simona g. simona g. komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Erika je zpět a já jsem ráda, protože mi je prostě něčím sympatická, fest. No a knížka opět paráda pecka supr fajn a já už se teď těším na další :). Rozhodně se mi nová "Bryndzovina" hodně líbila!

18.11.2022 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Právě jsem dočetla a musím říct, že jsem už dlouho nečetla tak silnou knihu, s tak silným příběhem a neskutečnými osudy, které ho tvoří. Místy člověk při čtení skoro nedýchal. Nádherná, úžasná, silná, smutná, zarážející, neuvěřitelná, kniha, kterou doporučuji neminout a rozhodně doporučuji přečíst. Škoda, škoda, škoda, že už jsem dočetla, opravdu krásná...

12.06.2022 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Klevisová... opět nezklamala. Super kniha!!! Tuhle autorku můžu, zatím není co vytknout ani jedné z knih, které jsem od ní četla. Doporučuji.

25.09.2021 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Taaak. A přesně proto, že někdo píše "nuuudaaa" a jiný "juuuwaaa", je za mě nejlepší si ji přečíst a udělat si vlastní názor :). Za mě juwaaa, mi se líbila. Jako měla slabší místečka, ale malé. Nápad super, líbila se mi a hotovooo :).

22.08.2021 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Dávám 11 hvězd z 10ti. První díl byl wow, tento druhý taky, fičím shánět třetí!!! Vyloženě nerada jsem knihu odkládala. Napínavé, super děj, úplně nejvíc nejlepčííí. Jdu honem mrknout, jak se co nejdřív dostat k trojce!!! Za mě super kniha.

03.04.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělá kniha, od které se nedá odtrhnout, dokud ji nedočtete!!! Šílená zápletka, super napsáno, skvěle přeloženo, od začátku do konce jedno velké juuuuuuvaaaa.

05.01.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Hodně dobře se četla. Zvláště některé pasáže letěly extra tempem. Za mne moc dobrá kniha, splnila očekávání a byla prostě svým způsobem jiná, ale faaaakt dobrá. DOPORUČUJI!!!

06.05.2019 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Za mě super knížka, čtivá, má spád, frčí si ke konci fofrem a pořád se v ní něco děje. Spokojenost! Určitě doporučuji!

24.11.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Tahle kniha mě bavila. Zajímavá zápletka, vztahy, doporučuji si přečíst, děj letěl, kniha měla spád, velká spokojenost.

21.08.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Peckaaa! Moc dobře napsáno, kniha má spád a frčí, nikde žádné zbytečné kudrlinky, super detektivka. Vraha jsem si sice tipla předem, a správně, to ale knize nevzalo vůbec nic na napínavosti a zajímavosti. Dopíšu komentář a hned jdu na autorčinu "druhotinu" :). Skvělá kniha, doporučuji!!!

09.07.2023 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Jeeeeje, to bylo ovšem neskutečně milé čtení :). Pro mě to byla nádherně nádherná kniha, která vám rozhodně nic nevezme a určitě něco dá... doporučuji!!! Velká spokojenost a spousta fajn pocitů po dočtení :). Každopádně to není kniha jen pro děti, jakože malé děti. Je i pro nás velké a už dost starší pořádděti :).

27.09.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Takže... První kniha autorky, které ubírám jednu hvězdu. Její detektivky miluju, všechny do jedné zhltnuty. Tady, tady jsem se místy trochu nudila a kniha se táhla. Ubrala bych hvězdu další, ale konec knihy to trochu napravil a cca poslední čtvrtina byla supr, klasicky Klevisoidní. Ale za mě, celkový pocit = trochu zklamání.

09.11.2021 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Carter zatím prostě nikdy nezklamal. Četla jsem od něj už 9 kousků a každou proletěla jako průvan. Neskutečně dobře psané, napínavé od A do Z, místy se mi až kufr zvedal, jak dobře popisuje kde jaký hnus, jako je to marný, je to marný, je to marný...JE TO SKVĚLÝ AUTOR!!! Jdu hledat další Carterovku :-).

20.07.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Carter. Prostě Carter. Já jeho knihy můžu. Supr napínavé čtení, místy fuj a blé, ale peckaaa! Umí!!! Co knížka, to rychlé čtení, které jde samo, nic se netáhne a v noci se jeden málem bojí jít na wc po tmě :). A jde se na další Carterovku, yipiyayeeee!

06.02.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět a znova Carter, opět a znova švung, fofr, napětí, supr spád. Mi se jeho knihy líbí. Jsou brutální, ale nedá se od nich odtrhnout.

21.11.2020 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Druhá kniha téhle autorky a opět skvělá. Čtivá, napínavá, zajímavá...hned si od ní beru další knihu. Doporučuji, doporučuji, doporučuji.

28.02.2020 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Kniha, kterou bych do ruky nevzala, nebýt výzvy, každopádně "ešče, že výzva", kniha se mi hodně líbila. Moc fajn oddechovka, doslova jsem knížkou proletěla, fakt hezky se četla, jediné, co mi kapku vadilo (a za to hvězda dolů, nemůžu si pomoct) byly dost časté chyby, škoda toho, u tak fajn knihy, ale je jich tam vážně dost. Což však nemusí vadit někomu jinému, takže určitě doporučuji přečíst :).

27.01.2023 4 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Takže... Na knihu jsem se těšila hodně, protože jsem četla onu zmiňovanou sérii s detektivem Samem Porterem (Čtvrtá opice aspol.). Takže si dovolím srovnat s autorovo knihami této série, což vede k pouhým třem hvězdám. Za mě zklamání. Kniha se mi táhla, někdy až nudila a při čtení některých míst jsem si říkala "to jako vážně?". Čekala jsem od ní víc, jsem ráda, že mám dočteno a hurá k jiné knize.

03.09.2022 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

SUPER! Přečteno za cca tři dny, napínavé, děj frčí jak ďas, do poslední chvíle nevíte, která bije... BOMBA KNIHA! A hned jdu na jeho další :-).

01.11.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Fukot, hukot, fofr. Další Carter, další supr detektivka, doporučuji!!! A jdu číst jeho další!!! SUPER!!!

25.09.2020 5 z 5