rafan65 rafan65 komentáře u knih

Mnohomluvná smrt Mnohomluvná smrt Stanislav Češka

Třetí příběh soukromého detektiva Stanislava Berky není špatný ale jeho rozuzlení jsem zvládl po přečtení slabé poloviny knihy. Potom mě děj už nebavil.

20.04.2021 4 z 5

Roseanna Roseanna Per Wahlöö

Již před mnoha lety jsem četl některé knihy z této série. Již tehdy jsem byl docela spokojený. Nyní jsem se opět k této sérii vrátil a chci jí přečíst celou. Tento první díl série není špatný ale něco tomu chybělo. Tak snad další díl bude trochu lepší.

16.01.2021 4 z 5

Tajemství sedmi ještěrek Tajemství sedmi ještěrek Veronika Černucká

Moc pěkná kniha. Tara je super prostě opravdu dobrá detektivka. Jsem zvědavý na další případy které bude Tara řešit a určitě to nebude nuda.

16.09.2020 4 z 5

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Výborná česká detektivka a mysteriozně roztomilé čtení. Naďa Horáková patří mezi mé oblíbené autory čte se jedním dechem.

16.06.2020 5 z 5

Měsíc s dýmkou Měsíc s dýmkou Hana Prošková

Bezvadná detektivka první a třetí povídku jsem viděl jako inscenaci v tv ale kniha je lepší.

26.05.2020 5 z 5

Kosa a kámen Kosa a kámen Jarmila Pospíšilová

Opět bezvadná kriminálka která potěší. Paní Pospíšilová znovu napsala super knihu která se krásně čte.

26.04.2020 5 z 5

Hořká smrt Hořká smrt Stanislav Češka

Opět pěkná detektivka od pana Češky. Bezva děj, zajímavá zápletka a perfektní Standa Berka.

03.04.2020 5 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese Dobrodružství Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Příběhy Sherlocka Holmese jsou prostě super, krásné čtení které pohladí po duši.

26.03.2020 5 z 5

Les Bor Les Bor Pavel Kohout

Bezvadná detektivka děj má spád a kniha se čte nádherně. Rozuzlení zápletky je úplně na konci takže bezvadná detektivka. Doporučuji všem!

22.02.2020 5 z 5

Setkání na konci éry, s vraždou Setkání na konci éry, s vraždou Josef Škvorecký

Další pěkná kniha ze série detektivek setkání je parádní čtení. Již známá komtesa Lucie a její matka hraběnka Anna vnášejí do příběhu jemnost a krásu.Tato kniha hladí po duši.

01.02.2020 5 z 5

Podzimní blues Podzimní blues Jarmila Pospíšilová

Znovu pohodová detektivka od paní Pospíšilové. Pěkný děj a odpočinkové čtení.

16.01.2020 4 z 5

Leopard nemění skvrny Leopard nemění skvrny Jarmila Pospíšilová

Bezva pohodové čtení pěkná detektivka.Jsem zvědavý na další knihu od téhle autorky.

29.12.2019 4 z 5

Popraviště v parku Popraviště v parku Jan Cimický

Hodně dobrá detektivka super děj skvělé čtení.

28.08.2019 5 z 5

Večeře s paní Vítovou Večeře s paní Vítovou Petr Jirounek

Tato česká detektivka mě docela příjemně překvapila. Četla se pěkně a vraha jsem zjistil až na úplném konci což mě potěšilo. Určitě si přečtu další díly série.

14.04.2022 4 z 5

Záhadné úmrtí Záhadné úmrtí Hana Militká

Docela mě překvapilo že tato kniha je celkem vtipné čtení a není to úplně špatně napsané. Sáhl jsem po ní protože autorku vůbec neznám a zajímalo mě jaké jsou její knihy.

15.02.2022 3 z 5

Prozrazení Prozrazení Zbigniew Safjan

Znovu jsem docela spokojený. Příběh který má napětí a docela poutavě vypráví dobrodružství Kapitána Klose.

24.10.2021 5 z 5

Doktor Satanos Doktor Satanos Jason Dark (p)

Další docela napínavý příběh který má několik možných variant jak se bude děj odvíjet. Je to pěkné čtení.

26.09.2021 4 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Docela napínavý příběh který má náboj a akci. Každopádně se tato kniha četla pěkně a nesklamala mě. Jako odpočinková četba je tato série dobrá.

29.08.2021 4 z 5

Pokoj se starými vitrinami Pokoj se starými vitrinami Viola Larsen

Taková tajemná pohádka, horor ani náhodou. Přečíst se to dalo ale není to co jsem čekal.

17.03.2021 4 z 5

Ještě než vezme Ještě než vezme Blake Pierce

Opět moc pěkná detektivka. Celá série je zatím super čtení a každé další pokračování mě bavilo. Autor je opravdu mistr napětí a jeho knihy mají kvalitu. Jenom je škoda že do češtiny je zatím přeloženo jen prvních pět knih z této série.

14.03.2021 5 z 5