3 z 5

Sestry z Osvětimi Sestry z Osvětimi Roxane Van Iperen

Kniha je od začátku napsaná velice zvláštně. Nemá to hlavu ani patu.. Já se vůbec neorientovala v postavách. Dej přeskakoval, no co tohle bylo?? Těžké čtení a ještě ke všemu napsané divný stylem. Čtivé, ale zároveň zvláštní. No škoda.

19.05.2024 2 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

No ze začátku jsem byla dost popletená kdo je kdo, a nechápala jsem. Ale jak jsem četla dal, tak sem pomalu a jistě začala chápat a do děje se pořádně dostala. Ale i tak.. Kniha je krásně napsaná, čte se moc hezky. Ale je tu to ale... Bohužel, je mnoho takových podobných knih na trhu, že tato krásně zapadne mezi průměr škoda.. Ale i tak 3 hvězdy si zaslouží.

05.05.2024 3 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Nemůžu si přestat myslet, že mi tato kniha připomínala filmy typu bez kalhot atd. Což na druhou stranu je asi ok, ale nějaké části tak byli dosti podobné. Nejspíš tu si vzala inspiraci ke psani, je to možné.. Ale to je fuk důležité je, že Candy bylo naprosto boží.. Ale určitě si mě nezískal tolik jako Habibi ten je prostě lepší.. Candy je hnusak hnusnej a dost mě nasral u konce knihy... Což je asi mozna i čekala... A konec ten mi vyrazil dech.. Já kurva potřebuju další díl..

29.04.2024 5 z 5

Anna Franková: Příběh zrady Anna Franková: Příběh zrady Gerard Kremer

Jak zviditelnit knihu a prodej?! Dejte s do názvu Anna Franková příběh zrady atd.. Tento příběh není vůbec o ní, jen tji to lízlo v zatáčce... Kniha mě nebavila a s celé knihy doporučuju přečíst jen posledních pár stran tam se něco dozvíte.. Jen i Anne ani stopa... Trapné!!

13.03.2024 odpad!

Medovník s pepřem Medovník s pepřem Alena Adrianet Heinrichová

Na mě až moc sladké od začátku. Knihu jsem málem nedocetla. Mladším čtenářům se bude líbit. Mě zaujala nejvíce obálka kniha ale uvnitř se mi nelíbila.

11.08.2023 2 z 5

Melissa Melissa Alex Gino

No nevím co jsem od knihy čekala... Když ji všude chválí. Mě se moc nelíbila, asi nejsem cílová skupina. Ale určitě se bude líbit mladším čtenářům. Což moje hodnocení ani nemusíte považovat za špatné. Prostě sto lidí sto chutí. Kniha je napsaná formou pro děti a je to v ní i znat. Asi bych měla pořídit nějakou jinou co je s touhle tématikou pro dospelejsi čtenáře.

11.08.2023 2 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Zřejmě tohle není kniha pro mě, ale i tak se mi trošku líbila. A doporučím ji ráda. Nejsem holt její věková hranice.

30.07.2023 3 z 5

Průzkumník krabic a jiná důležitá kočičí zaměstnání Průzkumník krabic a jiná důležitá kočičí zaměstnání Lisa Swerling

Tak tohle byla jednohubka na pár minut. Ale pobavila mě tak moc, že se smeju ještě další hodinu.. Po přečtení sem se podívala na svoji kočku ona na mě a zeptala sem se jí "nejsi mimozemšťan" kočka na mě divně cumela.. A sem si jasně vědoma, že asi doma máme mimozemšťana. Doporučuju.

24.07.2023 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Měla jsem pocit, že bych si mela asi na zahradě udělat novou jámu velice hlubokou kde bude voda.. A hlavně zabránit aby mi voda někam utekla.. E tu jámu opravdu velikou, prevelilou.. Dalo by se říci nekonečné hlubokou... Ale teď ke knize, kniha mě nebavila.. Nemohla jsem se začíst. Ale nálad dobrý.

12.07.2023 2 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Co to sakra bylo. Ze začátku se mi knížka líbila, ale pak se to začalo tak šíleně podobat stmívání, že sem málem knihu zavřela.. Copak neumí někdo vymyslet něco jiného než jen kopírovat díla ostatních. A přidat tam jen tak na oko jiné postavy no potěž a slatanina je na světě.. Jako nejspíše zůstanu u svého milovaného Stmívání.. Asi kdybych byla mladší a neznala dřívější sagu tak bych tuhle knihu i milovala, ale tohle dám někam do kouta knihovny a nebo pošlu dál.. Ne tohle opravdu ne...

10.07.2023 2 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

No já vám nevím. Tento díl byl příšerně natažený, podle mě až moc.. Celý ten dej by se mohl krásně vejít do 2 knih a ne na 4... Jako asi ano dalo se to, četlo se to skvěle. A videt tohle na plátně tak se vyloženě po... A vyzable to bych asi už neusnula.. Za mě zbytečně natáhle.. Tento díl hodnotím 3 jak jinak... Nápad to byl, ale tady mě opravdu bavila jen část knížky, která tvořila max 20 stránek zbytek ne... Bohužel...

29.06.2023 3 z 5

Vítězství větší než smrt Vítězství větší než smrt Charlie Jane Anders

Přebal knihy naprosto nádherný,tim mě kniha nalákala. Ale obsahem nic moc Teda. Ráda přenechám někomu jinému. Postavy se mi pletly.. Do cca 100 strany to šlo "šlo" číst.. Pak říkám co to je... Ne nepovedlo se to, ale nápad asi dobrý..

15.06.2023 2 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Krásná obálka, krásné listy jinak barevné. Krásná do knihovny.. Ale na čtení asi ne. Moc mi trvalo se začíst, nakonec přečteno a docela rychle.. Uvidíme další díl..

02.06.2023 3 z 5

Vesnice Sparks Vesnice Sparks Jeanne DuPrau

Hodně slabá kniha. O proti prvnímu dílu tohle bylo divné.. Začátek byl super, ale pak přišel dej a kniha se mi táhla a přestávala mě bavit.. Škoda.. Čekala jsem více..

01.05.2023 2 z 5

Město Ember Město Ember Jeanne DuPrau

Moc krásná kniha a příběh. Četlo se to samo. Za mě bych uvítala klidně více stránek. Jdu hned na dalsi díl a doufám, že se mi časem povede najít zbylé díly i když v jinam jazyce než v češtině..

23.04.2023 4 z 5

Královny hrůzy Královny hrůzy * antologie

Tak tahle kniha mě pěkně zklamala.. Čekala jsem daleko větší odvar. Ne najeke divně povídky, které jsem vůbec nechápala.. Škoda.. Ale obálku to má krásnou.

27.01.2023 odpad!

Baneovy kroniky Baneovy kroniky Cassandra Clare (p)

Magnus je jednou s nejoblíbenějších postav v celé sérii, takže pro mě byla tato kniha jako poklad. Krásné povídky dozvěděla jsem se něco nového.. Za mě stejně nejvíc alek a Magnus srcovka nejvíc.. Jsem nadšená ️ 5⭐

01.12.2022 5 z 5