schvomis schvomis komentáře u knih

Jen pět přežije Jen pět přežije Holly Jackson

Bavilo mě to. Konec je podle mě trochu překombinovaný.

13.10.2024 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla J. D. Kirk (p)

Jako ano, stále je to Jack Logan.
Ale po prvních dvou dílech jsem očekávala víc.

08.10.2024 3 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero J. D. Kirk (p)

Skvělá kniha. Tato série mě chytla.. doporučuji

25.09.2024 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Nevím co přesně, ale něco je s tou knihou špatně. Protože jsem ji nedokázala dočíst, a to se mi nestává..
Začátek mě zaujal, ale bohužel, bylo to stále dokola.. pocity hlavní hrdinky stále dokola.. a posun v ději žádný.

23.09.2024 1 z 5

Než padne tma Než padne tma Emma Haughton

Líbilo se mi to. Přečteno za den. ALE...Hlavní hrdinka se v tom motá, jeji úvahy jsou stále dokola, to mi hodně vadilo.
Jinak velice originální prostředí, dobře popsáno. Vraha jsem odhalila poměrně brzo. Říkala jsem si, že se třeba pletu a ono ne.

20.09.2024 3 z 5

Host Host B. A. Paris (p)

Děj plyne do půlky tak nějak poklidně a zdánlivě předvídatelně. Druhá půlka nabere spád a konec překvapí.
Přečetla jsem za 2 dny. Nemohla jsem se dočkat rozuzlení. Vraha jsem absolutně neuhodla :D 90%

15.09.2024 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Četla jsem již dříve, ale dodnes si pamatuji děj. Skvělá kniha, jako vždy.

10.09.2024 5 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Na začátku mě Robert štval, ale rychle jsem se začetla a zajímalo mě, jak to dopadne.
Něco jsem odhalila poměrně brzo, ale nevadilo mi to. Knihu doporučuji.

10.09.2024 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Přestože mě tato série a Lottie Parkerová baví, začínám mít dost toho, jak se 300 stran vyšetřuje plno různých možností, aby to na posledních 50 stranách bylo všechno jinak anebo případně aby to bylo ještě víc zamotané.
Celkový dojem mám pořád dobrý a chystám se na další díl. Ale asi jen proto, že mě zajímá, kam se bude ubírat život Lottie, kdy to dá dohromady s Boydem a zda se zvládne postarat o svou rodinu.

07.08.2024 3 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Ann Granger

Mě to bavilo. Klasická anglická detektivka..

31.07.2024 4 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Bavilo mě to, ale... Dle mě se v polovině knihy nic nedělo... děj je natažený... do strany cca 260 ani sama hlavní postava netuší, kdo je vrah, a to má kniha 286 stran. Takže wau odhalení až na úplném konci.
Ale i tak to bylo celkově napínavé, zkusím od autorky ještě něco přečíst.

19.07.2024 4 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

První dva díly mi přišly lepší než tento, ale i tak mě kniha bavila. Chystám se na další díl.

15.07.2024 3 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha se mi opravdu líbila.

04.07.2024 5 z 5

Všude samí lháři Všude samí lháři Shari Lapena

Kniha se četla sama. Autorka nás dlouho nechá hádat, nikomu se nedá věřit. Uprostřed knihy lehce natažené. Ale i tak, super. Přečteno s napětím. Skvělý vhled do charakteru jednotlivých postav.
Konec trochu otevřený, ale má to svůj důvod. Bavilo mě to a doporučuji.

10.06.2024

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Klasická Erika a její tým, což mě baví. Na začátku mě uchvátil nápad s dívkami s chybou v Matrixu. Střed knihy byl opravdu poněkud rozvleklý. Konec ale opět super a já dávám plný počet hvězd..*****

05.06.2024

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Knihu jsem četla, hned jak vyšla. Hned po přečtení a i teď s odstupem můžu říct, že tenhle díl je jiný, než zbývajících 14. O co v knize jde, jsem odhalila brzo a pak mi to tím pádem nepřišlo tak zajímavé. Linka s Frostovou mě bavila. Závěr knihy mě nijak nepřekvapil.
I když celkově mě Kim stále baví, tak za mě nejslabší kniha ze série. I tak hodnotím na 80%.

16.05.2024

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Naprosto skvělá série. Prečtený zatím první a druhý díl, a je to nářez. Druhý díl je ještě o něco lepší než první.
S chutí do toho, neváhejte.

V tomto díle se Madison vrací do Lost Creek, aby očistila své jméno a našla svého syna Owena.

08.05.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Naprosto skvělý začátek detektivní série. Prečtený zatím první a druhý díl, a je to nářez. Druhý díl je ještě o něco lepší než první.
S chutí do toho, neváhejte.

08.05.2024 4 z 5

Dokonalé městečko Dokonalé městečko Kateřina Karolová

Četla jsem od Karolové Jiné místo, Odbočka v lesích i Zítřek ti nikdo neslíbil.
Kniha je stejně jako ostatní díla autorky velmi poutavá a čtivá.
Ale musím ubrat hvězdu za ten závěr. Žádná z knih nedopadla dle mých představ a tady je závěr vcelku useknutý. Asi to byl záměr. Ale i tak bych uvítala více informací k rozuzlení příběhu..

25.04.2024 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tato kniha mě bavila od začátku do konce..

24.04.2024 5 z 5