Sariega Sariega komentáře u knih

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Ty pohádky mě moc bavili a knihu jsem měla přečtenou za jeden večer.

22.12.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Když jsem chodila do druhé třídy a máma to půjčila z knihovny vůbec se mi to nechtělo číst. Když jsem po pár dnech zjistila že nemám už žádnou nepřečtenou knihu tka jsem to rozečetla. Nemohla jsme se od toho dotrhnout a nechápala jsme proč jsem se tomu pořád vyhýbala. Celá série přečtená za jeden rok a poté jsem viděla a filmy. Další rok jsme si to musela přečíst znovu. Prví z dílů se mi zdál ne nejlepší ale rozhodně stojí za přečtení.

29.10.2020 3 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Jednou jsem si to pujčila z knihovny ale nedokázala jsem se do toho začíst, tendle rok jsem viděla seriál a tak jsme se rozhodla si to opět půjčit. I přesto že jsem věděla co se tam bude dít to bylo zajímavé čtení. A vše už tu jinak bylo řečeno ostatními čtenáři. Doporučuji.

13.03.2021 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

NEJLEPŠÍ DÍL ZE VŠECH!!!!!!!!!!

Noční labuť Noční labuť Zuzana Hartmanová

Dostala jsme ji na přání k vánocům a knížka mě nezklamala. Byla čtivá a nemohla jsme se od ní odtrhnout za den jsem jí měla přečtenou. Jen mě někdy trochu štvalo jak se to přeskakova-lo v čase.

27.12.2020 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

to že je to nejlepší kniha na světě bych mohla psát ke všem HU

29.10.2020

Klan Rudé lišky Klan Rudé lišky John Flanagan

Lepší než první díl ale štvalo mě že tam nejsou ty postavy z prvních dílů i tak jsem to dočetla až do konce a těším se na patnáctý díl.

Turnaj na Gorlanu Turnaj na Gorlanu John Flanagan

ne tak dobré jako knihy o Willovi ale patří to mezi nej knihy co jsme četla

29.10.2020 5 z 5

když jsme si přečetla tento sruhý díl tak jsem si říkala jestli to nebude tak že každý další díl bude horší a horší ale i tak jsem si to přečetla podruhé

29.10.2020 2 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Nejlepší kniha od autora co jsem četla a to jsem jich četla vážně dost. Tento díl byl pro mě ten nejčtivější a přála bych si další. Rozhodně mě zajímá další severská kniha co napsal: příběhy z devíti světů.

04.12.2020 3 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Jedna z nejlepších knih kterou jsme kdy přečetla, předčila i Harryho Pottera.

08.11.2020 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Nevím jestli to byl nejlepší díl ze všech ale rozhodně se mi líbil. Na nějaké otázky jsme dostala odpověď ale o to víc mi jich přibylo. Jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet s Tamlinem, Lucienem, Nestou a i Elain, také mě zajímá jak to dopadně s královnou Vassou. Mohla bych tu ty otázky vypisovat několik hodin než bych je řekla všechny.

08.11.2020 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Super kniha rozhodně si chci od autorky přečíst i sérii skleněný trůn.

Feyre je fajn i když na jejím místě bych asi tolik nepanikařila z toho že jsme se dostala do země víl. Tamlin byl také fajn i když Rhys s Lucienem u mě vedli.

04.11.2020 3 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

doporučuji

29.10.2020 3 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

není tak dobrá jako ty předešlé ale i přesto doporučuji

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

doporučuju

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

moc zábavný a napínavý díl přečetla jsem ho za dva dny

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

jeden z nejlepších HU

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

první a nejlepší díl

Lovci Lovci John Flanagan

další ze suprovích knih autora