SimonaP SimonaP komentáře u knih

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak číst se to dalo, možná lepší, než první díl.

15.08.2023 3 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Kniha byla napínavá a čtivá, nešla jen tak odložit. Trošku neuvěřitelné, že by se v jedné uličce sešlo tolik divných lidí, ale tak bez toho by nešla napsat tato kniha, že.

06.08.2023 4 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Čtivé, zajímavý zvrat.

29.07.2023 3 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Kniha byla čtivá, i když už zhruba za polovinou mě napadlo, kdo je kdo a proč se to asi stalo. Ale jako celek hodnotím dobře.

29.07.2023 3 z 5

Mrtvé ženy Mrtvé ženy Martin Štefko

Děj knihy vůbec nebyl špatný, ale vulgární slova, místy i v úplně nevhodný okamžik, mi dost vadila. Myslím, že dobrý a to i hodně drsný thriler nebo krimi se dá psát i bez sprostých slov, viz Carter, Marsons, Bryndza.

21.07.2023 2 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Takový thriller. Bylo to docela čtivé, konec překvapil.

28.06.2023 3 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Kniha mě bavila, akorát mi nepřišel nikdo normální, skoro všichni se chovali divně. Ale čtivé to bylo.

25.06.2023 4 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Kniha byla pro mě nezajímavě psaná, Gabriela byla vystavena hroznému domácímu násilí, chápu, ale nebavilo mě to.

21.06.2023 2 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Že já si nedám říct a pořád to zkouším. Ani jedna z knih o Fabianovi mě nebavila a zase si musím přečíst další. V téhle bylo rozehráno hodně dějových linek a ne všechny byly dotažené do konce. Takže musíme nutně číst další díl. Ach jo.

17.06.2023 2 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Kniha patřila mezi ty pomalejší, dějově táhlé, ale asi jsem byla nějaká zabržděná, konečné rozuzlení mě překvapilo, tohle jsem neodhadla.

05.06.2023 3 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Žádná pecka to teda nebyla, akorát jsem celou dobu byla zvědavá, kdo píše ty dopisy SPOILER: je těžko uvěřitelné, že by nikdo nechtěl adoptovat zdravé miminko, kterého se matka zřekla? Konec takový těžko uvěřitelný.

29.05.2023 3 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Kniha byla čtivá, to určitě, ale občas mi přišla taková zdlouhavá. Ale závěr měl spád, takže jako celek dobrý.

26.05.2023 3 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Kniha byla čtivá, bavila mě, tak trochu jsem to tušila asi od poloviny, ale ten konec? Tohle nemám ráda.

23.05.2023 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Knihu bych nezařadila do detektivek ani do thrilleru. Byla pro mě děsně zdlouhavá, nic se tam nedělo a autorka nás akorát celou dobu pěkně "tahala za fusekli".

18.05.2023 2 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Do tří čtvrtin se nic neděje, pořád jen potřeba šokovat nějakými halucinacemi, pak ke konci samé nesmysly. Autorka vůbec neumí psát.

13.05.2023 2 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět úžasná detektivka, kde mě bavila každá stránka, bez hluchých míst, bez zbytečných popisů, prostě paráda.

10.05.2023 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak dávám tři hvězdy za čtivost, to ano, ale jinak to podle mě nebyl thriller, ale taková vztahovka z jedné ulice, kde každý je s každým nějak zapletený, každý na někoho něco ví. A ta poslední vražda mi přišla jen tak, aby se neřeklo....

03.05.2023 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Knížku jsem přečetla rychle, četla se dobře, možná ze začátku trochu zmatek v postavách, ale bavilo mě to.

02.05.2023 3 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Tak tohle bylo skvělé. Bavily mě příběhy podané tak, že nic nemusí být takové, jak se na první pohled může zdát. Občas přilétl nečekaný zvrat. Autor prostě umí psát.

23.04.2023 5 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Kniha se mi moc líbila do tří čtvrtin. Pak už to byla tak trochu blbost. Spoiler : proč jí poslal pro mobil? Musel vědět, co v něm má za fotky. A jak si všechny tři ženy, které se navzájem neměly rády, padly nakonec kolem krku? No ale četlo se to dobře, to zas jo.

12.04.2023 4 z 5