tanecnica tanecnica komentáře u knih

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Další v řadě thrillerů pro ženy. Přečtete, čtení Vás baví, zaujme. Ale za pár měsíců Vám kniha splyne s ostatními.

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Na začátku to vypadá jako tuctovka, navíc zbytečně překombinovaná. Ale zdání klame. Příběh je dobře vymyšlený, vtáhne Vás do děje, a až do konce nepustí. Konec je úplně jiný, než celou dobu čekáte, donutí Vás zpětně nad knihou přemýšlet. Určitě doporučuji po knize sáhnout!

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Tohle mě baví :-) Oddechovka, pobaví, rozesměje a není úplně blbá. Ideální kontrast dvou hlavních postav, mezi kterými to pekelně jiskří. Doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout a nechce se Vám přemýšlet.

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tohle mě bavilo! Skvělá knížka, když se vám nechce přemýšlet a chcete se jen pobavit a tročku si romanticky zavzdychat.

21.11.2020 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Konečně jsem na to přišla. Mám ráda knížky tohoto žánru, když se objevily autorky P. Ward a V. Keeland, věděla jsem, že to bude fajn. Ale poslední dobou mi některé knihy přišly skvělé a jiné nesrovnatelně slabé. Už jsem to pro sebe prokoukla. Když je na obalu napsaná Keeland nebo obě autorky, bude kniha super, když samotná Ward, bude slabá. Tato knížka mě o mé teorii definitivně přesvědčila. Hlavní hrdinka je opět děvče s neřešitelnými problémy, objeví se pracháč, který netouží po ničem jiném, než zachraňovat chuděrky (předtím se ale musí napravit z nesnesitelného osla). Následuje mega láska, ještě víc mega sex, někdy svatba, dítě, happy end. Je to tak sladké, až je to blbé. Keeland má hrdiny normální, uvěřitelné, knížky jsou vtipnější.
Je to samozřejmě jen můj názor, ale teď už si na samotnou Ward dám pozor :-)

21.11.2020 2 z 5

Vepsáno krví vlastního srdce Vepsáno krví vlastního srdce Diana Gabaldon

Tento díl mne bavil mnohem více než předchozí, i když je o sto stran delší. Prolínání časových vrstev je zpestření, děj ubíhá, s Jamie a Claire se tentokrát setkáváme mnohem častěji. Příběh je o lidech, tentokrát se tolik neřeší války, politika. Za mě super čtení pro fanoušky Cizinky.

21.11.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Perfektní knížka. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout, byla jsem zvědavá, jak vše dopadne. Zápletka není průhledná, informace se často mění, nic není jisté, autorka udržuje čtenáře v napětí. Určitě doporučuji k přečtení, ale připravte se na to, že než to dočtete, nic jiného nebudete chtít dělat.

21.11.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

No, nevím. Tohle se moc nepovedlo. Hlavní hrdinka má problém a neustále se v něm nimrá dokola a k ničemu to nevede. Jen odrazuje všechny kolem sebe, včetně mě. Knížka není napsaná špatně, ale děj je moc natahovaný. Určitě najdete lepší holčičí čtení.

20.11.2020 2 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Tohle je přesně ten případ knížky pro holky, u které si říkáte, že už to je moc. Tohle je tak nereálné, že mě to přestávalo bavit. Forma super, ale samotný příběh je už moc přitažený za vlasy. Že by si tento typ chlapa našel holku, která se živí takhle? A její důvod k takové práci?
Přečíst se to dá, ale nic moc nečekejte.

20.11.2020 2 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Zábavný, oddychový příběh, který Vás určitě pobaví. Děj je samozřejmě předvídatelný od první stránky, ale četly bychom romanťárny, kdyby to tak nebylo? Já jsem spokojená a knížku s klidem doporučuji.

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

Tímhle dílem jsem se musela prokousat. Možná mě už na začátku odradil počet stran, to číslo je šílené. Příběh není špatný, ale zdá se mi, že tady se nic moc nestalo. Jsou tu příběhy dalších postav, hodně děje se odehrává ve válce. Pořádně jsem se začetla za polovinou, pak už to bylo fajn. Fanoušci si knížku určitě rádi přečtou, ostatním bych nedoporučila.

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Zábavné pokračování, opět se setkáte s hrdiny, od kterých víte, co máte čekat.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Ideální čtení, když se vám nechce přemýšlet. Pobavíte se, odreagujete, příběh odsýpá. Někdy je to přitažené za vlasy, vnímáte to, ale při tomto žánru to tak nějak nevadí. Vlastně to možná i čekáte, takže je vše v pořádku.

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Večerní jednohubka, víc nečekejte. Pozitivní zakončení prvního dílu.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jo, to by šlo. Od knížky jsem dostala přesně to, co jsem v rámci žánru čekala. Bavila jsem se od začátku do konce. Sice román pro holky, ale napsaný slušně. Pokud si chcete vyčistit hlavu, určitě doporučuji.

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mám přečtenu celou sérii knih s Erikou. Na novou hrdinku Kate jsem si nemohla zvyknout, vadila mi její ukřivděnost. Nemůžu si pomoct, ale prostořeká Erika mi seděla víc. Není to špatná knížka, ale od Bryndzy jsem čekala trochu víc.

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal.
Postavy s maskou jsem se normálně bála, dokonce se mi o ní jednu noc zdálo. Dostatečný důkaz o skvělé knížce. Nenechá Vás spát.

20.11.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Na začátku jsem se nemohla zorientovat v postavách, na prvních stranách jich bylo najednou nějak moc. Ale když už jsem se začetla, byla kniha fajn. Občas se mi to sice zdálo překombinované, ale jako celek se to dá přečíst. Možná jsem od autorky čekala více, proto jen čtyři hvězdičky.

11.07.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knížka je skvělá, moc mě bavila - zhruba do dvou třetin, pak mi to začalo připadat pořád dokola, škoda. Ale jako knížka do letadla (nebo nejhůř autobusu, auta) a na dovolenou je super, je tam vše, co od tohoto žánru čekáte a předpokládáte. A není to úplně špatně napsané.

11.07.2020 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Detektivka zasazená do moderního prostředí, téma sociálních sítí je aktuální. Co se pak děje s oběťmi je drsné, šokující, ale bohužel může být reálné. Čtení této knížky může být nejen volnočasovou zábavou, ale třeba i varováním.

11.07.2020 5 z 5