SimonaP SimonaP komentáře u knih

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Kniha se četla dobře, asi i díky menšímu počtu stran, protoźe zápletka mi nepřišla až tak strhující. Asi za chvíli zapomenu, o čem kniha vlastně byla.

20.11.2022 3 z 5

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Kniha je zajímavá, trochu pomalý rozjezd, ale bavila mě.

03.11.2022 3 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Kniha určitě čtivá, na mě některé pasáže zdlouhavé, něco těžko uvěřitelné. Ale tak celkem mě bavila.

22.10.2022 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Jak píší mnozí, kniha je velmi čtivá posledních 150 stran, jinak jsem se knihou prokousávala pomalu. Škoda, zkrátit ji o polovinu, nedalo by se od ní jen tak odejít.

11.10.2022 3 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Jo, tahle kniha mě moc bavila. Zdá se to neuvěřitelné, že někdo může někoho takhle ovlivňovat, ale stává se to bohužel stále. Napínavé od začátku do konce.

02.10.2022 4 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Knížka má rozhodně strhující děj, poutavě psaná, nešla snadno odložit. Domácí násilí popsané asi nejbrutálněji, co jsem zatím četla.

25.09.2022 4 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Tak tenhle díl série mě nenadchl. Zdlouhavé, nic moc se neděje, dopadení pachatele zločinů na starých lidech dílem náhody. No ale číst se to dalo.

23.09.2022 3 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Knížka byla čtivá, bavila mě, i když trochu nepochopitelné, co Gretchen skrývala 20 let a přitom byla policistkou.

17.09.2022 3 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Kniha mě bavila, prostředí prostituce a drog, děj napínavý, konec překvapivý, i když jsem to trochu tušila

10.09.2022 4 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Tak jednak jsem nepochopila, proč někdo neobjížděl zatopené oblasti hned, jestli někdo nepřežil a ne až po deseti dnech, spousta i jiných totálních nesmyslů. Přišlo mi, jako kdyby knihu napsalo osmileté dítě s bujnou fantazií bez přemýšlení, co je reálné a co už ani zdaleka ne

06.09.2022 2 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Knížka čtivá, napínavá, ale co ten konec? Nutně potřebuji další díl.

04.09.2022 4 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Tak nevim. Asi do strany 200 hrozná nuda, omílané to samé dokola, nic se neděje. Pak trochu napětí, možná už víme, co se stalo, tak ne, je to úplně jinak. Bavilo mě opravdu posledních 100 stran knihy, a to je za mě málo.

29.08.2022 2 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Kniha super, bavila mě moc. Již podruhé za sebou musím napsat, že jsem s pachatelem soucítila a i když samozřejmě vím, že takhle se mstít na lidech je špatně, tak jsem se občas přistihla, že některých mi líto nebylo.

24.08.2022 4 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Opět skvělý díl. Ústřední dvojici vrahů jsem ovšem fandila a přála jsem si, aby se na seznamu dostali co nejníž, než je chytí. Ale co ten Billy? A co teprve Tim? Nutně potřebuji další díl ....

22.08.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle bylo hodně dobrý, dočítala jsem pozdě v noci, ke konci již nešla odložit. A ten konec? Každý si může vybrat, co je pro něj vlastně pravda ....

20.08.2022 4 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

No nevím, kniha se tak nějak táhla, asi od půlky začala být trošku zajímavá, ale měla jsem problémy s udržením pozornosti. Za mě nic moc ...

17.08.2022 2 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Kniha byla napínavá, moc mě bavila. Spoiler: jen postava Malcolma mi tam přišla zbytečná až rušivá, klidně bych se bez něj v knize obešla a přidalo by to na důvěryhodnosti.

14.08.2022 4 z 5

Návrat na ostrov lží Návrat na ostrov lží Michel Bussi

Autora mám ráda, čekala jsem od příběhu víc, nějaký větší zvrat, tento se dal odhadnout celkem snadno. Navíc se tam omílalo stále to stejné dokola, kniha by jinak mohla být poloviční.

09.08.2022 2 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Ztrácela jsem se v postavách, strašně moc jmen, každou chvíli jsem musela listovat zpětně, kdože to je. Měla jsem si asi udělat strom se jménama. Neudržela jsem pozornost, nemohla jsem se začíst.

02.08.2022 2 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Kniha mě bavila. Akorát mě rozčilovalo chování nadřízených, to bylo na hraně uvěřitelnosti. Už se těším na další díl, na Jedno malé prasátko .

31.07.2022 4 z 5