SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Mňau! - Kniha pro milovníky koček Mňau! - Kniha pro milovníky koček Jane Burton

Kniha plná krásných fotek koček.

13.07.2023 4 z 5

Špetka chuti Špetka chuti Kate Allinson

Lahodná,vydatná jídla, jednoduché postupy,recepty.......které pokaždé fungují.Uzasne fotografie.
Mě zaujali Kuřecí stehýnka BBQ,Medové kuře s chilli,Kuře s dietní colou, Rybí Tacos, vegetariánská burgery,Duhový kuskus,Lososové karbanátky se sójou a zazvorem,Mini koláčky s kávou a Pekárny.

05.07.2023 5 z 5

Běhejte rychle, jezte pomalu Běhejte rychle, jezte pomalu Elyse Kopecky

Chutné recepty plné energie,prosazující přirozenou plnohodnotnou stravu.Utisit své chutě zdravým jídlem je pro mě návod,jak vydrzet u běhání dlouho.Kniha přináší rozumné rady i chutné a nutričně hodnotné recepty.
Některé ingredience jsou dost drahé.Recepty by mohli být i jednodušší.Ale dá se tam něco vyzkoušet či pozměnit.

17.06.2023 4 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Nebylo to špatně,za mě průměr.

19.05.2023 3 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Dočetla jsem,nebavilo mě to.Nic pro mě.

04.04.2023 3 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Případ mezi skutečným a virtuálním světem.

18.03.2023 4 z 5

Nadia Nadia Elizabeth Norebäck

Bohužel kniha mě nezaujala.

05.03.2023 2 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Zdrcenemu páru přijde pět let po zmizení jejich dcerky záhadná videokazeta.Je na ni minutový záznam malé pohřešované dívky,jak si klidně hraje s domečkem pro panenky.
Léta potom,co vyšetřování skončilo ve slepé uličce,se případ opět dostává do středu pozornosti policie.

01.03.2023 5 z 5

Terezina dobrodružství Terezina dobrodružství Tereza Tobiášová

Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti a hromadu pracovních povinností,ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát.
Tak se inspirujte jejím cestovním deníkem.Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu, které se hodí jak na letní dovolenou k moři,tak na zimní lyzovacku do hor.Dobrodruzne zážitky totiž čekají o na ty,kdo pořád nemají čas.

03.02.2023 4 z 5

Na kočku a na myš Na kočku a na myš Helen Monks Takhar

Nechápu že jsem to vůbec dočetla.Kniha úplně o ničem.

02.02.2023 1 z 5

Zázraky se dějí Zázraky se dějí Mary Kay Ash

Věřte ve velké věci a velké věci se budou dít....zázraky se dějí Mary Kay Ash a opravdu se jí to povedlo.Mary Kay je jednou z nejdynamičtějsich žen amerického podnikatelského světa.Diky svému jednoduchému receptu na úspěch - Bůh na prvním místě,rodina na druhém a kariéra na třetí -dosahla svého snu.Byla inspiraci.Byla motivaci.Byla starostlivá.
Jeji moto Chovej se k lidem tak jak by jsi chtěla aby se chovali oni k tobě.
Úžasná žena,šla za svým cílem.Zacatky nebyli lehké.S pomocí rodiny to dokázala.

21.01.2023 5 z 5

Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví Hans Gerlach

Super potraviny kuchařka plná zdraví .....opravdu to bude zdravé vaření.Najdete zde dostatek informací pro ulehčení práce a hlavně vyzkoušení něčeho nového.Energie pro buňky,fantastické antioxidanty, lehký detox se superpotravinou atd.Kniha obsahuje krásné fotky
Osobně některé věci jsem vůbec neznala třeba irský mech,teff,Amaranth,canihua.Lze objednat na internetu nebo sehnat v obchodě
se zdravou výživou.
Já osobně chci vyzkoušet Quinoovy burger se špenátem,Špenátová lasagne s tofu a kurkumou,Gratinovaný tymianova dýně,Super energetické kuličky s datlemi,Mandlová panna Citta s Matocha práškem.

12.01.2023 4 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Čtení úžasné.Jen ten useknuty konec nechci....tedy bude asi pokračování.

26.12.2022 4 z 5

Zločiny beze cti Zločiny beze cti Lene Wold

Spisovatelka píše jako dítě.Ma tam nedostatky.I tak mě kniha celkem bavila.
Lidé tam žijí úplně jiný život.Jim tam připadá správné zabít své dítě za znásilnění v sedmi letech.Tohle já nepochopím.Proto tuhle zemi nikdy nenavstivim.

30.10.2022 3 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Knihu jsem koupila s obavami zda mě bude bavit a musím říct to byla úžasná jízda.Tohle je kniha,která se čte jedním dechem.

23.10.2022 5 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Zklamaná.... průměr.Uz od poloviny se ví kdo je vrah.

13.08.2022 3 z 5

Severní blata Severní blata Arnaldur Indriðason

Zajímavá zamotaná zápletka.Nakonec se klubíčko rozmotalo.Jen jsem měla guláš ve jménech skoro všechno začínalo na E.

08.08.2022 4 z 5

Amissa: Zmizelé Amissa: Zmizelé Frank Kodiak (p)

Mě tedy kniha velmi bavila.Byla napsaná napínavě,četlo se to dobře a samo.

05.07.2022 5 z 5

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Dreda Say Mitchell

Kniha mě celkem bavila.Zacatek byl skvělý,potom to šlo hůř.Rozuzleni zvláštní,podle mě to měli řešit dřív.

27.04.2022 3 z 5

Dívej se, jak padám Dívej se, jak padám Mons Kallentoft

Knihy od autora mám celkem ráda,ale tahle mě prostě nesedla.

11.03.2022 3 z 5