SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Přej si opatrně Přej si opatrně Hallie Ephron

Kniha se mě četla velmi dobře.Ja být manželka chlapa co všechno shromažďuje a tahá domů....zabila bych ho sama a hned.

02.05.2021 4 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Jednoduché čtení, jednoduché průměrné detektivky.

27.04.2021 3 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Nic moc.Porad dokola,zbytečně překombinovane.Zdlouhave.Nedoresene.

08.04.2021 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Dobrá a napínavá kniha.Jen moc stránek.Kdyby bylo o půl mít bylo by líp.

29.03.2021 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Po pravdě nic moc konec....to jsem nečekala,takové konce nemám ráda.Kniha bavila,ale konec useknut a dál nic.

24.03.2021 4 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Amber Cowie

Úžasná kniha o dvou sestrách.Jenda zla,druhá hodná....která je která to už si musíte přečíst.

14.03.2021 5 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Úžasné čtení,úplně něco jiného než ostatní knihy od autorky.Duchove, nadpřirozeno.Napinave až až.

07.02.2021 4 z 5

Past Past Melanie Raabe

Půl knihy mě vůbec nebavila,druhá půlka už byla lepší.

05.02.2021 2 z 5

Nejkrásnější výlety do podzemí Nejkrásnější výlety do podzemí Petr David

Malá lehká kniha do ruky či do batohu na cestách v podzemí pro celou rodinu. Můžete nastudovat výlety do jeskyni, dolů, štol, pevnosti, městské podzemí. Jestliže trpíte nepříjemným pocitem ve stisnenych prostorech, není kniha pro vás. Popsána místa jsou běžně veřejnosti přístupná. Například :Bouda, Stachelberch, Lander Park, Punkevni jeskyně, Vyšehradská kasematy a mnoho dalších. Já osobně určitě mnoho míst navštívím.

19.12.2020 5 z 5

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

Nic moc. První kniha od spisovatelky byla lepší.

27.11.2020 3 z 5

Přízraky Přízraky Louise Boije af Gennäs

Bohužel mě kniha vůbec nezaujala. Moc stránek a pořádně se tam nic nedělo. Strašně zdlouhavé a o ničem. Bojím se že tohle bude mít další pokračování.

23.11.2020 2 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Nečetlo se to špatně.

26.09.2020

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Velice napínavá detektivka. Zajímavá zápletka.

20.09.2020 4 z 5

Nežádejte o milost Nežádejte o milost Martin Österdahl

Nic moc. Guláš v postavách. Akční občas. Moc zdlouhavé.

21.08.2020 3 z 5

Kniha o čaji matcha Kniha o čaji matcha Nick Kilby

Kniha mě mile překvapila.Výroba a dějiny čaje, zdravotní účinky. Mnoho receptu s matchu.... Nápoje, snídaně, svačiny, hlavní chody, moučníky, sušenky, dezerty.

14.08.2020 4 z 5

Galveston Galveston Nic Pizzolatto

Nic moc,nebavilo mě to. Stačí si přečíst o čem kniha je a nic nového tam člověk nenajde.

28.07.2020 2 z 5

Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu Miloš Škorpil

Člověk byl zrozen k pohybu. Nikoli k pohybu vzad,ale k pohybu vpřed. Měli bychom to brát vážně, protože v přírodě i v životě přežívá jenom ten, kdo se hýbe a jde stále dopředu. Pro mě osobně je sport a hlavně běh relax. Prospívá zdraví.

10.06.2020 4 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Mě tedy kniha nezaujala.

23.05.2020 1 z 5

Müsli Müsli Maja Nett

Musli známé všichni v klasické podobě, s ovocem nebo čokoládou. Ovesné vločky však nabízejí mnohem více možností, než jen varianty, které ráno zajileme mlékem. V knize je 50 receptu na Musli ve všech jeho možných podobách. Od sypkých směsi po flapjacky, sušenky a kaše.

19.04.2020 5 z 5

Energetické kuličky Energetické kuličky kolektiv autorů

Rychlý, snadný a přitom lahodný způsob, jak okamžitě dodat tělu energii, nebo si jen dát zdravou svačinku. Energeticke kuličky jsou založené, na surovinach bohatých na proteiny, zároveň dbají na udržení glykemicky index. Jsou zcela přírodní, bez přidaného cukru, mléka či barviv.

19.04.2020 5 z 5