SimonaP SimonaP komentáře u knih

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

No nic moc. Spousta nelogičností. Časová posloupnost s Dechou na parníku a ve Švédsku? Švédská policistka v důchodu vede vyšetřování vThajsku a zařídí letenky? Nevím, bylo to prostě divné.

07.04.2023 3 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Tak tohle mě nebavilo. Nebyla to detektivka ani thrilller. O sériového vraha se nikdo nezajímal, prozradil se vlastně sám, řešilo se tam hlavně, co má kdo na sobě, kdo je jak mužný, ženy úchvatně křehké, neustálé popisy barvy očí. A genialitu Laurel nepředvedla ani trochu, nikoho nevypátrala ani se o to nesnažila. Další díl už číst nebudu.

31.03.2023 2 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Děj byl zajímavý, ale ty vztahy mezi policisty jsou divné. A úžasně morální Ava a sebeobětující se prostitutka mi trochu vadily. A ten konec s Natashou, to už vůbec nepobírám.

25.03.2023 3 z 5

Co odhalí bouře Co odhalí bouře Catherine Cooper

Kniha byla čtivá, bavila mě. Děj zajímavý, vyprávěný několika lidmi.

19.03.2023 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

No moc mě to nebavilo. Nuda, divné vztahy mezi vyšetřujícími, úžasná policistka Ava , která ze své kreditky zaplatí jídlo a nocleh několika bezdomovcům, aby byli ochotní vůbec podat výpověď.... prostě divné

15.03.2023 2 z 5

Zavři oči Zavři oči Michael Robotham

Napínavé, čtivé. Bavilo mě to. Smutný konec...

05.03.2023 4 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Takový průměr. Čekala jsem víc. Pořád se omílalo to samé dokola, jak chce být v anonymitě, jak chce chránit své děti. Pachatele jsem odhalila brzy, ale nějak jsem nepochopila proč to dělal.

25.02.2023 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

No nevím, děj se nějak tááhnul, pořád se omílalo to samé dokola, každý až nesmyslně lhal, chvílemi nuda. Vraha jsem neuhádla, každou chvíli jsem myslela někoho jiného. Koho jsem myslela nejvíc, to nebyl....

20.02.2023 3 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Spřízněné duše byly skvělé, tahle kniha mi přišla taková zdlouhavá, i když vývoj postav mě překvapil

15.02.2023 3 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

No 300 stránek nuda, pak to konečně dostalo spád a rozuzlení mě tedy překvapilo. Ale prokousat se k němu mě stálo nemalé úsilí.

14.02.2023 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak to mě vůbec nebavilo. Příběh se neskutečně vlekl, bez napětí, nuda, zbytečné popisy všeho, příliš postav, rozuzlení divné. Zbytečné, ani se to nedá nazvat krimi a už vůbec ne thrilerem.

04.02.2023 2 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

No myslela jsem si, že budu řešit záhadu, tvrzení proti tvrzení, zda v autě byly děti. Tady není co k řešení. Anotace mi slibovala něco jiného. Čekala jsem něco ala Fitzek. Ale ve finále to nebylo nejhorší.

23.01.2023 3 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Kniha čtivá, možná trochu rozvleklá s příliš mnoho postavami, ale děj rozhodně napínavý.

20.01.2023 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Kniha byla rozhodně čtivá, mimo jiné jsem zjistila, že má tis listy, asi nějaký nový druh. Ale ten konec! Spoiler!!!! Zachráněnou dívku nechají o samotě s osobou, o které skoro nic neví a která je čirou náhodou minutu od místa činu. A co to rychlé úmrtí vraha během výslechu? To se nikdo nedíval? Ale jako celek dobrý.

10.01.2023 3 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Knížka mě zaujala. Sice je určena dospívající mládeži, ale líbila se mi. Přiznám se, že jsem čekala , na základě anotace, o něco drsnější a podrobnější popisy, bylo to takové decentní, ale už se těším na další díl.

30.12.2022 3 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Začátek a konec úžasný, napínavý, prostředek se docela táhl, ale jo, bavilo mě to.

26.12.2022 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Tak tohle mě bavilo moc. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Přiznám se ale, že jsem občas musela přeskočit a přečíst hned další kapitolu týkající se dané postavy. Čtivé, originální.

23.12.2022 4 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Kniha napínavá, čtivě psaná, moc mě bavila linie z minulosti. Doporučuji Akorát mi vadilo množství chyb v textu. Hned po přečtení jsem viděla film a ten rozhodně nedoporučuji. Zklamání veliké.

18.12.2022 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Kniha se četla dobře, byla napínavá, ale konec možná příliš akční a překombinovaný, nějak jsem se přestala orientovat. Ale zajímá mě, jak to bude s Asadem dál.

06.12.2022 3 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Kniha se četla dobře, asi i díky menšímu počtu stran, protoźe zápletka mi nepřišla až tak strhující. Asi za chvíli zapomenu, o čem kniha vlastně byla.

20.11.2022 3 z 5