Ran Ran komentáře u knih

Atuánské hrobky Atuánské hrobky Ursula K. Le Guin

Kniha se mi četla výborně a hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění. Příběh byl velmi dobře vypointovaný a přišel mi o něco temnější než ten jaký byl v 1. díle.

21.06.2021 5 z 5

Pětka  a prázdniny v maringotkách Pětka a prázdniny v maringotkách Enid Blyton

Kniha se mi četla výborně a všechny hlavní postavy mám moc ráda. Příběh je skvěle napsaný a vypointovaný.

14.03.2021 5 z 5

Rysavá jalovica Rysavá jalovica Martin Kukučín

Kniha má hodně dobře propracovaný příběh a postavy. Styl psaní příběhu je velmi dobrý a skrz celou povídku konzistentní. Moc se mi nelíbily některé urážlivé výrazy a i to jak byla idealizovaná pracovitost. Celkově jsem ráda, že jsem si tuto povídku přečetla.

05.03.2021 3 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Kniha se mi četla výborně. Příběh je velmi dobře rozvržený a napsaný. Zvraty v ději jsou skvěle napsané a načasované. Tempo psaní bylo skrz příběh konzistentní a všechny části příběhu do sebe hezky zapadaly.

25.02.2021 5 z 5

Doly krále Šalamouna Doly krále Šalamouna Henry Rider Haggard

Styl psaní a vyprávění je jednoduchý, ale velmi dobrý. Nicméně se mi styl vyprávění občas zdál trochu zmatečný. Příběh je však dobrodružný, hodně napínavý a celkem vzrušující a proto se mi četl velmi dobře. 1 polovina knihy byla sice hodně dobrá, ale 2 polovina byla o něco lepší a také akčnější.

12.02.2021 4 z 5

Mistr meče Mistr meče Xavier Dorison

Tato kniha je výborným čtenářským zážitkem. Příběh a grafika jsou naprosto skvělé. Zvraty v ději jsou velmi dobře napsané a umístěné.

11.05.2020 5 z 5

O dvanácti měsíčkách O dvanácti měsíčkách Božena Němcová

Kniha se mi četla velmi dobře a příběh je docela hezky vypointovaný. Styl psaní a vyprávění je velmi dobrý.

16.04.2020 4 z 5

Trojitý gambit Trojitý gambit Ken Follett

Celkově se mi to četlo dobře. Líbil se mi autorův styl vyprávění a to kam byl děj zasazen.

29.12.2019 3 z 5

Loupežník Loupežník Karel Čapek

Kniha mě moc nezaujala a to i přes to, že autor má velmi dobrý styl psaní. Konec knihy mi přišel takový nijaký, neuzavřený a krátký.

23.12.2019 2 z 5

Pětka opět v akci Pětka opět v akci Enid Blyton

Kniha je skvěle napsaná a vývoj postav je velmi dobrý. Je to hezký a dobrodružný příběh, jehož čtení jsem si užila.

09.12.2019 5 z 5

Asterix V-VIII Asterix V-VIII René Goscinny

Kniha má skvěle napsané příběhy a krásnou grafiku. Příběhy mají vtipné dialogy a všechny se mi četli výborně.

18.11.2019 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Příběh je skvěle napsaný a svět, ve kterém žijí hlavní hrdinové je velmi dobře propracovaný. Celkově se mi kniha četla výborně a proto v této sérii pokračovat.

14.08.2019 5 z 5

2000 nejpoužívanějších anglických slov 2000 nejpoužívanějších anglických slov kolektiv autorů

Tato publikace je dobrým a užitečným přehledem. Příkladové věty pro každé slovo byly celkem dobré.

21.04.2019 3 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Kniha se mi četla velmi dobře a bylo to pro mě hezkým odpočinkovým čtením se spoustou vtipných momentů.

18.04.2019 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Knihu jsem četla kvůli maturitě a vůbec nelíbila.

15.04.2019 1 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

I když má kniha zajímavý námět, tak mě její čtení nebavilo. Příběh mi přišel moc popisný a nudný.

09.03.2019 2 z 5

Ghost in the Shell 1 Ghost in the Shell 1 Masamune Shirow (p)

Příběh je velmi čtivý a výborně napsaný. Velmi se mi líbila grafika mangy a a zakončení příběhu.

31.01.2019 5 z 5

Pohádka máje Pohádka máje Vilém Mrštík

Knížka se mi moc nelíbila a jediné co mě zaujalo byly docela hezké ilustrace. Příběh byl docela monotóní a přišel mi moc roztahaný.

10.11.2018 1 z 5

Game Game Anders de la Motte

Tato knížka se mi moc nelíbila a jediné co mě na ní zaujalo byl nápad tajemné osoby pořadatele, která ví o hlavním hrdinovy všechno.

23.10.2018 1 z 5

Lásky trůnu habsburského Lásky trůnu habsburského Sigrid-Maria Größing

Knížka se čte výborně a není vůbec nudná. Jednotlivé příběhy jsou přiměřeně dlouhé a kniha je doplněna krásným obrazovým materiálem.

10.10.2018 4 z 5