SimonaP SimonaP komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tak nemůžu říct, že by mě nějak uchvátila, ale čtivá byla. Bylo tam až moc neuvěřitelných náhod a načasování. Takový průměr.

07.01.2024 3 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

První dvě třetiny mě moc bavily, potom mě to začalo nudit. Překombinované, málo uvěřitelné, moc postav, že jsem se ztrácela, kdo je kdo. Ale čtivé to bylo.

31.12.2023 3 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Kniha byla celkem čtivá, konec nabral na napínavosti, ale celkový dojem rozpačitý, bylo tam dost nesmyslů.

24.12.2023 3 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Přišlo mi to hloupé, nevěrohodné, utahané, konec rychlý. Nic moc.

12.12.2023 2 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Tak tohle nebyl thriller ani náhodou, byl to vyloženě román pro ženy. Napínavý ani trochu. Sledujeme život čtyř žen, z nichž mě ani jedna nebavila. Nějaký sériový vrah, po kterém vlastně ani policie nepátrá, je tam jen tak okrajově. Ale konec byl dobrý.

30.11.2023 2 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

No nevím, celé mi to přišlo takové těžko uvěřitelné. Kett se bezhlavě a bez pomoci vrhá do nebezpečných situací a o tak snadné vytvoření hlavního záporáka mám pochyby. A nechápu, jak absolutně nesnesitelné dcery detektiva můžou někomu připadat roztomilé.

25.11.2023 2 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Čtivé to bylo, to ano, SPOILER ale nemyslím si, že prokazovat se cizí identitou někoho, kdo je oficiálně mrtvý,zvlášt při jednání s úřady-sňatek, je takhle jednoduché, a to ani v Americe. A za další, neříct takhle důležitou věc při únosu dcery, to už je hodně přitažené za vlasy. Takže kniha čtivá, ale plná nesmyslů.

19.11.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Knížka byla čtivá, napínavá, plná zvratů. Moc se mi líbila.

05.11.2023 4 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Bavilo mě to, dlouho nevíme, kdo je vlastně mrtvý, teda aspoň já to nevěděla, ani kdo je vrahem. A další odhalení i na úplném konci.

01.11.2023 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Kniha byla čtivá, i když jsem tušila, jak se bude asi vyvíjet, konec mě překvapil.

29.10.2023 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Nevím, přišlo mi to hodně nereálné a přehnané, ale číst se to dalo.

29.10.2023 3 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Hrozně se to vleklo, hodně postav, pletla se mi jména, občas jsem nevěděla, kdo je s kým příbuzný, asi jsem se nedokázala soustředit, protože mě to nebavilo.

14.10.2023 2 z 5

Rodinná dovolená Rodinná dovolená Shalini Boland

Kniha mě bavila moc, přečetla jsem ji za dva dny, zajímalo mě, kdo a proč za tím stojí. Akorát jsem nechápala, proč Beth chtěla neustále trávit čas se svým manželem, který byl absolutně nesnesitelný

30.09.2023 4 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak tohle mě bavilo. Obě dějové linky, s Frostovou a Stoneovou, byly super. Napínavé, svižně napsané, konec překvapil.

25.09.2023 4 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Knížka nudná, příliš mnoho jmen, motiv vraždy jsem už skoro zapomněla, tak byl nezáživný. Ztráta času.

20.09.2023 2 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Kniha překombinovaná, neuvěřitelná, navíc jiný styl vyjadřování, než v prvním díle. Ten se mi líbil o dost víc.

09.09.2023 2 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Líbil se mi hovorový odlehčený styl vyprávění, ale kniha mi přišla zdlouhavá, a na konci se vlastně skoro nic nedozvíme, takže hned navázat druhým dílem je nutnost.

03.09.2023 3 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Tentokrát za mě slabší díl série, která mě jinak hodně baví. Čtivé to bylo, to určitě, ale jiné díly se mi líbily víc.

27.08.2023 3 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Zhruba 250 stran se vůbec nic neděje, pak to tedy dostane trochu spád, konec napínavý. Ale jako celek nic moc.

21.08.2023 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak číst se to dalo, možná lepší, než první díl.

15.08.2023 3 z 5