smile1
komentáře u knih

Další autorova kniha, kterou bych jedním slovem poslala skvělá. Je v ní opravdu od každého kousek. Obdivuji autora jak umí vymyslet tolik zápletek do jedné knihy a na nic nezapomenout. Čtenáři vše ke konci knihy krásně zapadá. Jako všechny knihy autora, doporučuji přečíst. ????


Wau.. Prostě wau. ????
Knihu jsem přečetla jedním dechem. Úžasné pokračování, úžasný závěr. P. Niedl je pro mě PAN AUTOR. Píše stejným stylem, pokud ne lepším od mé jeho první knihy až po tu poslední. Sice to na pokračování této série nevypadá, ale doufám že bude mít další historickou sérii knih. Za mě všechny hvězdičky, kdyby šlo víc, dám vic???????? koho zajímá historie a historické romány doporučuji ????


Knihy pana Niedla mám ráda.. Píše úplně jinak, píše svým stylem, píše čtivé. Hlavní hrdinové my jsou sympatičtí a to dodá knize víc. Je vidět, že knihy, které jsou od autora napsané, jsou promyšlené a čtou se samy. A moc se těším na další díl a doufám že nebude poslední. Knihy mohu jen doporučit..☺️


Kniha má krásný a strhující děj, více mě také zaujala ta historická část ... ale i ta druhá byla zajímavá. Během čtení této knihy ve čtenáři vyvolává mnoho emocí a je to kniha, která ve člověku i po dočtení NĚCO zanechá.. :) Moc doporučuji...kniha mi příjde, že si v ní zalíbění najde mnoho lidí. :)


Krásná kniha jako všechny díly před ní... všechny knihy od autora, které jsem četla jsou skvělé. Nemohu na nich nic vytknout...líbí se mi autorův styl psani. Zajímavá zápletka v knize tomu dala zase něco jineho, kterou ty knihy před ní neměli.


I tato třetí kniha se autorovi velmi povedla... suprová kniha, krásný děj, mnoho zápletek, který děj ještě více zpestřily. Někdo už tady psal a naprosto s ním souhlasím, že kniha ve čtenáři zanechá zvláštní pocit, který máte jen po dobře napsané a čtivé knize... Je to historický román, který Vám mohu jen doporučit :) .. Autor patří mezi mé nejoblíbenější autory, takže já byla z knihy nadšená.


Kniha byla velice napínavá a prostě boží...Je to tipicka detektivka z dostihového prostředí a také proto se mi velice líbila


Kniha byla krásná.. Nádherně napsaná... Přečtena jedním dechem...Hlavní hrdina opravdu nemá nic zadarmo...v knize je mnoho zajímavých zápletek


Kniha byla skvělá a přečtená jedním dechem... Jako ty před ní :D.. Všechny čtyři knihy jsem si koupila, protože tyhle mi nemohly chybět k mé knihovničce :) ;) ... a doufám, že autor brzy napíše další díl :) ... Střídají se v nich různé emoce. Čtenář se nad nimi usměje, zamračí a těm citlivějším ukápne i slza.. :) ;) .. Opravdu jedna z nejlepších sérií historických románů, které jsem četla a všem moc, moc doporučuji... :) ;)


Jako dva předešlé díly, jsem úplně nadšená.!! :) .. A také se mi líbí, že se v knize nic neopakuje a vždy je to zaměřené trochu jinak. ;) .. Čtenář, který jí čte si připadá jako by byl v knize vedlejší postavou a vše sledoval z povzdálí. !! :) ;)


I z druhého dílu jsem byla nadšená a přečetla jedním dechem :) .. Autor umí úplně vtáhnout do děje a umí ve čtenáři vyvolat během čtení různé pocity, které prožívá hlavní hrdina a jeho nejbližší :)


Kniha je fantastická... Nádherně se čte a začítá do románu. Už v půlce knihy mi přišlo že se vše vyřeší, a že nic jiného se v ní snad stát už nemůže...Ale autor umí příjemně napínat...Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.. a kdo má rád historické knihy se smyšleným příběhem na základě pravdy tak Vám ji doporučuji, protože tato kniha je ta pravá a nesmí Vám chybět v knihovně


Kniha se mi moc líbila. Stejně jako první díl Rytíři z Vřesova jsem knihu přečetla jedním dechem a těším se na pokračování.


výborná kniha :) ..od tohoto autora mohu doporučit všechny tři díly :)


Kniha se mi moc líbila... má krásný a napínavý děj... moc se těším na další pokračování...


Kniha je super :) ... nemohla jsem se od ní odtrhnout až do konce :)


Kniha se mi líbila..jen začátek jsem hodně srovnavala s Dívkou, ktera se dotkla nebe...ale pak jsem se do knihy začetla a můžu jen doporučit..

Kniha se mi líbila. Je velmi čtivá. Po celou dobu co byli na ostrově je napínavá.

Tento díl i první jsou krásné a velmi čtivé knihy. Moc se mi obě líbí. Líbí se mi jak ty knížky v táhnou do děje a připadám si jako bych tam byla. A chtěla jsem se zeptat jestli nevíte zda bude další pokračovaní a to třetí díl těchto dvou titulů?
