rm rm komentáře u knih

Eden Eden Helen Douglas

Četlo se to dobře. Jo, konec byl trochu přislazený, ale co, trochu změna oproti heroický smrti. :-)

30.05.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Mno, přečetl jsem pár komentářů a koukám, že každej druhej je odborníkem "na slovo vzatým" na cokoli :-)) a plopáky lítaj sem tam. Subjektivně (jak jinak) se mi kniha líbila (i celá trilogie). I ten úplnej konec byl vcelku přijatelnej a sedl mi. Nebylo to příliš "přeslazené" jako u některých hrdinek, ten závěr byl docela našláplej! Mno, a co se filmu týče, uvidíme - knížka je ale knížka:-))

26.04.2016 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Felix Francis

Slušná "francisovka". Jen ten hlavní hrdina nedostává tak zabrat jako od dostával od "taťky" (Dicka) :-)

01.02.2016 5 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Nebylo to špatný, v druhé půlce se to docela rozjelo. Uvidíme, co přinese konec (četl jsem hned i druhý díl a na třetí čekám:-)

05.01.2015 4 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Mno, a je konec ;-) Nebylo to špatný. Názory se samozřejmě mohou různit dle pohlaví čtenáře :-))) V určitých chvílích tam bylo skutečně hoooodně pocitů (ale možná o malinko méně než v předchozích dílech a samozřejmě chyběly přeškrtané řádky - vždyť už není roztříštěná:-). Ale skutečně rozohněná byla myslím až na konci - ten mohl být i protáhlejší. I ve třetí knize byla minimálně jedna chvíle, kdy má trpělivost byla napínána do krajnosti, no nakonec jsem tu záplavu pocitů nějak ustál a došel až do finále. I přes pár mušek dávám plný počet!
PS:
Tak jsem si dočetl nevydané dvě kapitoly (ani jsem nevěděl, že něco 'chybí', až když jsem mrkl na komentáře). Upřímně jsem je ani nepotřeboval, ale pravdou je, že mi konec (i samotné knihy) přišel dost useklý. Takže OK, díky za to!

10.11.2014 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Mno, druhý díl je trochu jinačí. Někdy mě Juliett neuvěřitelně štvala, zvlášť ta její rozdvojená mysl. Uvidíme, jak to završí třetí díl ;-)

03.11.2014 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Mno, názory různé (jak na Ruském kole), a to je asi správné, neboť tam každý hledá trochu něco jiného, a když to nenajde, je zklamaný :-(
Mě se to líbilo. Začátek silně depresivní, občas by člověk vyletěl z kůže, ale dobrý. Líbil se mi styl psaní - ty hyperboly, přeškrtaný řádky ...
Jo, někdo tam může vidět určitý prvky podobný s jinými knihami nebo filmy, ale to myslím není na závadu.
Jsem u druhého dílu, takže uvidíme :-)

29.10.2014 5 z 5

V pasti V pasti Julie Cross

Mno, po prvním díle jsem byl zvědavý na druhý. Takže jsem si pomalu zvykal, snažil se pobrat ty časové roviny, kdo je s kým a proti komu, a když už jsem si myslel, že je mi to trošinku jasný, tak s tím konec druhého dílu tak zamíchal, že jsem zase nějak mimo :-o Hmm, tak snad napotřetí...

20.10.2014 4 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Líběj se mi dystopie a v této sérii je vskutku velmi zajímavá. Velmi dobré!

13.10.2014 5 z 5

Kočičí gen Kočičí gen Thomas Brezina

Kočičí holka s jiným názvem? Nebo nějaké pokračování?

09.09.2014

Odmítnutí poslušnosti Odmítnutí poslušnosti Felix Francis

napsal pouze Felix Francis!

07.05.2014 4 z 5

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Už je to nějaký rok, co jsem knihu přečetl a byla pro mě zajímavá - myslím, že základem všeho je pochopení :-)

26.06.2013 5 z 5

Válka hluku Válka hluku Patrick Ness

Musím říci, že mi to chvíli trvalo, než jsem celou trilogii dočetl. Zatím jsem asi nečetl nic, co by bylo více nepředvídatelné.

07.11.2012 4 z 5

Miesto určenia neznáme Miesto určenia neznáme Agatha Christie

Je to trošku jiný žánr, než jsme u Agathy zvyklí (tedy blíž k tomu má Tommy a Pentlička). Přesto je to velmi čtivý a napínavý příběh. Doporučuji!

12.12.2011 5 z 5

Ledová kolébka Ledová kolébka James Rollins (p)

No, moc zajímavý druhý díl. Tak uvidíme, zda vyjdou další pokračování :-)

26.04.2024 5 z 5

Zvuk ozvěn Zvuk ozvěn Eric Bernt

No, me se to tedy líbilo. Nečekal jsem, ze to druhy díl na konci vyřeší, a stalo se, hezky závěr. Trochu se divím, ze spisovatel napsal jen dvě knížky, ale asi je spis scenárista.

12.03.2024 5 z 5

Rychlost zvuku Rychlost zvuku Eric Bernt

No, me se to líbilo. Edie byl rozhodně zajímavá osobnost. Děj odsejpá a tak se těším na další díl.

01.03.2024 5 z 5

Koruna věčného soumraku Koruna věčného soumraku James Rollins (p)

Četl jsem od spisovatele jiné knihy a byly fajn. Tak jsem se dostal i k této. No, fantasy normálně nevyhledávám, ale četlo se to dobře. Uvidím, jaký bude druhý díl.

12.02.2024 5 z 5

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

Dobře se to četlo. Od autora klasika :-)

14.01.2024 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Jo, bylo to fajn. Je to sice trošku od spisovatelky jako podle "šablony", ale dobrý :-)

11.07.2023 5 z 5